Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 04:19:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 16част  (Прочетена 192434 пъти)
 
yols
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24


Dreams lift when reality falls


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: март 21, 2014, 15:49:19 »

Зависи, какъв стил търсиш...покажи някоя снимчица примерна  smile
Търся средно високи (даже по-скоро към ниски) бели обувки, не сандал, да не са много изострени отпред и да не са с тънко токче. Може изчистени или с някоя красотичка по тях - няма значение.
Прилагам една снимчица с различни модели, които съм си харесвала от чужди сайтове из нета:
Активен
deni_kirilova
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #421 -: март 21, 2014, 23:33:58 »

И аз съм на тема обувки и постоянно обикалям магазините. Този модел отговаря горе-долу на изискванията ти, но не съм сигурна дали е подходящ за повода. В магазините на ""edition'" по владислав ги видях...за съжаление ниските и елегантни обувки са кът.  pardon
http://edition-shoes.com/damski-obuvki-1/damski-sandali-ejednevni-30/damski-sandali-beli-s-katarami-4239-4577.html
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #422 -: март 24, 2014, 00:25:25 »

Днес в магазина на Тенденз,в мол Варна мернах подобни ниски ,бели обувки,но незнам като изработка как са,предвид лошото качество на фирмата.Все пак вижте ги,пък може и сполучливи да се окажат.
Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #423 -: март 24, 2014, 08:47:01 »

Относно последните два чифта, ми се струва, че може да погледнеш в Сара Пен, в град Мола или на центъра под Черно море... аз също разглеждам един сайт, от който моя приятелка си поръчва чанти, постоянно, на страхотни цени и е много доволна good  aliexpress.com
Активен
marmalade
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #424 -: март 24, 2014, 10:50:47 »

Здравейте момичета. Аз подготвям септемврийска сватба и от доста време следя темичката. Исках да ви благодаря, защото наистина ми помогнахте  give_rose Мога да се похваля, че вече отметнах най-важните неща. Ето го и моя топ 5  danceg
Ресторант - Комплекс Барите, много се надявам на хубаво време, за да сме на открито
Граждански ритуал - Изнесен направо там. От община Вълчи дол предлагат тази услуга, при това на доста по-разумна цена от Варна
Фотограф - Теодор Калушков, от Велико Търново е, но много харесах нещата, които прави и сме запланували страхотна фотосесия на Побити камъни
Видео - Мишо Врабчев
DJ - Уили
За украсата мисля да се пробваме със собствени сили, идеи не липсват. И остава рокля,  прическа и грим, но за тях ми се струва още раничко. Напълних сватбения си тефтер с информация, така че вече се надявам и аз да мога да помагам  Wink
Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #425 -: март 24, 2014, 12:13:54 »

Да разучим още една страхотна идея за сватбения ни ден..  danceg Момичета , какво мислите за сватбен уебсайт? След обстойно проучване и четене по темата, аз намирам идеята за гениална  good Тъй като ще имаме гости от чужбина, освен възможностите за качване на снимки и видео, възможността всички гости да имат достъп и информация от всички точки на света, относно събитието, дати, часове, програми, къде ще бъдат настанени, как да стигнат до съответните места, инфо за ергенско парти, за моминско парти и т.н. и най-вече...да потвърждават присъствие онлайн...да пишат пожелания в книгата за гости онлайн.... yahoo направо супееер!
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #426 -: март 25, 2014, 09:56:58 »

Laphroaig, абсолютно да, много добра идея... щом не ти е проблем това да администрираш подобна страница е супер. И друга подзказка ще ти дам, а именно за затворена група във фейсбук. По-лесна за администриране, по-лесна за потребителите (все пак повечето хора имат понятие от фейсбук от преди, много имат и профили). Ако ти самата си активен фейсбукер ще ти е по-лесно да я обсужваш и да я актуализираш редовно.
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #427 -: март 25, 2014, 10:05:37 »

Аз пък нещо запънах на роклята, изобщо се отказах от стила на който се бях спряла в началото и сега гледам доста различни неща. Миналата седмица бях да пробвам рокли и тази в стил от първоначалния план ми стоеше доста невздрачно и се отказах. Най се харесах в рокля на Ла Споса подобна на последния линк, даже доста по рошава, но ми дойде доста тежка и неудобна за това сега мисля нещо подобно но малко по обрано.

Тръгнах от тук... http://www.jjshouse.com/A-Line-Princess-Halter-Sweep-Train-Chiffon-Tulle-Wedding-Dress-With-Ruffle-Lace-Beadwork-002011453-g11453?ves=vnlx6&ver=n1ug2t

Минах през тук... http://www.jjshouse.com/Trumpet-Mermaid-Sweetheart-Sweep-Train-Chiffon-Prom-Dress-With-Beading-018043586-g43586?ves=vnlx6&ver=n1ug2t

А сега съм по-скоро тук... http://www.jjshouse.com/Trumpet-Mermaid-Strapless-Asymmetrical-Organza-Wedding-Dress-With-Lace-Flower-S-Split-Front-Cascading-Ruffles-002015176-g15176?ves=vnlx6&ver=n1ug2t
« Последна редакция: март 25, 2014, 10:10:04 от palachinka » Активен
marmalade
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #428 -: март 25, 2014, 10:29:53 »

Напълно те разбирам. Аз тръгнах на оглед, с ясното виждане за рокля тип "русалка", много ги харесвам, но за съжаление, се оказа, че изобщо не са подходящи за моята фигура  sad Сега се опитвам да свикна с мисълта за тежка рокля с по-обемна пола. Някой, който има опит да сподели, кой е по-удобния вариант - обръчи или пошеюко пластове плат? По магазините се скъсват да хвалят обръчите, аз нещо немога да ги възприема  pardon
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: март 25, 2014, 10:40:25 »

marmalade, и аз тръгнах от рокля тип русалка и стигнах до прибрана А-линия без обръч. Седи много тържествено и красиво ( с и без шлейф) и е доста прибрана полата и удобна за ходене и надявам се за танци  blum На бала си бях с рокля тип принцеса  с три обръча - много беше ефектно и удобно за ходене, но беше кошмар да седиш в такава рокля (повдига се много нагоре като седнеш), да отидеш до тоалетна (не се побираше в кабинката...) и да танцуваш без да забърсваш всички около себе си  angry
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #430 -: март 25, 2014, 11:31:53 »

Моите най анти мен рокли са тип гладка обемна пола с обръч отдолу, предполагам че са леки и удобни не запарват  тъй като са отдалечени от тялото... но толкова да са ми безинтересни, че няма на къде повече, хич да не говорим че ако вземе да те вдигне на ръце младоженецът стават големи гафове. Виждала съм не един и два гафа по сватбените видеа. И както спомена tinycat си е проблем сядането. Рошавите обемни поли ми харесват много и ми изглеждат много тренди, но и изглеждат много тежки, по слабички, дребни момичета се изгубват в такава рокля. Но имащите по-налята фигура са много готини.



* 59_611200001.jpg (75.92 KB, 575x385 - видяно 252 пъти.)
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #431 -: март 25, 2014, 11:45:39 »

Това също доста ми харесва и според мен цепката ще помогне и движението и ще елиминира опасността от температурен шок smile

http://www.aliexpress.com/item/Beautiful-Tulle-A-line-Without-Train-New-Arrival-Wedding-Dress-Bridal-Wedding-Gowns-2013/1599647505.html
Активен
marmalade
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #432 -: март 25, 2014, 14:16:49 »

tinycat точно поради тези причини имам резерви съм обръчите. В един от магазините едвам излязох от пробната  blush
Аз по-скоро клоня към нещо такова: http://www.aliexpress.com/item/2014-new-arrival-hot-brand-cap-sleeve-SEXY-backless-lace-wedding-dress-gowns-women-white-ivory/1529761660.html
Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #433 -: март 25, 2014, 14:38:05 »

palachinka, абсолютно подкрепям с две ръце тези рокли тип ruffles, уникални са!  good моята е точно такава, но много обемна и с дълъг шлейф и много прилича на тази, която ти си постнала на снимката с гологлавия младоженец...направо е същата, и в горната част и надолу..единствено колана на моята е по различен и е по-високо поставен. А тази която си показала в линка "и сега съм по-скоро тук..." е страхооотна  Bravo
Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #434 -: март 25, 2014, 14:42:58 »

...между другото в скромния ми опит, натрупан от всички проби до сега...смея да кажа, по отношение на русалките, че са единствените рокли, които ми придават тънка талия, каквато иначе нямам, толкова са секси и очертаващи..че ми се стори твърдеее неподходящо, както за повода, така и за визията, която търся...още повече..беше ми крайно неудобно да се движа в нея, а и много неестествено, предви ниската част, където се разкроява, и ако не си държиш гайката за шлейфа непрекъснато, рискуваш да изглеждаш като онези барби, които навремето забъчваха по детските торти  blum..остава неприятно усещане..поне за мен
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines