Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 00:30:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кухнята !!!!! част 2  (Прочетена 341962 пъти)
 
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: април 09, 2010, 16:20:15 »

бубка много ти е хебава кухнята, и цветовете са страхотни  good
И това със шкафа наистина много е добре замислено  Bravo
А колкото до меренето всичко трябва накрая като направиш ако има и изолация тогава мериш и таваните ако падат.
Катинка, благодаря ти за комплимента, да аз я бях пускала преди време в незавършен вид.
И да ви кажа ние 2 години се ремонтираме и бяхме до някъде готови, но чакахме този пуст акт16 заради тока най-вече. А кухнята ни е от юни миналата година готова, та сещайте се  angry
При нас имаше махане на стена, изграждане на нова, абе беше разбито отвсякъде (за съжаление нямам снимки от тогава да видите какви разкопки бяха) и си мислех че от това жилище няма д астане. Нооо получават се нещата, бавно но после ти е кеф пък като станат  danceg
А за кухнята какво др. те интересува магито, имам ето тази снимка още...


* SUC50102-1.jpg (73.2 KB, 448x336 - видяно 1317 пъти.)
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: април 09, 2010, 16:23:33 »

Тази е перфектна така се вижда по-изцяло кухнята smile
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: април 12, 2010, 16:19:39 »

emily, bubka - много са ви хубави кухните!!! Със здраве да си готвите в тях и само вкуснотийки да майсторите!!!

Маги, наистина, добре са ти казали, накрая се мери за кухненски шкафове. Ние поръчахме гранитен плот, а да не ви казвам ,че заради него, вратичките на шкафовете на едната стена ги рязахме, заради перваза на прозореца...ей такива разни, направо не ми се иска и да си спомням  какво беше...къртене на стени и мазилки....ужас..........
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: април 20, 2010, 19:26:35 »

Днес ни пристигна трапезарната маса  yahoo
Отгоре има и дебело стъкло, което още не е сложено  good


* resized_resized_IMG_2789.jpg (50.3 KB, 685x513 - видяно 438 пъти.)
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: април 20, 2010, 22:35:08 »

 Bravo лени много ви е хубава масата и стабилна изглежда  good
А това стъкло как ще бъде закрепено допълнително, няма ли да се размества в последствие?
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: април 21, 2010, 07:05:36 »

emily , наистина е много стабилна  good
А стъклото е доста дебело , и в четирите края има нещо като едни вакуумчета , които прилепват и въобще не се мърда или хлъзга по дървото Wink Като го сложим и него ще покажа
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #336 -: април 21, 2010, 09:42:55 »

leni_beni_, много ви е хубава новата придобивка, стабилна изглежда  girl_wink Самото помещение също много ми харесва  Bravo
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: юни 15, 2010, 15:02:58 »

Момичета искам само да ви попитам вие как мислите. blush
Понеже нашата кухня е доста малка и през нея се минава и за терасата...та решихме да го направим една голяма трапезария с бар плот и махнахме вратопрозореца,иначе терасата си е остъклена,но сама в себе си се чудя дали въобще беше добра идея и дали да не си сложим пак една врата с прозорец. crazy
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: юни 15, 2010, 17:38:28 »

Във Враца масово така се преправиха кухните... Щом терасата е остъклена за мен така или иначе тераса няма  Wink Тъй че като цяло съм "за" това преграждане. Наши приятели пък си направиха кухненския бокс на терасата, а кухната си я оставиха само за място за хранене  blush
Аз лично обичам не остъклени и големи тераси  good
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: юни 17, 2010, 15:24:35 »

Роси, теб какво те притеснява в това че сте отворили терасата към кухнята? все по често се среща варианта кухнята да е обединена с дневната. може да избиете и стената където е бил прозореца и на мястото и да сложите шкаф, хем ще е може да се използва практично а и по красиво, отколкото само "дупка" в стената.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: юни 17, 2010, 15:52:25 »

Роси, мила, а ние точно обратното, мислим да остъклим терасата на кухнята и да я преградим, в смисъл, там да остане само за кофата с боклука, скарата и малък котлон за пържене.
Ти предполагам се притесняваш, че ще е студено зимата, или...????
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: юни 18, 2010, 10:00:36 »

Много хубави кухни, от къде ви идват идей да ги поръчвате толкова красиви , не знам вече!Моята кухня е съсвем обикновенна, но ми върши чудна работа, не се оплаквам!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: август 03, 2010, 11:04:57 »

Хайде сега в тази тема да се преместя  blum
Ние поръчахме нашата кухня ще е венге/бордо и сиво  blush За съжаления не мога да ви покажа снимка на цветовете,а само скица как ще изглежда(скицата е мое дело ,така че е малко аматъорски направена,от ляво има продължение два големи шкафа,но те са на другата стена ). Остана само да решим искаме ли в единия шкаф да има сушилник на два реда  blush Нещо не мога да реша искам или не,но т.к. съм против сушилниците,които се виждат,а двама души едва ли всеки път ще пълним миалната-май ще сложим .


* Drawing3.jpg (7.53 KB, 314x210 - видяно 4132 пъти.)
« Последна редакция: август 03, 2010, 11:16:39 от miss™ » Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: август 03, 2010, 11:37:44 »

miss™, аз съм ЗА двуредов скрит сушилник. Щом сте само двамата, съдовете, които ежедневно ползвате винаги ще са ти под ръка, няма да се прашат, и няма да заемат място на плота.

Роси, и аз не разбрах какво те притеснява. Масово се избива прозореца и вратата и не само се остъклява терасата, но и някои направо изолират стената прод прозорците и си става част от стаята. Така се печели място.
И аз като Гери съм на мнение, че остъклената тераса вече не е тераса.
В новата квартира има бокс, който обособяваме като мокро помещение(пералнята, бойлера и мивката са там), а на малката стая терасата е остъклена и там също има мивка. Там ще сложим печката, скарата, фритюрника - един вид ще е кухненски бокс. Така малката стая ще превърнем в трапезария и няма да мирише къщата като готовя. В нея има голям диван, гардеробче, масичка, сложихме хладилника и моето бюро. Стана уютна всекидневна. Отделно имаме голям хол и малка спалня.
На принципа съм, че кухнята и спалнята трябва да са малки(малко време прекарваме там), а всекидневните/хола да са уюутни и просторни. pardon
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: август 03, 2010, 12:03:09 »

По принцип апартамента ни е малък и не ми се щеше да го правим както се казва ама точно като "кибритена кутийка"! nea Исках да си остане дори и неостъклена,че лятото си е друго като си изкарам цветенцата навън малко на въздух и да живнат,но вече няма на къде!Остъклена си е,та дори и замазана и плота си направихме...само чакаме още майтора да си довърши калпвата работа,че ми писна от такива! diablo
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines