Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 08:31:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 6 част  (Прочетена 160063 пъти)
 
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: февруари 27, 2010, 19:16:21 »

Здравейте, днес и ние избрахме и поръчахме нашите халки smile 6 мм са широки (просто по-широките ми стояха страшно неестествено), пак от каталога на Сара Трейд са. Ще са готови на 15 март най-късно danceg Пускам снимка в галерията smile
Активен
Trufel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54


Обичам да съм обичана...


Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: февруари 28, 2010, 14:03:04 »

И нашите халки са в галерията, да се похваля аз.  yahoo
Изцяло от бяло злато са, че малко жълтеят на снимките... Моята е с цирконийчета наполовина. Много си ги харесваме!  danceg
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: февруари 28, 2010, 14:08:31 »

Trufel , честити ви халкички  Bravo С много любов да си ги носите  girl_wink
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: февруари 28, 2010, 17:29:56 »

И аз да се похваля, че вчера си поръчахме халките.Ще си ги правим с наше злато и ни излизат само цената на изработката и гравирането  yahoo . В сряда ще станат готови и ще се изфукам.  yahoo
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: февруари 28, 2010, 17:42:47 »

Четити халки Trufel smile Много са красиви, да си ги носите с много, много любов   twohearts
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: февруари 28, 2010, 18:46:10 »

Далила, честитооо! Bravo Ще чакам снимка smile И ние така процедирахме. Свеки държеше да даде злато, защото така и така на нас го е "нарекла", та даже ще останат малко парички срещу изкупуването. Те и халките ни не са тежки всъщност.
Активен
Trufel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54


Обичам да съм обичана...


Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: февруари 28, 2010, 19:55:03 »

leni_beni_, Rossitothank you
Активен
snupidog
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #322 -: март 01, 2010, 12:03:23 »

Здравейте момичета,

Четох, четох, но не можах да открия никой с проблем като моя (извинявам се ако съм пропуснала). Става въпрос за следното - имаме жълто злато, но искаме халките да са от бяло. Проблема е, че магазините изкупуват на двойно по-ниска цена, отколкото продават златото и малко не си заслужава. Дали можете да ни препоръчате златар, който може да ни разтопи златото, да го смеси и да изработи халките или поне да не ни го купува на 25лв, а да ни го продава на 50лв.
Забравих да спомена, че сме от София.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: март 01, 2010, 12:10:09 »

Ами да ти кажа, аз и в София, и от където съм, цените изкупуване-продаване са доста различни. В магазина, от който поръчахме нашите, цената за изкупуване е 25 лв, а за продаване 40 лв. Което се оказа и най-добрия баланс, сравнено с доста други тук в града.
Така че по този въпрос не знам дали ще намериш такъв златар... nea

За претопяването на жълтото злато и направата на халки с бяло не мога да дам съвет.
Активен
snupidog
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #324 -: март 01, 2010, 12:13:00 »

velvet, това все пак е добра цена, 40лв не е като 50лв (както където питахме). Можеш ли да ми кажеш къде поръчахте вашите халки?
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: март 01, 2010, 13:22:43 »

Здравейте момичета,

Четох, четох, но не можах да открия никой с проблем като моя (извинявам се ако съм пропуснала). Става въпрос за следното - имаме жълто злато, но искаме халките да са от бяло. Проблема е, че магазините изкупуват на двойно по-ниска цена, отколкото продават златото и малко не си заслужава. Дали можете да ни препоръчате златар, който може да ни разтопи златото, да го смеси и да изработи халките или поне да не ни го купува на 25лв, а да ни го продава на 50лв.
Забравих да спомена, че сме от София.
не знам дали някой прави такова нещо, ама дори и така да е, то пак ше трябва да си доплатиш. разликата идва от самата изработка, навсякъде е така, а дали ще направи халките от вашето злато или от друго, цената не се проеменя, все една и съща е.
наистина няма много смисъл да даваш злато, по-добре си купете.
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #326 -: март 01, 2010, 13:42:43 »

Velvet, Trufel честити халки  Bravo Много са красиви, дано мнооого да ви радват и да стант бързо готови да им се любувате!  girl_wink
Далила, да качиш снимки, да им се порадваме и ние  smile smile

А snupidog, както другите казват, не вярвам да намериш много по-добра цена. Все пак златарите имат много други разходи, които покриват, а също така и работят, така че не може да е евтино  sad А наистина, ако си продадеш златото, ще си на голяма загуба, но това вие си го решавате, все пак халките са една от най-важните покупки за сватбата, защото остават за цял живот и, ако по-този начин може да си позволите нещо по-добро - давайте!  girl_wink
Активен
snupidog
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #327 -: март 01, 2010, 14:59:01 »

Много ви благодаря за отговорите!

roumyana, на ясно сме, че няма как да ни го продават на изкупната цена, поне да не е двойна обаче.

Цялата работа е там, че родителите искат да ни дадат това злато (то малко неочаквано стана, ние си се бяхме подготвили да си ги купим сами, това не е проблем). Просто знам, че едно време имаше малки златарски ателиета, където беше възможно да дадеш злато, от което да ти се изработи някакво друго бижу и понеже сега не се сещам за нито едно такова реших да питам дали все още ги има или вече са в миналото. Ние се опитваме да ги разубедим, ама така са си решили, какво да ги правиш  pardon
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: март 01, 2010, 15:44:20 »

Цветенце, благодаря ти! give_rose
Да, прави сте, че не си струва, но ако родителите са решили, че това злато е за вас, няма как да се постъпи. Така беше и при нас. Не е на далавера, но пък има и по-важни неща  smile Щом са решили, нека се почувстват щастливи, че са направили нещо за нас. Трудно е да се обясни...На половинката майка му от години е решила, че това злато е за нас и не мисля, че е хубаво да споря с нея и да и подтискам радостта smile Тя беше не по-малко доволна като излязохме от магазина, а това няма цена, знаете... heart
Активен
franseto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


бъдещ сватбен агент ;)


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: март 01, 2010, 16:01:28 »

Привет от мен smile
Първо ЧЕСТИТА БАБА МАРТА на всички!!    butterfly

За нас е рано още за халки, за да не стане проблем с раздуването на пръстите от времето, бла бла... POMPOUS ,но имам едно притеснение. На нашите бъдещи кумове халките им бяха от жълто злато позлатени с бяло на места. Ние обаче искаме както е от три отделни слоя халката - двата външи да са от жълто злато, а средния от бяло. Проблема е, че на нашите хора им падна покритието и си им останха само жълти и цялата красота на халките се загуби  sad . Чудя се дали ще могат да ми ги направят така, че да са си от самото злато, а не с покритие, което ще падне след време?? ohah
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines