Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 06:19:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 6 част  (Прочетена 159890 пъти)
 
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: февруари 26, 2010, 13:26:53 »

Trufel , на нашите пише името и датата. Виждала съм и с текст от стих или "Обичам те " .
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #301 -: февруари 26, 2010, 13:39:39 »

Мили момичета, как процедирате, ако с вашата половинка сте на напълно противоположни мнения по отношение на халките? И ако всеки от двама ви не е склонен да носи нещо, което не харесва? Хрумва ли ви компромисен вариант? 
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: февруари 26, 2010, 13:52:07 »

michelle, аз също имах подобни притеснения... Ние решихме, като никой от нас двамата нямаше против, да сме с различни халки  blush За някой може и да звучи странно, но аз нямам проблеми с това.
Аз лично мислех, че ще се ориентираме към съвсем различни халки ...аз бяло злато, той жълто. Но за за моя голяма изненада се спряхме на едни същи chee
Пожелавам ти успех в избора и най-важното е двамата да си ги харесвате  girl_wink
Между друго днес ми се обадиха, че нашите халки са готови и нямам търпение да ги видя  danceg
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: февруари 26, 2010, 13:53:49 »

michelle, ние имаме същия проблем!  smile Моят годеник харесва жълто злато, но аз никога не нося жълто и искам бяло злато или компромисен вариант - комбинация. Проблемът е, че от комбинираните варианти много малко ми харесват. Той казва, че когато си представя сватбени халки, винаги са от жълто злато. Обикновено опитът показва, че аз печеля в тези спорове, той е добра душа!

Разбрахме се следното, ще седнем през уикенда, той ще разглежда в интернет и ще запази всички модели, които му харесват. Аз ще направя същото. След това ще разменим списъците и всеки ще отметне тези, които не му харесват от списъка на другия. Ще видим какво остава и как можем да постигнем компромис. Ако не, ще играе:  beating  funnytooth Иначе и двамата сме на мнение, че не искаме да сме с различни халки, не ни се струва подходящо имайки предвид, че символиката е, че ставаме едно! Та така ще направим ние!  girl_wink
Активен
Trufel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54


Обичам да съм обичана...


Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: февруари 26, 2010, 13:57:56 »

leni_beni_, половинката май иска само датата (имената му изглеждало безмислено), за мен няма толкова значение дали само дата или дата и име... по-скоро се чудех наистина за нещо малко по-различно и специфично "наше си", ама накрая ще е само датата май май  pardon
michelle, като обикаляхме по бижутериите и златарите, хората ни казваха, че изобщо не е задължително да са един модел халките, защото понякога младоженците имали коренно различен вкус и предпочитания и все по-често се правели различни халки. Иначе за мое щастие половинката избра модела (май единственото, което до момента той избра), а аз много го харесах. Компромисен вариант е да има символ или някакъв общ елемент в халките, а иначе да са различен модел ... pleasantry. Стискам палци да намерите вашият вариант  good
Активен
Trufel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54


Обичам да съм обичана...


Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: февруари 26, 2010, 14:02:30 »

Хей, Rossito, вашите халки да не са от Хугасиян, че и на нас днес се обадиха, че са готови, а май им ги носят от другаде ....та замислих се  Wink  Offtopic
Иначе съм съгласна с Ariel за символиката  good
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #306 -: февруари 26, 2010, 14:14:13 »

Благодаря за отговорите,Rossito,Trufel    give_rose Май нашите халки може и да са различни, натам отиват работите. А искахме да са еднакви  pardon
Ariel, ние го направихме вече това, което вие планирате. Резултатът - нито един от двамата не хареса избраната от другия халка. Всъщност, за да съм честна, и двамата от самото начало харесахме една и съща халка, но няма кой да ни я направи в България. В сайта вече я няма, но беше с розово злато точно този модел :

Ariel, стискам здраво палци да е успешно избирането  give_rose И да  се разминат и на двама ви вразумителните мерки  Wink
Rossito , честито за халките  Bravo
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: февруари 26, 2010, 14:19:21 »

Хей, Rossito, вашите халки да не са от Хугасиян,

Да от там са  girl_wink. Носят ги от другаде. Как ме разконспирира само  smile
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: февруари 26, 2010, 14:28:27 »

Това моделче HPD 4374 нали не е с камъчета? Струва ми се че е просто вдлъбнато и релефно в по-ниската си част. Ако е така, и аз съм влюбена в този модел heart
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: февруари 26, 2010, 14:29:31 »

Според мен няма значение, дали халките ще са различни. Имам една колежка, която не носи никакви пръстени и си направи много сладка халкичка, която закачи на синджирче  girl_wink . Различна е от тази на съпруга й . Въпрос на избор е  pardon
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #310 -: февруари 26, 2010, 15:56:28 »

lunno momiche много съм щастлива щом съм помогнала на някой да намери това, което търси. Модела е много нежен и красив, само предполагам и доста скъп, заради диамантите.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: февруари 26, 2010, 16:01:46 »

bibilqna, наистина съм благодарна за сайта!  give_rose
Аз не искам диаманти, понеже ние не можем да си ги позволим.  pardon На мен и циркончетата ми допадат.  girl_wink
Активен
Katence
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #312 -: февруари 26, 2010, 17:16:36 »

Мили момичета, как процедирате, ако с вашата половинка сте на напълно противоположни мнения по отношение на халките? И ако всеки от двама ви не е склонен да носи нещо, което не харесва? Хрумва ли ви компромисен вариант? 

Аз бях решила,че ще се съобразя изцяло с неговите предпочитания,защото все пак е мъж и за да си носи халката трябва наистина много да си я харесва,а колкото до мен аз се радвам на всякакви бижута
За радост,обаче и двамата едновременно се влюбихме в един и същ модел и сега нямаме търпение да ги сложим вече официално  danceg
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: февруари 26, 2010, 18:50:36 »

Ariel, с тебе пак се движим в синхрон.  smile
Аз също не нося и не харесвам жълто злато. Годеникът ми не носи пък никакви бижута, дори и часовник.
Обаче от някъде му беше дошла идеята, че иска халките да са комбинация от бяло и жълто, при все че аз едно такова бижу нямам, а той пък хич...
Както и да е, понеже него го мързеше да се занимава, аз насвалях някакви модели от интернет, както от бяло, така и в комбинация бяло и жълто злато и му ги дадох да разгледа. Е, в крайна сметка най-много ни допадна и на двамата един модел, който е само от бяло. ( danceg ) Не е окончателен, но поне за ориентир.
Та така, ще продължавам да свалям модели, ако нещо ми хареса, но поне има надежда да ме послуша за бяло, без да трябва наистина да се налагам. ( blush )
Иначе и на мен ми се иска да са еднакви халките, точно и аз така виждам символиката. Или поне да са комплект, т.е. да си пасват една с друга, а не да са тотално различни.
Но пък това си е въпрос на предпочитания.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: февруари 27, 2010, 12:23:57 »

asseto, ще тествам и аз твоята стратегия днес или утре и да видим какво ще стане, ще има ли компромис или не, хехе!  blum
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines