Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 07:29:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани 16-та част  (Прочетена 204020 пъти)
 
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: април 07, 2015, 23:31:02 »

Качих поканите и дреболийките в албума Wink
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: април 08, 2015, 08:18:51 »

Здравейте,
понеже съм още в началото на цялата организация и сега трябва да се захвана с поканите , искам да ви попитам дали някоя от вас е поръчвала покани от чужди сайтове и само да ги напечата в БГ ? Чудя се дали изобщо ще ми излезе по-изгодно или не ...
Моята сватба ще е в черно и бяло с червен акцент и съм харесала доста покани , но като цяло в БГ са доста скъпи тези , които ми хванаха окото ...
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #197 -: април 08, 2015, 08:56:25 »

Колкото по-голям брой покани поръчваш, толкова ще ти е по-изгодно в процентно съотношение разликата в цената, която виждаш. А ако ги отпечатваш сама (в къщи) разбира се е по-евтино.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: април 08, 2015, 08:58:30 »

Едно момиче, няколко поста преди твоя е качило покани, поръчани от aliexpress, като дори са напечатани там, т.е няма проблем  pardon
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: април 08, 2015, 09:03:29 »

Моите са поръчани от китайски сайт и после си правих печата сама вкъщи, може да видиш по назад в темата има снимки и на поканата и на печата. Ако искаш мога да ти помогна с изработването на печата  Wink
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: април 08, 2015, 09:54:23 »

Иначе за кумовете поканата съм я избрала smile Ето я http://svatbenipokani.eu/luksozna-pokana-kumove-roditeli-tyurkoazena-dantela-p-563.html Само дето дантелата ще е черна, а тънката панделка мисля да е в червено smile Виждала съм подобна покана на живо и изработката е страхотна !
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: април 09, 2015, 08:21:08 »

Вчера получих поканите - прекрасни са - и като изработка, и като качество  yahoo Препоръчвам с две ръце "Стемац", за който още не си е избрал good
Незнайно защо не мога да си направя сватбен албум и затова качва тук снимки (с телефона са и не са прекрасно качество) Вчера решихме, че може да седи добре да запечатаме пликовете с восъчен печат, но намерихме само онлайн, а сега не можем да чакаме доставка, защото първите ще ги раздадем по празниците, та ако някой знае реален магазин, от който да мога да взема, ще съм много благодарна smile
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #202 -: април 09, 2015, 08:54:24 »

Тинката, чудесни са! Красиви са, изработени са добре, оригинални са. Изобщо - браво!

А за восъчния печат - аз съм правила в www.pechat.Bg
Можеш да отидеш до офиса им на Стамболийски - от там съм си взимала печатите.
бул."Ал.Стамболийски №38, ет.2, офис - Печат.БГ
Провери си цената, обаче, да не се изненадаш. Вървят 70-80 лв, нещо такова.
Относно восъка, в Плесио продават на пръчки, класически червен цвят. Може да се разтопи в някакъв метален съд, или със запалка разтапяш и капеш директно върху плика. Другия вариант е да ползваш пистолет за силикон с ето тези пръчки восък: http://armstrongshop.com/product/68/aladine-wax-france-paket-4br-vosachni-prachki-byala-perla.html

Имат цвят "бяла перла" и синьо, които биха се вързали с твоята покана. Имай предвид, че от една пръчка излиза восък за около 4 печата. Във физически магазин не съм ги виждала.

О, и още нещо. Има вероятност червения восък леко да ти омазни плика, така че направи първо проба, ако ще работиш с него. Другия мисля, че не е толкова мазен и няма проблеми.

Поздрави!

П.С.  Тази цена за печата, разбира се, е, ако искаш печат с вашия монограм. Ако ти допада просто сърце, или нещо подобно, има доста места, на които можеш да си купиш готов за по-малко пари.
« Последна редакция: април 09, 2015, 08:57:05 от flutter » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #203 -: април 09, 2015, 08:55:40 »

Уау !!! Супер са поканите  Bravo Bravo Bravo

Много са стилни и красиви (и оригинални). Мисля, че гостите ще останат очаровани и сьс сигурност ще си ги запазят  good
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: април 09, 2015, 08:56:19 »

Моите ги затворих с лепенка покана, ако не намериш печат и това е вариант. Толкова са хубави, че и да са отворени никои няма да забележи след като види поканата  girl_wink
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: април 09, 2015, 09:01:26 »

Благодаря, момичета  give_rose
Харесахме един печат с кралска лилия за 17лв., но щом от една пръчка стават само 4 печата се отказвам, много скъпо ще ни дойде, ние си мислехме, че 2 пръчки ще ни стигнат  blush Не ми пречи все пак да мина до Стамболийски, така и така тук ми е работата, но вече се разколебавам.
И аз мисля, че така са си идеални, но ММ още от самото начало искаше някъде да се вмъкне восъчен печат, много му харесват и затова.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: април 09, 2015, 09:06:35 »

Тинка, мнго са красиви тези покани! И са оригинални, и добре изпълнени. Браво!
За восъчния печат и аз съветвам да направиш първо проба и тогава да действаш с поканите. Една друга съфорумка избра да запечатва поканите с восък -Milenkata, ако имаш проблеми, виж в нейната темичка.
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #207 -: април 09, 2015, 09:08:13 »

Разбирам го smile И на мен много ми харесва. Много обичам цялата традиция по писане на писма, затова и си направихме марки. Но от восъчния печат се отказахме, заради цената. Покрай всички други разходи, едни 100+ лева за печат са малко ненужни. Другото, за което се чудехме, е сух печат, но и от него се отказахме, по същата причина. В крайна сметка сложихме поканите в пликове и не ги залепихме с нищо.

   Ако ползвате червените пръчки восък ще ви излезе много по-евтино. Те са по-евтини и са много по-икономични. Там може и да минете с 3-4. Не знам колко покани имате, де. smile
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: април 09, 2015, 09:13:45 »

Благодаря много за насоките smile за 55 покани става въпрос, ако печатът идва над 25-30 лв. ще бъде неоправдано, то и самите покани не бяха евтини, та ако сложим още 100лв. за печат вече става прекалено, но ще се консултирам с ММ - ако това ще го зарадва, ще дадем колкото трябва, но като го знам какъв е прагматичен, ще му се стори ненужен разход  Wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: април 09, 2015, 09:17:02 »

С риск да засегна някого, за мен е малко излишен тоя печат в момента. Поканите са достатъчно красиви така. Ако те притеснява, че се отварят, сложете малко сухо лепило на върха на капачето и го зарепете. Така ще се отвори лесно и няма да повреди плика много.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines