Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 07:32:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема (говорилня) - Ноември  (Прочетена 202623 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #630 -: ноември 19, 2015, 12:38:08 »

Тази книга с рецепти,събрани от през годината по кампаниите ли е или са нови?И другото-достъпни ли са рецептите или са някакви с хамон и щипки от омари например,че ако са такива дето няма да ги правя не виждам смисъл да я имам книгата.
Иначе аз съм много "за" дървените играчки,ама няма как да купя нещо за по-голямо дете,защото има кака на 4 години и според мен на нея ще й е интересно,да не говорим,че ще и ревнува по моите очаквания. Аз с моя непросветен откъм братски/сестрински отношения мозък си мисля все че трябва да е нещо голямо,запомнящо се,ама може да ми е много романтична представата.Това за одеялото ми харесва като идея и ще се разровя,имаше едни дето се сгъваха и ставаха като животинки,ама къде ли съм ги гледала???
Биг Брадъра изгледахме само ВИП изданието и се нагледахме на сеир за тая година.Повече гледаме Фермата-там поне нещо правят,а не само да ядат и обратния процес.Не че това им пречи да се карат и да правят панаири,ама все пак ми е по-интересно.Този възрастният Райно ми е много интересен,такава мъдрост лъха от него,макар и простовато да говори,дано спечели.Такива работяги като него вечно ги ползва някой бабаит и вечно работят залудо...
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #631 -: ноември 19, 2015, 12:38:18 »

 Ако няма друг нуждаещ се от точките на  svekarva  да се наредя и аз на опашката, Снощи ходих да пазарувам и с мъка събрах две точки, а пък съм решила да ставам готвачка. Снощи направих тирамису, мммммм много добре му се получи, чак се изненадах от себе си... За млада булка добре се справи-каза ММ   smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #632 -: ноември 19, 2015, 12:40:24 »

Илиян снощи я разгледа и беше много впечатлен от рецептите на Манчев.. Каза, че са само с достъпно продукти.. Нямам идея дали са различни от онези, които споделяха преди това, защото не сме ги следили  pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #633 -: ноември 19, 2015, 12:59:42 »

Рони, точно такъв тип одеялца имам предвид, сгъват се и има прикачено животинче за тях, което ги гушва smile Аз от Джъмбо купувам такива Wink

И на мен ми стана интересно къде е къщата  huhhuh.gif Ние лятото правихме покрив..то нашето беше само пренареждане и ремонт ама пак бая разправия и финанси  pardon

Лоли, браво за тирамисуто  heart Аз имам оригинална италианска рецепта от леля ми, действа безотказно  blum
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #634 -: ноември 19, 2015, 13:01:50 »

Аз да се изкажа като спец по квартирите в София - сменила съм 5 броя, а съм търсила 8 пъти  pardon За под 500лв. е почти невъзможно да се намери малък двустаен в сносен квартал (не топ). Те и самите агенции подкокоросват наемодателите да ги пускат на висок наем  diablo

Да ви се похваля, че намерихме нашия апартамент и започнахме да движим процедурата, дано всичко мине безпроблемно и скоро да сме горди притежатели на собствен дом  yahoo

Рони, и ние съвсем наскоро станахме чичо и леля, по избор на родителите купихме шезлонг-люлка и вана  good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #635 -: ноември 19, 2015, 13:09:46 »

Браво, Тинче, много се радвам за вас.. Нареждам се за подробности, когато му дойде времето и искаш да кажеш smile

Като се роди моята кръщелница и аз й купих шезлонг-люлка по желание на майка й smile  good

ЕДИТ: Утре ще можем да си вземем колатаааааа.. ОООбаче Илиян е сам в офиса и не се знае, дали ще може да се измъкне.. Че от Цариградско до Надежда (където е офиса им на Шкода) си е час само път в едната посока.. Нямам търпенеиеееееееее  tease yahoo yahoo yahoo
« Последна редакция: ноември 19, 2015, 13:12:06 от alexandrova_90 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #636 -: ноември 19, 2015, 13:15:10 »

Рони, подарък задължително и на другото дете се носи. Няма лошо и да попиташ от какво имат нужда, даже пари е чиста работа. Препоръчвам дървените играчки, защото са добро качество на сравнително добри цени. За племенника взех една за 10лв., която е от 3-до 8годинки. Естествено я отворих и ако не ида да взема и за моите, та на. С лостчета се изстрелват топчета с различни цветове и трябва да попаднат в съответната дупка по цвят. Хехе, голям кеф,  после и точки се изчисляват.
Фани, да дам на Лоли 3 точки, а на теб да пратя 1?
Дайте ми на лични адресите и ще ви пусна още сега по едно писмо /без картичка Wink/
« Последна редакция: ноември 19, 2015, 13:33:29 от svekarva » Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #637 -: ноември 19, 2015, 13:32:25 »

Аз съм предвидила,че и за каката трябва да има нещо.Ревността е голям проблем в началото и задължително трябва да се обърне внимание и на голямото дете,защото то сега си търси мястото в новата ситуация и иска да е сигурно,че няма да бъде изместено.На кумовете бебето се роди на 1ви юни и ние единствено носехме играчка за големия.Кумът тогава много се трогна,вика само вие се сетихте,че и големият е дете и днес си чака подаръци.Иначе пари не са ми вариант,там пари не се задържат и не отиват по предназначение.Комуникацията ни е сложа през свекървата,тя уж щеше да ги пита,но при последния опит пак нищо конкретно не каза.Та сега съм решила одеяло и за голямата кокона нещо мадамско,че тя все по шаренко си пада,така са я научили и дървени играчки сигурно няма да знае какво да ги прави.Сега ще ровя за това одеало,дето някъде съм го видяла ли,някой го е имал ли,ама много ясно си спомням че се навива и става животинка като играчка.Ако някой е виждал такова нещо и се сеща за какво говоря или къде да го намеря,може да ми подскаже  Wink
ЕДИТ:Фери,вече е подсказала biggrin
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #638 -: ноември 19, 2015, 13:38:46 »

достъпни ли са рецептите или са някакви с хамон и щипки от омари например

funnytooth funnytooth funnytooth Това са и моите критерии, за да се юрна да готвя дадено нещо. Одеяло (ама голямо, а не 90/90), чаршафи, детски сервиз за хранене и подобни неща са винаги полезни. На голямото дете си вземи играчка. good

Хайде, Тони, то стана месец сигурно с тази кола. Свекърът е със Шкода Октавия и се кани да я сменя до година. Той просто колите ги ползва за товарни магарета и не ги спира. Такова каране им прави, че ония от АвтоБилд зеле и моркови да ядат. Ако го питаш - най- ще му е кеф да се качи и да кара колело, ама ще е интересно къде да сложи 2-3 куфара плюс няколко мастара funnytooth Кумецът му също има Октавия и пак е много доволен, пък той е сменил бая коли. Ползва ги за бизнес и работни, та не се привързва емоционално към марки и модели. Аз пък си карах курсовете на Фабия и имам впечатления, че много послушна беше Wink После като се качих на Пасата - взе ми се здравето. ММ й казва Прасьо-Грозния (то немецът не се е престарал с дизайн), ама Васка-Капризната по- й отива. Сега се свикнахме и се слушаме взаимно blum

Това с канализациите е много болна тема на големите градове. По-точно на местата около големите градове. Станаха много села баровски, а инфраструктурата им е повече от зле. Не са само улиците и канализацията. Да видите какво е с тока на места girl_impossible Пък и разни глезотии тип цифрова телевизия, интернет... Иначе съм твърдо ЗА къща. Просто човек трябва да е подготвен и за минусите. Градска къща по- не ме изкушава. Дворовете им са толкова малки и оети, че кел файда, че имаш двор. То слънце не пробива! Просто в годините много имоти са делени между братя, сестри, продавани са, прехвърляни и от един голям имот е останало едно късче. Като са направили хората един гараж, достроили къщата, вкарали тоалетната вътре и... Място вече няма. pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #639 -: ноември 19, 2015, 13:47:05 »

Али, да точно близо месец.. Имахме проблеми с документите, не помня дали разказвах тука.. Въртяхме, сукахме и се стигна просто до това, че вместо 10% първоначална вноска, искат 20%, дадохме ги и за 4 дена вече можем да си вземем колата  pardon
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #640 -: ноември 19, 2015, 14:26:00 »

Имам влакче да знайте, не купувайте повече  good

Знаех си аз да се обьрна тука, ефикасни сьфорумки та невероятни чак има  danceg yahoo

После ще пиша по-така и по-по темата
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #641 -: ноември 19, 2015, 15:37:49 »

Момичета, днешното ми вдъхновение.

Висулки за над креватчето smile





Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #642 -: ноември 19, 2015, 15:44:27 »

Чери, да ми направиш, като ми потрябват  blum blum blum
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #643 -: ноември 19, 2015, 15:49:05 »

Оооох искам да си имам госпожица да ѝ правя такива женски простотийки  blum Мама ми се обажда днес супер ентусиазирана, ходила снощи до Джъмбо и много си харесала една кукла-бебе с розово гащеризонче, на точици, била като истинска, просто не устояла да я купи biggrin Така леля ми си има складирана много сладка мини джинсова поличка...изобщо всички са се настроили за женско (само ММ май не) като му дойде времето  smile

Абе Панди, вие нямате ли вече яснота за пола, или съм изпуснала нещо  huhhuh.gif
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #644 -: ноември 19, 2015, 15:51:46 »

Мисля, че беше писала, че ще е момче Wink
Активен
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines