Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 09:16:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РИТУАЛНА ЗАЛА ИЛИ ИЗНЕСЕНА ЦЕРЕМОНИЯ?  (Прочетена 163386 пъти)
 
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: ноември 11, 2012, 10:32:19 »

InLove girl, гледах някакъв репортаж от там и не ми се стори кой знае какво  nea А пък и винаги съм си мечтала да кажа "Да" на златото ми на пясъка  smile
Swan, блатодаря за инфото  give_rose Жалко, че не я изнасят  sad Нищо. Може да се задоволя само с изглед към морето smile
Ще отида да я видя на живо тази зала  smile
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: ноември 12, 2012, 10:59:36 »

ако все пак искаш на плажа, отивате разписвате се по-рано без пари, и после си правите изнесения ритуал с водеща примерно smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: ноември 12, 2012, 12:05:38 »

Сигурно така ще стане  good Предполагам че и в близките до Бургас градове книгата не се изнася, така че ще разпишем по-рано... но не се ли губи тръпката и въобще идеята на ритуала  crazy Аз като знам,  че вече съм му жена от два дена примерно файда че се правя на много радостна пред гостите sad
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: ноември 12, 2012, 15:50:30 »

не е така, в Несебър знам че се изнася...ама пък на гражданското свидетелство ще ти пише Несебър, а не Бургас smile

И да ти кажа не се губи нито ритуала нито тръпката...от опит ти казвам smile Още повече че по този начин ще ви е двойно щастието, 2 пъти ще се разписвате. Ние като отидохме на място да се разписваме само и жената каза че нямало сватби скоро били свободни, дали не искаме да влезем на марша в залата и да ни направи церемонията с думичките и се навихме...напълно безплатно....Разбира се после изнесения ни ритуал също беше приказен, с такива хубави думички smile
И аз му бях жена от 2 дни, но другия ритуал който си е изнесения дори и подписите да са фалшиви си е БАШ ритуала....много е яко!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #394 -: ноември 12, 2012, 16:53:16 »

Не заменям залата за нищо според моя опит - толкова тържествено и различно, осветление, музика, украса и отпада притеснението къде ще ми е изнесения ритуал ако вали Wink
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: ноември 12, 2012, 16:56:20 »

Новата зала много я харесвам - светла, със столчета, с прекрасен изглед към моста и морето..Аз никога не съм мислила за изнесен ритуал именно заради варианта да вали  pardon Ако ви е мечта ритуал на плажа - го направи - ще бъдеш толкова развълнувана, изобщо няма и да се замислиш, че не е истинският подпис.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: ноември 13, 2012, 14:18:52 »

Киви, ти не заменяш залата за нищо, защото на твоята сватба е било в зала, аз не заменям изнесения за нищо, защото на моята сватба беше изнесен....истината е че дали е зала или изнесен е абсолютно еднакво тържествено и е само и изцяло въпрос на личен вкус и желание. И по двата начина има тръпка smile

А между другото ние имахме и за изнесения резервен вариант ако вали да е на терасата пред ресторанта, защото там има голяма тента отгоре smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: ноември 13, 2012, 16:44:46 »

Ако сме в заведението, което за сега сме харесали, ще има и резервен вариант - да ползваме терасата, която изцяло гледа към морето  smile Но дано все пак не се налага....
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: ноември 13, 2012, 19:50:10 »

Някой знае ли дали може да се смени вече заплатена и запазена дата в ритуалната зала - туко - що гелдах новините и се каза че датата за която сме запазили и платили пълна такса 11.05.2013 събота е обявен за работен ден. В пълен шок и ужас съм и ресторанта е капариран и въобще - единственото, което ми идва на ум е ужасссссссссссссссссссссс shock Scare
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: ноември 13, 2012, 20:03:42 »

Идея си нямам аз. Колкото по-скоро говориш с тях, толкова по-добре. Не знам защо от толкова рано капарирате, айде общината ок, но ресторант huhhuh.gif има повече от половин година до датата ви Вярно, че съм от малък град и няма кой знае какъв наплив на младоженци, но ние капарирахме вчера, а сватбата е януари. Какво ли не може да се случи за половин година.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: ноември 13, 2012, 20:25:02 »

nikoletasss, за съжаление в големите градове много от рано се запазват по-важните неща- ресторант, фото, видео, дж (естествено ако държиш на точно определени или поне на едни от добрите).

Елчо, според мен всеки, който иска да ви уважи, ще си пусне 1 ден отпуск. Ако все пак те притеснява, в най-скоро време отиди да питаш в гражданското и съответно в ресторанта.
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: ноември 13, 2012, 20:28:19 »

Защото това е първата дата след великден, тоест от края на февруари до 11 май не може да има сватби ( църковни ) и всеки решил да се жени през пролетта вече е записал дата и вече почти всичко е заето. Туко що говорих с ресторанта ( евала на подхода на Акорд - дигна ми женат която отговаря за нас в 20:00 и си заразя всичко за да проверява в къщи има ли или не дата ) и единствената свободна дата за май освен нашата е 19.05.2013. Казаха че ще ми я пазят и утре да им звънна. Така че остава въпроса ще плащам ли още 160 лв в ритуалната или ще ми сменят датата и въобще ще има ли свободен час. Ужасссссс


Елчо, според мен всеки, който иска да ви уважи, ще си пусне 1 ден отпуск. Ако все пак те притеснява, в най-скоро време отиди да питаш в гражданското и съответно в ресторанта.
Мариелка и аз така си помислих и в краен случай така ще стане - но все пак ще се постарая да я сменя утре в 8:00 ще се наредим пред ритуалната - пък ако не стане каквото такова - вече ми се реве.
« Последна редакция: ноември 13, 2012, 20:54:29 от ELCHOOOOOOO » Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: ноември 13, 2012, 21:22:45 »

Аз мисля, че е безмислено да се сменя датата след като сте си я харесали да е тази pardon Нали отпуските в България се планират януари, ако си предупредите гостите от сега със save the date не би трябвало да има проблеми.
А за запазването моя позната, която се жени в чужбина запази и капарира всичко година по-рано, тъй че 6 месеца са си съвсем в реда на нещата/
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: ноември 13, 2012, 22:25:38 »

Малееее Elchooo, гадна работа sad Стискам палци всичко да е ок със смяната на датата и да бъде най- невероятното преживяване good Сменяй датата според мен, особено ако имаш гости от другия край на БГ....
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: ноември 14, 2012, 09:32:41 »

Добро утро. Успяхме.  :danceg:Една много мила жена ни смени датата на 19.05.2013 - и то пак за същия час.
Така че може да се сменя дата и то без допълнителни плащания. Сега в 10:30 ще се чуя и с ресторанта, но принципно ми казаха че там е о.к. Охххххххххххххх Отдъхнаххххх си yahoo
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines