Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 06:25:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 6 част  (Прочетена 159944 пъти)
 
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #270 -: февруари 01, 2010, 18:51:02 »

Ох момичета извинявам се за късния отговор на всички  give_rose

Като за начало, много ви благодаря за отворите  kiss thank you thank you thank you

За огромно мое съжаление, мечтите на мен и милото ни се разбираха.  cray cray cray Вчера ходихме да гледаме за тия халки - имаха само първите в наличност, а цената им беше от скромните 4130 паунда за двата  crazy crazy crazy Прекалено много е за нашия бюджет, особено като знам, че за тези пари можем да си направим цялата сватба.

bubu_123 халките ги гледахме по интернет, съвсем случайно попаднах на един модел, на който пишеше името на една фирма, в който каталог харесахме тези два модела. Това са халки по модел на Furrer Jacot

ellie_bellie на който и от двата модела да се спрем, щеше да остане така както е на снимката.

Само да доуточня, единствено може да се промени на първия модел и двата да са еднакви и без камъчетата (които са 36 на брой диаманти  look )

Благодаря още на Ariel, Mar_my, Рени, leni_beni_, lionelsa, me4enceto, franseto за тяхното мнение и оценка, и за ценните съвети  give_rose

Rainwoman казаха ми, че може да се направят само с 18 диаманта, но пак цената е 3000+ нещо, голяма сума ми замъгли съзнанието да помня. А за в България не знам дали има такива халки, за тука в Лондон има, но пък фирмата, която ги прави е Шведска.

Извинявам се за дългия пост и ако съм малко Offtopic

Сега имам друга идея (която ми дойде благодарение на lunno momiche) да намеря кой да ни изработи халките. Някой да има идея за златар в Бургас, който евентуално може да ни изработи един от двата модела?

lunno momiche да кажа и аз, не ми се вижда скъпо, при положение че фиксирана им цена за грам злато е 45лв при макс 7гр прави 315лв и ако си сложат за изработка, мисля че е нормална тази цена, но се презастраховай, питай и на други места. Успех  Good luck
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: февруари 01, 2010, 19:02:42 »

bibilqna , много съжалявам , че не можете да си ги позволите (ама наистина ще си направите сватбата с тези пари  Oh my ...).
На много места правят и по снимка, затова не губете надежда за тези халки. За Бургас не мога да помогна, но много момичета ще ти препоръчат добри златари там.
Успех и не се отчайвай  good
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #272 -: февруари 01, 2010, 19:15:05 »

Така си e leni_beni_, тези 4130 паунда излизат близо 9200лв., а така като гледам кой колко е похарчил средно за сватбата и по-груба моя сметка, мисля че можем да се вместим в този бюджет за да си направим хубава сватба.

Само това ме притеснява, че всъщност не сме в България, а тука много парички струват всички бижута. И ако си дойдем, ще е 2-3 седмици преди сватбата и дали ще могат да ни ги изработят. Ако някой ми препоръча златар, който работи по снимка в Бургас, ще пратя мама да отиде да пита, ако не - ще го мислим  huhhuh.gif
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: февруари 01, 2010, 19:48:05 »

Нашите ги направиха за няма и 10 дни . Дано някоя булка от Бургас се включи. Аз май на Сара Трейд съм виждала с такова розово златоа, но да не те излъжа.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: февруари 01, 2010, 20:27:22 »

bibilqna, много благодаря за мнението, както и на всички други момичета!  give_rose
Активен
Rainwoman
Ентусиаст
**
Публикации: 80



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: февруари 02, 2010, 11:04:01 »

bibilqna, личи си, че халките не са обикновени smile и мен цената не ме учудва. За съжаление е прекалено висока за повечето от нас.
Имай предвид, че не само моделът, но и изработката впечатлява, затова помисли дали да се довериш на златар, който да ви ги изработи в Бг. Когато златото е хубаво и добре обработено, дори по-семплият модел прави страхотно впечатление и обратното.... лошата изработка ще направи и най-оригиналния модел отблъскващ. А е и важно да видиш как ти седи. На снимка е много различно.
Аз лично не бих поръчала нещо по каталог, но, както казахме вече  smile, колкото булки, толкова мнения  smile. Дано намерите вашите халки smile!
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: февруари 02, 2010, 11:09:27 »

И моето мнение съвпада с това на Rainwoman  good
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: февруари 04, 2010, 16:17:49 »

Айде аз ще бъда оптимиста - халките наистина са уникални, но голяма част от цената е марката ( и диамантте де  girl_wink)  но си мисля, че няма да е голям проблем да се изработят в бг - добрата изработка си личи - гледайте където се съединява пръстена, където се прищипва, каналчетата, като цяло как ви изглежа - личи си - като го пипнете гладък ли е ...
Мислъта ми е, че майката на bibilqna като разглежда, просто може да се загледа по другите и ще си направи изводите. Аз не бях спец, но като видях и хубави и лоши, вече ги различавам  pleasantry  В БГ съм сигурна, че ще са значително по-евтини smile
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: февруари 04, 2010, 16:20:26 »

Ох, забравих да ви кажа - днес отиваме за нашите халки да ги поръчваме, дано да успея да ги снимам за да ви ги покажа - за 10 дена трябва да са готови smile Дано наистина са нашите и като ми отворят кутията веднага да ги видя  heart
Активен
Katence
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #279 -: февруари 11, 2010, 13:45:17 »

Здравейте и от мен ние вече си взехме халките  danceg Ако някой иска да ги види в галерията ми има снимка yahoo
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: февруари 11, 2010, 14:09:36 »

Katence , честити ви халки  good
Много са хубави. Широчки ми изглеждат, колко мм са?
Активен
Katence
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #281 -: февруари 11, 2010, 14:13:07 »

Leni-beni благодаря ти ами не съм много сигурна,но мисля че са около 7-8 mm
Активен
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #282 -: февруари 11, 2010, 15:29:50 »

Katence, честити халки- много са хубави!
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #283 -: февруари 16, 2010, 17:40:45 »

И от мен честито, Katence! Дано винаги да ви радват  good
Изчетох вече всички теми за халките!!!! Поздравления на булките, видях много страхотни халки! И като  *db*специалисти pleasantry с над 200 изчетени форумни страници отидохме заедно с годеника да изберем халки! Мога само да благодаря за многото полезни съвети, които прочетох тук и да се похваля с халките ни, които са в галерията  girl_in_love goody
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: февруари 16, 2010, 17:45:43 »

tsvetentse1 , честити ви халки  smile
Наистина са много хубави  Bravo за добрия избор
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines