Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 00:24:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кухнята !!!!! част 2  (Прочетена 341958 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: август 27, 2010, 09:12:22 »

Дани,аз съм за столове ... но пък съм и за това едно нещо да е и практично,не само хубаво. Така,че в твоя случай съм за диван,защото ето и аз имам 6 стола,и уж като ги купувахме си казвах един тук ще сложа,един в спалнята ,но вече втори месец не съм ги мърдала от кухнята. Като пространство не мога да си представя много ли е ,малко ли е  ... защото и това е от значение-кое от двете ще е по-добре,защото и дивана е обемна вещ ?
Анита,кухнята ти е много красива,както и хола  judges
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #361 -: август 27, 2010, 11:28:46 »

момичета много хубави кухнички имате, пожелавам ви да приготвяте големи вкусотийки в тях: :)ето и моята кухня, любимото ми място вкъщи Wink
http://picasaweb.google.com/anidimitrova81/IncompleteOurHouse#5413690046055045810
Прекрасна кухня,разгледах всичките снимки ...... *THUMBS*комплименти за прекрасният ви дом.Като видях как хубаво стоят пердетата в хола сега пак се разубедих за вертикалните щори smile/за нашия хол мислехме такива да слагаме ,но сега много силно съм разколебана /.Много хубаво се съчетали и цветове и банята ви е прекрасна. Bravo Bravo Bravo
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: август 27, 2010, 12:18:15 »

Страхотна кухня, страхотна къща, с много вкус!
Поздравления Bravo
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: август 28, 2010, 17:11:31 »

много ви благодаря, милички smile  иска още мебели но постепенно всичко ще се нареди Wink а кухнята ми е любимата Wink
Относно пердета или щори, аз винаги съм харесвала повече пердетата за хол. Щорите стават според мен за спалня, но хол като че ли е по хубаво с перде, все пак всеки си решава какво му харесва. Има много хубави пердета в БГ моите съм ги взимала от БГ.
« Последна редакция: август 28, 2010, 17:16:58 от anita81 » Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: септември 03, 2010, 11:46:57 »

Анита, за втори път разглеждам всичките снимки от албума ти Bravo Че съм очарована е меко казано...Всичко е много стилно и излъчва уют Girl_hide Честита ви къща! И ние за къща мечтаем някой ден, дано успеем да осъществим тази си мечта smile
А в кухнята ми харесаха многото шкафове Bravo
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: септември 05, 2010, 15:53:02 »

Анита, за втори път разглеждам всичките снимки от албума ти Bravo Че съм очарована е меко казано...Всичко е много стилно и излъчва уют Girl_hide Честита ви къща! И ние за къща мечтаем някой ден, дано успеем да осъществим тази си мечта smile
А в кухнята ми харесаха многото шкафове Bravo
благодаря за милите думи, миличка smile от все сърце ви желая да осъществите тази своя мечта smile
Активен
Пламена
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #366 -: януари 04, 2011, 10:45:21 »

как успявате да си направите ремонт?
Аз имам чувството, че колкото и пари да изкарваме пак няма да съберем за ремонт на кухня, баня или каквото и да било... всичко е адски скъпо  sad а така ми се иска...
А да не говорим за купуване на наш апартамент ... трагично е!
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #367 -: януари 04, 2011, 11:29:59 »

 sad Много малко хора на днешен ден могат да заделят средства за ремонт, спестявайки. Мислили ли сте за кредит, който да ви помогне с ремонта? (потребителски)
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: януари 05, 2011, 11:37:00 »

Пламена, ние скоро се нанасяхме в наше жилище и ни се наложи да правим ремонт. Наистина финансово е много трудно и се налага да се правят много компромиси. Ние теглихме кредит за жилището и за ремонт почти нищо нямахме. Добре, че имахме от преди това уреди - хладилник, печка и пералня. Пари сме давали за шкафовете /само долни/, масата и дивана и за шпакловането на самата кухня - около 1500 лева и то не на веднъж.
Много бързо ми се изпариха илюзиите, че ще ремонтираме всичко и ще влезем в чисто и готово жилище! sad Ако не изтеглиш кредит нещата се случват бавно и когато успееш да заделиш нещо.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: януари 05, 2011, 11:46:12 »

Ние сме започнали великия ремонт дето не знам кога ще го свършим.Лошото при нас е че всичко трябва да се подменя и направо ми настръхват косите.При нас кухня, баня и тоалетна са на един щранг, което значи че като се прави ремонт всичко е наведнъж.Правя сметки, аритметики и направо не знам как ще стане.Кофтито е че всичко трябва да се кърти всичко.За кухнята хубавото е че имаме хладилник и това е.Печката ще е нова, абсорбатор нямаме, миялна искам.Така че на първо време ще поръчаме шкафовете, а за самите уреди ще има дупки и това е, какво да се прави, трябва да обера банка иначе.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: януари 05, 2011, 12:03:52 »

Ох, момичета, колко ми е познато това  girl_impossible
С доста илюзии се разделих аз като трябваше да обзавеждаме кухнята и банята. Това реално са най-големите инвестиции от целия апартамент. Които обаче няма и как да избегнеш, когато влизаш в чисто ново жилище. Ние уцелихме момента, че като купувахме уредите (нямахме нито един голям, само разни малки - микровълнова, пасатор и т.н.) - беше миналата година по това време и ползвахме Коледно-новогодишните намаления. А и тогава кризата беше в разгара си, та цените бяха добри - незнам сега как са вече и дали има увеличение.

Ако нямате друг кредит, за самото жилище, може би тегленето на по-малък потребителски за тези нужди не е лоша идея. Стига да договорите вноска, която да е по силите ви. Иначе се забатачват нещата. От време на време пускат хубави промоции за безлихвено изплащане и в самите магазини, но това не е решение, ако ви трябват всички уреди на куп.

 Offtopic За банята - ние купихме абсолютно всичко от един магазин и ни направиха 9% на цялата сума, дори на нещата, които бяха в промоция.

Стискам палци на всички  good
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: януари 05, 2011, 14:27:04 »

Маги, решението за "дупки" за бъдещите уреди е изпълнимо донякъде. ако уредите ти са свободно стоящи тогава нямаш проблем, но ако искаш за вграждане, трябва да си се спряла на конкретен модел за да се предвиди необходимата дупка( различните марки имодели имат различни монтажни схеми).
повечето фирми пускат разни промоционални пакети уреди. има и такива които ако закупиш всички уредии за кухнята от тях ти дават 3 или 5 % отсъпка.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: януари 05, 2011, 14:31:49 »

Ечи, за съжаление си права и аз мисля по този въпрос.Ние си харесахме една фирма за кухнята, макар че не сме искали още оферта, и те предлагат уреди и пралагат отстъпка ако закупим наведнъж от тях съдомиялня, абсорбатор и печка, даже мисля 9% беше отстъпката.Та сега съм в размисъл какъв кредит да теглим и кога, защото то без кредит няма да стане и това е.Но трябва да започне да има работа, за да знам, че можем да си позволим вноските.Натуй и отгоре моята скромна натура си е харесала едно разпределение в кухнята с "остров" и в този остров са вградени котлоните и над тях ми е абсорбатора.Най0евтиния островен абсорбатор е 700 лв.Да се оскубеш на фитирийки направо.
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: януари 05, 2011, 18:27:10 »

На мен кухнята ми е болна тема, но гледам да не й обръщам внимание и да си мисля за положителните й качества. /нова е - от преди две години, но не я направиха както си я представях от фирмата/
Относно уредите - за да е по-евтино реално само фурната и плота с котлоните са ми вградени. Сигурно щеше да е по-красиво, ако бяха вградени и останалите уреди, но като знам една позната какви пари даде за една вградена пералня и от тогава редовно й я ремонтират, реших, че е по-добре да не е вградена. Така ми се вижда по-лесно за ремонт и смяна, които да се надяваме няма да се налагат.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: януари 05, 2011, 19:28:21 »

А пък ние купихме някои от уредите втора ръка. Хем имат по 2 години гаранция, почти колкото от магазина, хем имам неща, за каквито нови не мога и да си мечтая. Защото се оръсихме доста за ремонта и просто и уредите щяха тотално да ни сринат финансово sad.

Ние оставихме "дупка" за вградена миална и честно казано, това ни създаде малко проблеми после с монтажа. В момента всичко е ОК, но с цената на голямо стъргане и рязане, докато я набутаме. А газовите ми котлони още не са свързани.. diablo
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines