Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 17:02:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РИТУАЛНА ЗАЛА ИЛИ ИЗНЕСЕНА ЦЕРЕМОНИЯ?  (Прочетена 155223 пъти)
 
pepsinka
Любопитен
*
Публикации: 20


« -: декември 08, 2006, 17:47:31 »

Здравейте на всички,с моето момче вече обсъждаме кога да ни е сватбата и някои подробности около нея,но за сега все още нямаме офицялна дата.Знаем само,че искаме да е пролетта или лятото на 2007г.И двамата сме против да ходим в гражданското,някък си ни е много стандартно и си мислим да направим подписа в ресторанта,тъй като няма да имаме църковен брак,защото той не е кръстен и няма и намерение да го прави.Случайно някой да е правил подобно нещо?Ще се радвам ,ако ни дадете идеи за това,примерно подписа да е в градината на ресторанта,а самото посрещане за в ресторанта да си е вътре в него?Помагайте моля  girl_wink
« Последна редакция: април 06, 2007, 21:14:09 от fiibi_bg » Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #1 -: декември 08, 2006, 22:14:28 »

Май че тази тема я гледах някъде другаде, но... Няма значение. Аз също се бях заканила на подобно решение с разкарването като "простинали коне". Но се оказа, че така или иначе трябва няколко дни преди официалната дата да отидете в съвета, за да се разпишете. А по време на ритуала идва длъжностно лице и май срещу 200 кинта ти играе театър, където вие сте главните актьори. Малко тъпичко ми звучи. Имам предвид, че хем плащаш за подписването в съвета, хем се охарчваш прескъпо, за да се появи в ресторанта някаква дама и да ви говори глупости, при условие, че пред закона вие вече сте пълноправно семейство. Аз лично бих предпочела да дам напр. 100 лв. на някой поп от църква в покрайнините, да води ритуала, да го напием и нахраним, пък и ще бъде весело, отколкото.....

И целия театър се играе, защото им е забранено да изнасят книгата от съвета. Представяте ли си? bad SUICIDE shok angry beating Аз ако искам да правя фалшификати ще си намеря кой да ги свърши ш в съвета, нали живеем в Булгаристан, все пак?!

Уффф, а колко хубаво би било.... всички да се изсипем на една полянка, да не обикаляме града, гостите да си стоят на чашка хубавко винце и да се кефят на това как още едни техни приятели се БРАКУВАТ! yahoo tease diablo
Активен
sassolina
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #2 -: февруари 05, 2007, 16:27:49 »

Здрасти
Ако не съм позакъсняла с отговора-при нас мислим да е точно така - сватбата ще е на Арбанаси
и целия ритуал се прави в ресторанта р ако е хубаво времето в градината на ресторанта
Идва секретарката нна кметството и ви бракува Curtsey
Активен
danny.ivanova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20


...завинаги двама - татко и мама...


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 16, 2007, 09:06:17 »

Май че тази тема я гледах някъде другаде, но... Няма значение. Аз също се бях заканила на подобно решение с разкарването като "простинали коне". Но се оказа, че така или иначе трябва няколко дни преди официалната дата да отидете в съвета, за да се разпишете. А по време на ритуала идва длъжностно лице и май срещу 200 кинта ти играе театър, където вие сте главните актьори. Малко тъпичко ми звучи. Имам предвид, че хем плащаш за подписването в съвета, хем се охарчваш прескъпо, за да се появи в ресторанта някаква дама и да ви говори глупости, при условие, че пред закона вие вече сте пълноправно семейство. Аз лично бих предпочела да дам напр. 100 лв. на някой поп от църква в покрайнините, да води ритуала, да го напием и нахраним, пък и ще бъде весело, отколкото.....

И целия театър се играе, защото им е забранено да изнасят книгата от съвета. Представяте ли си? bad SUICIDE shok angry beating Аз ако искам да правя фалшификати ще си намеря кой да ги свърши ш в съвета, нали живеем в Булгаристан, все пак?!

Уффф, а колко хубаво би било.... всички да се изсипем на една полянка, да не обикаляме града, гостите да си стоят на чашка хубавко винце и да се кефят на това как още едни техни приятели се БРАКУВАТ! yahoo tease diablo

Не знам за къде става въпрос, но аз съм от Стара Загора и това тук вече не е така и официялния ни подпис ще си бъде в ресторанта и няма да е просто цирк.
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 16, 2007, 12:38:19 »




Не знам за къде става въпрос, но аз съм от Стара Загора и това тук вече не е така и официялния ни подпис ще си бъде в ресторанта и няма да е просто цирк.
А дали и в другите градове е така?Аз съм от Плевен и ако може всичко да бъде в градината на ресторанта,ще бъде супер! yahoo
Активен
danny.ivanova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20


...завинаги двама - татко и мама...


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 16, 2007, 12:45:42 »

Не знам дали и другае е така, но може да се попита ж съвета когато отивате да си запазвате час и дата. Малко разкарване е заради това че няма да е в сградата на съвета, но мисля че си струва.
Тук трябва да се подаде молба до кмета, която той одобрява и това е. CHEERS
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 21, 2007, 11:06:21 »

ето това се казва място за сватба -мечта girl_in_love


* сватба.jpg (82.89 KB, 425x280 - видяно 538 пъти.)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 21, 2007, 13:35:31 »

ето това се казва място за сватба -мечта girl_in_love

Като в приказка girl_in_love
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 28, 2007, 01:22:34 »

В градината на ресторанта например


* 30.jpg (51.44 KB, 500x341 - видяно 454 пъти.)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 28, 2007, 13:04:48 »

В градината на ресторанта например

Ооо,много е красиво, като в приказка!!! girl_in_love
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 05, 2007, 16:09:43 »

момичета,
все повече се обеждавам, че е по-добре да повикаш представител на гражданското
дори може да излезе и по-евтино
ще ви кажа като проверя
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 05, 2007, 16:11:31 »

момичета,
все повече се обеждавам, че е по-добре да повикаш представител на гражданското
дори може да излезе и по-евтино
ще ви кажа като проверя

дано не съм права но аз до колкото знам е по скъпо
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 06, 2007, 07:44:49 »

момичета,
все повече се обеждавам, че е по-добре да повикаш представител на гражданското
дори може да излезе и по-евтино
ще ви кажа като проверя

дано не съм права но аз до колкото знам е по скъпо

моя любим е бил вчера да провери оказва се, че искат само 97 лв. за представител на гражданското в ресторанта, обаче преди това трябва да си отишъл да се подпишеш, защото иначе нямало законова стойност.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 06, 2007, 09:41:14 »

моя любим е бил вчера да провери оказва се, че искат само 97 лв. за представител на гражданското в ресторанта, обаче преди това трябва да си отишъл да се подпишеш, защото иначе нямало законова стойност.

Да, така е - в ресторанта е само театър  secret
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 06, 2007, 10:12:35 »

вие в ресторанта ли викахте човек?!?
подпосването предварително как протича?!?
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines