Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 06:28:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 16част  (Прочетена 192465 пъти)
 
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #390 -: март 10, 2014, 23:40:18 »

Здравейте, с мъжа ми искаме да сключим църковен брак през тази година и искаме да е някъде във Варна или наблизо. Може ли някой да сподели своите впечатления и препоръки. Благодаря предварително!
Доста информация има и тази тема и в темите назад. Ако стесниш малко кръга ще е по - лесно - цена на куверта, локация и т. н
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #391 -: март 11, 2014, 09:42:41 »

bride_varna В Бялата къща е хубаво, градината е супер, управителите са супер. Много приятни, любезни и с желание да останеш доволен. Цените са ОК (мисля, че са ти в бюджета който спомена)... Обаче. Там имат проблем със съседите заради близостта. Музиката се ограничава след 22 часа някъде. За вътре сигурно е ОК де.
За храната. Празнувахме там поминалата година 60 годишнина на майка ми. Според мен с храната не се справят, когато  е за събития. Ние вечеряхме там 2 пъти преди да резервирахме. Храната беше супер и 2та пъти. Но на самото събитие опитваните вече блюда бяха не същите, платата не бяха както обещани. Всичко ни се видя по-малко, по-мазно, дойде по-студено, абе по не ни хареса. Обслужването не смогваше и се скиселиха по едно време, че им напомняме забравени неща. Хлебчетата към разядките дойдоха след като ги бяхме изяли вече... абе такива разни недомислици. Според мен е жалко че персоналът не приема обслужването така при сърце както управителите, дано е по-добре сега. Не беше трагично де, приемливо беше, но не идеално.
Аз също бих ти препоръчала да заложиш на сватба навън, пък нека си има опция за вътре ако много се влоши времето, в повечето ресторанти можеш да направиш последен „рейнчек“ в посления момент преди да почнат за зареждат масите.
« Последна редакция: март 11, 2014, 09:45:53 от palachinka » Активен
Bili
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #392 -: март 11, 2014, 19:27:03 »

Доста информация има и тази тема и в темите назад. Ако стесниш малко кръга ще е по - лесно - цена на куверта, локация и т. н

Здравей Anuk , Благодаря за отговора, но... какъв куверт за църковен брак ? smile Става дума за църковен ритуал и понеже искаме да го съчетаем със кръщене се интересувам коя църква според вас е за предпочитане. Благодаря!
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #393 -: март 11, 2014, 20:16:15 »

Моето мъдрене стесни кръга за ресторанти на Бриз 2,Камелия и Бялата къща,поне засега...въпроса е кой хехе  crazy
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #394 -: март 11, 2014, 23:58:01 »

Здравей Anuk , Благодаря за отговора, но... какъв куверт за църковен брак ? smile Става дума за църковен ритуал и понеже искаме да го съчетаем със кръщене се интересувам коя църква според вас е за предпочитане. Благодаря!
Яснооо.. Куверт за партито после, не съм разбрала. Като църкви лично бих препоръчала Катедрала във Варна, не мисля че има по- красиво и тържествено място във Варна за църковен ритуал. Освен това църквата Свети Атанасий е доста предпочитана от доста булки.
Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #395 -: март 12, 2014, 09:28:10 »

Манастира на св.Константин и Елена ми е любимо място...там съм била кръстена и ми е много задушевно...бих искала и там да бъде църковния ни брак...но съм съгласна и с Аnuk...от Катедралата по-тържествено място няма  good
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #396 -: март 12, 2014, 09:38:22 »

 bride_varna, щом си стеснила кръга до тези 3 места, тогава аз съм за Бриз 2 в градината с опция да сте вътре ако времето не е добро. Ако обаче трърдо сте решили да е вътре, по-добре Бялата къща.
Активен
Bili
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #397 -: март 12, 2014, 14:37:27 »

Манастира на св.Константин и Елена ми е любимо място...там съм била кръстена и ми е много задушевно...бих искала и там да бъде църковния ни брак...но съм съгласна и с Аnuk...от Катедралата по-тържествено място няма  good

Благодаря! Честно казано може би е по-добра идея, тъй като ние вече имаме сключен граждански брак миналата година и сега ще сме в по-тесен кръг само за църковен и за кръщене на малката. smile
Активен
yols
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24


Dreams lift when reality falls


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: март 13, 2014, 07:51:22 »

Момичета, търсенето на подходящия ресторант е към края си и избора ни се сведе до два ресторанта - тези на Марина на Слънчев ден и Елена на Златни.
Моля за съвет и мнения кой според вас е по-подходящия за вечерна сватба в началото на септември.
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #399 -: март 13, 2014, 11:31:39 »

Здравейте,някой с мнение и наблюдение за Хъшове Свети Никола-Варна,между Бриз 2 и Персей  pardon
Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #400 -: март 13, 2014, 12:14:04 »

Благодаря! Честно казано може би е по-добра идея, тъй като ние вече имаме сключен граждански брак миналата година и сега ще сме в по-тесен кръг само за църковен и за кръщене на малката. smile

Много се радвам, ако съм била полезна...щом сте решили да е в тесен кръг, наистина Манастира би бил по-подходящ от Катедралата... smile  ще бъде много красиво, сигурна съм и трогателно, разбира се... cray Успех!
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #401 -: март 13, 2014, 13:57:16 »

Момичета, търсенето на подходящия ресторант е към края си и избора ни се сведе до два ресторанта - тези на Марина на Слънчев ден и Елена на Златни.
Моля за съвет и мнения кой според вас е по-подходящия за вечерна сватба в началото на септември.
Аз съм с две ръце за Елена. Много по - тържествено и стилно е. Единствено че няма гледка към морето, но когато гледахме ресторанти определени Елена бе един от първите хубави ресторанти, а и ако имате welcome drink в градинката ще е супер.
Успех в избора smile
Активен
yols
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24


Dreams lift when reality falls


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: март 13, 2014, 15:23:18 »

То май и ние клоним към Елена - залата им изглежда по-подходяща, а условията им звучат многократно по-добре, най-вече заради гъвкавостта, която предлагат и демонстрират. Единственото притеснение там ни е за паркоместата.

Между другото, в последния момент установих контакт с Палма и Палм Бийч на Зл. Пясъци и хем не ми се иска отново да разширявам търсенето след толкова "изръчкани" опции вече и отлагане, хем ме е страх да не изпусна потенциално добра оферта. Смятате ли, че си заслужава да почакам с решението си за да видя какво предлагат от Палма или да си се концентрирам към вече проверените варианти и да избирам по-бързичко докато някой не ми ги е отмъкнал под носа? girl_impossible
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #403 -: март 13, 2014, 17:38:25 »

Включвам се отново аз хахах Днес ходихме на оглед в Бриз 2,Свети Никола,Камелия...ми Камелия-адсия кич поне за нас,Свети Никола-малко ни е соц...Бриз 2 най-добре ни се стори от трите.НО....прибираме се и на компютъра виждаме друг...Казабланка Грийн,нагоре към Виница е.Някой а е ходил?Аз съм била на свтаба там,но преди 10 г.В момента му правили ремонт и не може да се отиди да се види на място,жената ми предложи да се срещнем в града и да ми предостави диск със снимки от последната им сватба там.Куверта и нощувките са на прилични цени.Ще се радвам,ако някой сподели мнение и ме улесни хаха
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #404 -: март 13, 2014, 18:13:37 »

Аз съм била на сватби в Казабланка,единственият минус беше порутената база,мазилката тук там беше опадала,имаше нужда наистина от ремонт.Иначе мястото е уникално,има къде да се паркира,цените са доста нормални,а с такава гледка не могат да се похвалят повечето ресторанти!Успех в търсенето!
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines