Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 06:33:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 6 част  (Прочетена 159996 пъти)
 
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #285 -: февруари 16, 2010, 23:32:30 »

leni_beni,
мерсии, вече нямам търпение да дойдат,  danceg, а как ли ще изтърпя до сватбата да не си нося халката  girl_impossible  smile smile Толкова е хубаво с халка  Girl_hide
Активен
milenapetrova
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #286 -: февруари 16, 2010, 23:54:55 »

   Момичета, моля ви да ми препоръчае добър златар. smile
Писах на една марка и те ми казаха, че изработка на тази халка, която си харесах ще излезе за 6-7 грама за 360-410 лв. А на мен това ми се вижда доста.  pardon
Здравей те работя в златарски магазин(не ме разбирайте погрешно не искам да си правя реклама)но мисла че е напално нормално за такъв модел халка да е по скъпа изработката.Една от причините е и самото вграждане на камъните което е доста трудоемко.А сигорно и се заплаща восъчен модел.Но мислиш ли че е удачно  точно брачната халка трябва да е  с толкова много камъни,защото колкото и добре да са вградени камъните няма начин да не падне някой.все пак се носи постоянно.Успех с избора на халки
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #287 -: февруари 17, 2010, 07:46:28 »

Цитат
Ох, забравих да ви кажа - днес отиваме за нашите халки да ги поръчваме, дано да успея да ги снимам за да ви ги покажа - за 10 дена трябва да са готови smile Дано наистина са нашите и като ми отворят кутията веднага да ги видя  heart
me4enceto-какво стана с вашите халки, взехте ли ги? Чакаме снимки с нетърпение:)
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #288 -: февруари 17, 2010, 12:26:28 »

Здравей те работя в златарски магазин(не ме разбирайте погрешно не искам да си правя реклама)но мисла че е напално нормално за такъв модел халка да е по скъпа изработката.Една от причините е и самото вграждане на камъните което е доста трудоемко.А сигорно и се заплаща восъчен модел.Но мислиш ли че е удачно  точно брачната халка трябва да е  с толкова много камъни,защото колкото и добре да са вградени камъните няма начин да не падне някой.все пак се носи постоянно.Успех с избора на халки

@lunno_momiche,

според мен също цената е дори много атрактивна за такъв модел! С толкова много камъни не виждам как би могло да струва по-малко, даже малко ме съмнява дали за толкова ниска цена ще ти го направят наистина добре  crazy

@milenapetrova,

И според мен точно цената на камъните и трудоемкото им вграждане оскъпяват много модела. Но доколкото знам един добър златар изработва така халките, че камъните да не падат, или поне вероятността да паднат да е мнооого малка. Всъщност защо биха паднали? Има ли някакво теоретично/практично обяснение? Ще се радвам да дадеш малко инфо  good За нашите халки ни дадоха доживотна гаранция точно за камъните, а ако някой падне, го заменят с нов напълно безплатно. Това е за жалост в чужбина, но си мисля, че ще бъде чудесно и , ако българските златари предлагат такова нещо. Аз също много се колебаех за камъни, но тази гаранция ме успокои и затова взехме модел с 3 камъчета. С такава гаранция според мен се привличат много повече клиенти, отколкото без! А ако златарят е наистина добър, няма да му се налага толкова често да слага нови камъни  pardon

Поздрави  give_rose
Активен
Katence
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #289 -: февруари 17, 2010, 13:08:43 »

tsvetentse1 поздравления и на теб за халките уникални са Bravo
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: февруари 17, 2010, 13:13:43 »

tsvetentse1, съгласна съм с теб, и на мен много ми е готино с халка и супер много си я харесвам и си я гледам много, тя е от бяло и жълто злато blum
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #291 -: февруари 19, 2010, 22:19:16 »

Каtence, мерси за пожеланията! Халките ни вече са готови  yahoo  yahoo  danceg, само за 5 дена!! В галерията са. Направо са страхотни, не мога да се сдържа да не си ги сложа  Girl_hide

vanchii, и ние се чудехме дали да е смес, харесаха ми няколко смесени модела, но този ми хареса повече, така че тези взехме

Поздравии  give_rose
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: февруари 22, 2010, 11:37:43 »

tsvetentse1  поздравления, настина страхотни халки, трябва да призная, че от много дълго време, не са ми харесвали истински някои халки. тези са първо супер оригинални, не съм вуждала такива, и много стилни и изработката им е добре. наистина браво за избора
Активен
Rainwoman
Ентусиаст
**
Публикации: 80



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: февруари 22, 2010, 11:43:26 »

Супер са халките , поздравления smile!!! Даже истинските изглеждат по-хубави, отколкото тези на снимката smile! Да ви носят неизчерпаема любов и нежност smile!
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #294 -: февруари 22, 2010, 13:15:13 »

roumyana, Rainwoman,

много ви благодаря момичета, думите ви наистина много ме зарадваха!  smile

И аз много им се любувам на халките, годеникът все ме дебне да не си слагам халката, че трябвало да бъде специално на сватбата. Но аз понякога го издебвам, докато не ме гледа и си я слагам в банята и се гледам пред огледалото  sarcastic ROFL Е, ще гледам да се огранича и да не си слагам халката, че може би е прав и трябва да си запазя хубавите емоции за сватбата  Girl_hide

Поздрави и успех на всички в търсенето на мечтаните халки! Един съвет от мен: халките ще ги носите цял живот, струва си да излезете извън рамките на бюджета за тях!  good girl_wink
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #295 -: февруари 23, 2010, 01:16:04 »

Страхотни халки, на безбожно скъпи цени  diablo diablo diablo

www.weddingringworkshop.co.uk
www.smoochrings.co.uk
http://www.the-diamond-store.co.uk/index.php?sid=249&cat_id=51
http://www.jewelleryrooms.co.uk/imagepool/default.aspx?aid=116
http://www.dominicwalmsley.com/
www.goldfinger-rings.com
www.hydeparkdesign.com
www.blissrings.co.uk
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: февруари 23, 2010, 11:30:23 »

tsvetentse1 страхотни са, толкова елегантни, стилни, прекрасни. И аз като roumyana
 отдавна не са ме грабвали така smile


me4enceto-какво стана с вашите халки, взехте ли ги? Чакаме снимки с нетърпение:)

biersdorf мерси, че попита! След 3 седмици вече са си наши smile прекрасни са, трябва само да ги снимам и да ви ги покажа. Излезнаха 15.17 грама, 6мм широки са, дано ви харесат. В събота си ги взехме, и аз само си я слагах - да се видя първо дали ми е добре, после на светло, после - ярко било слънцето, айде пак, после да я покажем на майка му, после и на баща му, после и на наще, и после преди да ги пребера пак  yahoo напраааавоо, не мога да им се нарадвам, а милото ми се скара, че на сватбата трябва да им се редвам, не сега smile Мъже! Обещавам да ви ги покажа по-скоро  Wink
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #297 -: февруари 23, 2010, 12:18:16 »

Ехааа-хайде, честити да са ви тогава  Bravo сигурна съм, че са прекрасни, но ще чакаме и снимки good
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: февруари 23, 2010, 19:52:32 »

Bibilqna, искам специално да ти благодаря за ето този сайт, който си пуснала!  thank you  give_rose
http://www.hydeparkdesign.com/website/index.html
Има страхотни модели, като за идея!  Love girl
Влюбена съм в модел HPD4374!  girl_in_love   LOVING
« Последна редакция: февруари 23, 2010, 20:08:22 от lunno momiche » Активен
Trufel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54


Обичам да съм обичана...


Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: февруари 26, 2010, 13:14:53 »

tsvetentse1, наистина са много хубави и приличат на нашите. Тъкмо днес се обадиха, че са готови и утре ще ходим да си ги вземем.  yahoo Чудя се какво да си гравираме.. само датата или и нещо друго... huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines