Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 17:04:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Всичко за бебето и детето" 7  (Прочетена 192847 пъти)
 
prety
Сватбар
***
Публикации: 208



« Отговор #120 -: ноември 05, 2012, 12:14:31 »

Цитат на: lawyer link=topic=33555.msg562883#msg562883 date=1352057256
[b
Сега и аз да задам въпросblush/b]
Вече за трети път ми се случва малката да не иска да суче от мен. Като и дойде времето за хапване и я сложа на гърдата, започва да се дърпа и да врещи. И така от обяд до вечерта, когато вече е много изгладняла и изяжда
Lawyer според мен това е един от периодите, през които минават бебешорите. Явно към 3мес започват да забелязват света и не искат да губят време в кърмене. И ние сме имали такива моменти, аз кърмех разхождайки се из стаята и къщата, за да може тя да разглежда и да суче tease. Също може да опиташ да кърмиш на тихо и затъмнено, за да се успокои от натрупани емоций,примерно. Успех и дано отмине бързо!
Ellimink, аз нямам опит с адаптирано мляко, но възможно ли е просто да се е заситил с тези 90мл? Струва ми се нормално,да не се изяжда еднакво количество на всяко хранене...
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: ноември 05, 2012, 19:03:18 »

Ето и от мен въпрос:
До каква възраст на детето прахте/смятате да перете с бебешки препарат?
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: ноември 05, 2012, 20:31:58 »

prety, пробвала съм тези варианти, но не става sad даже последно пробвах навън в една градинка да я нахраня, пробвала съм в спалнята, където е тихо и тъмно и тя там винаги е спокойна, разхождала съм се, какво ли не, но не не и не. Другото интересно е, че това нещо ми се е случвало три пъти досега, но не всеки ден, ами примерно през две седмици. И не знам, все си мисля, че са зъби  crazy
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: ноември 05, 2012, 20:43:32 »

Ето и от мен въпрос:
До каква възраст на детето прахте/смятате да перете с бебешки препарат?
Велизара е на 2г и 7 месеца и все още й пера дрехите с бебешки препарат. Даже и нашите понякога с нейните, че така хубаво ухае на чисто и бебешко...
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: ноември 05, 2012, 20:48:39 »

Диде, аз пък броени пъти съм ги прала с нашия препарат и нищо й нямаше. Е, нейната кожа не е реагирала никога на козметики, явно не е чувствителна, и затова нямах някакви опасения. Мисля си, че постепенно не е зле да почнем да ги перем с общите препарати, най-малкото за да не трупаме шишета и опаковки. Аз все още рядко го правя, но съм решила че през новата година ще започна редовно. Просто ще избирам по-качествени препарати, които се водят Sensitive.
Според мен, ако детето няма алергии, няма защо да се кара дълго с бебешките продукти smile
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: ноември 05, 2012, 23:55:15 »

Аз от самото начало пера дрешките му с нашият препарат.Ползвам Персил и Ариел.Но тук в Германия не съм виждала бебешки препарат,макар че търсих като се роди.А малко след годинката дори спрях и да му ги отделям от нашите и пера всичко заедно.
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #126 -: ноември 06, 2012, 08:05:47 »

Аз още пера отделно,понякога мои с негови, че в интерес на истината моите са по-чисти от неговите:) Но вече пера с един препарат, просто на тати дрехите и бельото са отделно.
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: ноември 06, 2012, 08:48:44 »

Все още пера дрехите му отделно с Персил сенситив и Ленор сенситив. Мисля, че по-скоро по-навик ги пера отделно, но пък и като цветови комбинации така си е най-подходящо. Случвало се е естествено да пусна нещо и с нашите дрехи, но като цяло неговите си вървят отделно.
Активен
prety
Сватбар
***
Публикации: 208



« Отговор #128 -: ноември 06, 2012, 10:34:31 »

Все още пера основно с бебешки, от време на време пробвам и с нашия. Не е имало проблем до сега и смятам след 2год да преминеме изцяло на обикновен препарат. Ползвам Ариел-нормален.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: ноември 06, 2012, 15:08:10 »

Аз питам,най-вече заради трупането на много опаковки,което ми пречи.
Инъче съм прала нейни дрехи с нашия препарат и не съм имала проблеми.

Леър,това което описваш ми напомня кърмаческа стачка!
Активен
bubi_baby
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 474



« Отговор #130 -: ноември 20, 2012, 16:04:15 »

Здравейте, мамчета! Искам да ви попитам мазали ли сте венците на вашите бебешори с нещо при никнене на зъбките?Тай като ние сме в момент на никнене на първия, за сега венеца е побелял и е леко набъбнал та се чудя дали трябва да мажа с нещо или не?
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: ноември 20, 2012, 16:36:57 »

Не споменаваш за болка. Ако няма, няма и смисъл от гелчета.
Активен
bubi_baby
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 474



« Отговор #132 -: ноември 20, 2012, 16:41:11 »

Не споменаваш за болка. Ако няма, няма и смисъл от гелчета.
Ами докато пие мляко и изведнъж спира и започва да се свива и да плаче сякаш я боли корема, след това си вкарва пръстите в устата.Няколко пъти опитах да и почеша венеца с пръст/тъй като не й харесват особено чесалки за венци/ и тя стой мирно и кротко, изпитва някакво удоволствие.
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #133 -: ноември 20, 2012, 22:11:35 »

bubi_baby, аз давах Дентокинд, хомеопатично е и на моето момче му помагаше. good
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: ноември 20, 2012, 23:04:23 »

На колко месеца е? Това свиване в коремчето ми напомня колики по-скоро, но знам ли и аз crazy
Може да опиташ с Дентокинд наистина. Аз го давах известен период. При нас обаче разлика нямаше и спрях. Дано нещо ви подейства, ако са зъбки good
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines