Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 00:18:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кухнята !!!!! част 2  (Прочетена 341954 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: август 03, 2010, 12:12:10 »

Роси ,ще свикнеш с новата 'кухня',аз понеже не съм живяла в блок и не знам дали е удобно така,но гледам познати масово са с такива кухни и някак ми се вижда доста практично.
Нинка,и моите 'за' такъв шкаф-са именно това,че е скрито и удобно,а и на плота мястото мога да го използвам за нещо друго. Друг проблем ми е шкафа за бутилки,мястото където искам да е по малко и сега се надявам майстора да намери подходящ механизъм за него Girl_sing Girl_sing vivasvat
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: август 03, 2010, 13:42:02 »

miss™, стискам палци да стане както ти харесва. Аз също имам да измислям шкафчета за нашата кухня. Иска ми се ние да си ги сглобим и да са функционални. Голямо умуване ще падне sarcastic Мястото е кът, пък техниката ми е много. blush

 OfftopicРоси, според мен сега сте си разширили кибритчето. Иначе те разбирам много добре за терасата и аз още не мога да свикна, че нямам такава неостъклена, но прозорците се отварят и пак ми е вид утеха.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: август 04, 2010, 08:19:41 »

Нинка,успех в търсенето на подходящ шкаф  good
Ето примерна картинка на 'моите' цветове
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: август 04, 2010, 08:31:55 »

miss, аз съм твърдо против миялна машина, та дори и против сушилня , но имайки в предвид, че зимата ще ми е много трудно със сушенето на дрехи, тъй като на терсата ще ни е готварската печка , решихме да вземем сушилня, която както пералнята ще е вградена. Само където не очакавах цени от около 1000 лева, но в случая съм принудена и няма на къде smile И нашия проект за кухнята е готов, тези дни ще го пусна да кажете мнение.
А цветовете които сте избрали за вашата са много хубави, браво че така смело Bravo Ние,може малко и скучно да е, но избрахме цветове маслина, тъмна и светла- да видим накрая какво ще се получи smile
« Последна редакция: август 04, 2010, 08:33:51 от Поли » Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: август 04, 2010, 08:42:32 »

miss™, много ми харесва тази комбинация  Bravo
Падам си по нестандартните и свежи цветови решения за стаите. Много бих искала да имам един ден кухня в цветове керемида и жълто pardon
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #350 -: август 04, 2010, 08:53:20 »

Miss ,цветовете са супер ,не разбрахматериала какъв ще е .Трябва да имаш в предвид ,че ако е от тази  който е на картинката ще трябва непрекъснато да бършеш,всяко докосване остава като отпечатък и като е по тъмно както е в случая е дразнещо за домакинята.Казвам го от личен опит.Въпреки ,че в моята кухня шкафовете са в светъл нюанс тази лъскавина е доста коварна.Но като идея и изпълнение е красиво това което е посочено на снимката
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: август 04, 2010, 09:00:14 »

Материала не разбрах какъв ще е(мисля,че е ЛПДЧ,но не запомних на кроношпан или на еггер избрахме да е) ,но не ми се видя лъскав,какъвто е на снимката,нашите цветове са по матови,както и материала  blum Но комбинацията е 1:1 и затова показах тази картинка.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #352 -: август 04, 2010, 09:02:48 »

Мис,аз от опит говоря както ти казах  smile ,но винаги имай в предвид  чистенето и поддържането,и не забравяй да попиташ с какво можеш да чистиш вратичките..
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: август 09, 2010, 23:13:31 »

Чистят се лесно, моите само че са светли лак ПДЧ, покрай дръжките се опипват  pardon но с кърпата за ръце преди да я хвърля в пералнята позабърша (когато не е основно почистване) и не личи  Girl_hide
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: август 24, 2010, 16:24:36 »

Дами ние уж сме готови с кухнята ни,но нещо цвета не ни допадна и сега се чудим какъв да бъде новия! crazy Някакви предложения да имате,като се има в предвид,че кухненското ни обзавеждане е в бледо зелено.Като това в ляво 2-рата плочка!(А2514)
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #355 -: август 24, 2010, 21:05:17 »

Роси, аз не разбрах, кое не ви е харесало, стените ли? Шкафовете в кухнята ли са зелени?
Залено се комбинира много добре с кафяво. При нас кухнята и хола са в бяло/мръсно бяло, зелено и кафяво, а покрай Великден слагам оранжеви пердета и възглавнички и пак добре се връзва. Мога да ти покажа снимки, ако искаш.
Зелено добре се комбинира и със жълто и лилаво, но зависи от нюансите и това колко папагалска искате да ви е кухнята.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: август 25, 2010, 10:52:25 »

И аз не разбрах какво не харесва  blush Ако шкафовете са зелени,може стените да са мръсно бели.
Ние сме на етап избор на дозатор и батерия за мивката. Дозатор купихме от Бриколаж,но нещо ми се вижда менте,вашите каква марка са? Както и батерията? И дано началото на другата седмица да се похваля с готова и монтирана кухня  tease
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: август 25, 2010, 11:10:23 »

Извинявам се,че съм се изразила неразбираемо! blush Става въпрос за стените и сега искаме да ги пребоядисаме в друг цвят! nea
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: август 26, 2010, 01:03:52 »

момичета много хубави кухнички имате, пожелавам ви да приготвяте големи вкусотийки в тях: :)ето и моята кухня, любимото ми място вкъщи Wink
http://picasaweb.google.com/anidimitrova81/IncompleteOurHouse#5413690046055045810
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: август 26, 2010, 06:55:39 »

Нашата кухня бавно-бавно заприличва на нещо smile.
Не сме решили обаче какво да слагаме - маса със столове или ъглов диван примерно?!
И двете неща си имат предимствата и сме в чуденка. Кухнята ни е отделна - само кухня. Ако е диван, ще може да се разтяга и евентуално да се спи на него при нужда. Ако са столове, ще можем да ги ползваме и в други стаи - пак при нужда.
Като цяло по ми харесва маса със столове - по класическо ми е, но пък дивана ми е по практично. Хич незнам  crazy.
Моля ви, дайте идеи!!!
А пространстово, което остава за всичко това е 170х150.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines