Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 20:33:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на rafaeLa 05.03.2011г.  (Прочетена 56138 пъти)
 
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: март 09, 2011, 18:30:45 »

Рафиииии, миличка!  yahoo  yahoo  yahoo Честито, честито, честито! Разказчето ти ме тригна много, толкова красиво си го описала, че пак ми се прижени smile

Пожелавам ви цялото щастие на света, любовта да не спира да ви вдъхновява и винаги да сте ръка за ръка заедно!  give_rose  give_rose  give_rose
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: март 09, 2011, 21:41:24 »

момичета ето още малко снимки на украсата в ресторанта тук

радвам се, че не много умело, но все пак съм успяла да ви направя съпричастни поне мъничко към нашето щастие в сватбения ни ден! give_rose
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: март 09, 2011, 21:54:54 »

Рафиии, най-после успях и аз да видя снимките - ама как си ги скрила в текста blum Толкова сте лъчезарни и усмихнати, дано тепърва ви очакват все такива дни, нека се радвате един на друг дълги години! heart Булката много ми хареса, няма да си кривя душата blum blum blum, украсата на ресторанта ви също е била чудесна - особено ми хареса пеперудата от розови листенца, много необичайна и красива!
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: март 10, 2011, 11:15:49 »

булката се черви като те чете blush biggrin
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: март 10, 2011, 16:47:00 »

Рафи, честито и от мен!!!
Трябва да спра да влизам във форума в работно време, че щях да се просълзя в офиса пред колегите, като чета поста ти  sarcastic Толкова се разчувствах!
Пожелавам ви още мнооого прекрасни и незабравими емоции, като тези които сте изпитали на сватбения си ден give_rose
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: март 10, 2011, 18:50:31 »

Рафи, и мен просълзи! cray Толкова е било вълнуващо!!! И всички са го преживели така, а споделената емоция винаги е още по-истинска! girl_in_love Радвам се много за вас! Нека винаги да сте така щастливи!!! А ти имаш толкова заразителна и красива усмивка! Показах снимките и на моя младоженец и да ти кажа и на него му трепна в сърчицето! А принципно освен за мен, за друго не му се случва! tease
П.П. Украсата ви също е страхотна! Bravo
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: март 10, 2011, 19:04:30 »

Мони моя младоженец, който до последно повтаряше, че не иска да се жени, на 8ми март вечерта ми каза - защо не може да се женим всеки месец, с удоволствие бих го направил пак и представете си за същата жена yahoo yahoo толкова беше миилооо, аз напоследък съм доста емоционална, ама и той не спира да ме прави щастлива, думи нямам да ви опиша точно колко много! blush
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: март 11, 2011, 09:51:54 »

Рафи, днес имах малко повече време да разгледам снимките от украсата ви и да ти споделя - Повече от възхитена съм!!!  Bravo  Bravo  Bravo и тия човечета по 100 ако може smile

Украсата на колата ви е повече от страхотна! Аз не обичам труфениите и се е получила супер нежна и оригинална! А за ресторанта - откъде да започна просто...Всичко е направено с много внимание към детаилите и не е получил обичайния кич. Идеята със свеща в цвета на сватбата е повече от фантастична. Изобщо - моите най-искрени поздравления! Освен, че сте чудесни и двамата един до друг, сте направили една много красива и стилна сватба!  Bravo  Bravo  Bravo  good
« Последна редакция: март 11, 2011, 09:53:40 от Hekseskud » Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: март 11, 2011, 09:57:22 »

"просто вече се обезводних от толкова разревавания" - това само ти можеш да го кажеш smilesmilesmile Боже, толкова се радвам за теб,в се едно се познаваме от пясъчника в детската градина. Ето така си представям сватбата - точно като вашата - емоционална, с много смях и сълзи от щастие, и никакво внимание и нерви на дребните проблемчета, танци и изненади...
Страхотен поп сте имали, щом ви е казал толкова красиви думи. Предполагам на църковния брак пък са били още по-хубави.
Сега ти желая един прелестен меден месец с последствия. blum
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: март 11, 2011, 20:40:52 »

Юникус,Хекси направо мед ми се лее по сърцето като ви чета, просто защото моралното удовлетворение от всичкия положен труд, което изпитвам е огромно .. трябва да ви споделя, че съм безкрайно огорчена, че се е намерил човек близък до нас, който си е позволил да злослови за всичко по сватбата ни - музиката била прекалено силна, вечерята била суха и недостатъчна (и били яли пържоли, а то изобщо нямаше такова нещо на сватбата Oh my ... crazy ), нямало хляб, не дочакали тортата и още ред неща - направо се пукнах от яд, честно ви казвам - първо защото няма нищо вярно в това и второ защото го казва близък - и всичко това от злоба и завист - понеже щерката на въпросната особа няма никакъв изглед да се омъжи, а нашата сватба се получи чудесно (поне от моя гледна точка и от гледната точка на още 79 човека) .. момичета знам, че не може всички да са щастливи и доволни, но толкова се огорчих и натъжих - това беше и все още е най-щастливия ден в живота ми - защо някой си позволява лукса да омаловажава усилията и старанието ми и защо си позволява да критикува, нещо което по никакъв повод не бива да бъде критикувано - хубаво или лошо просто си замълчаваш - направо все още не съм се успокоила напълно, ужасно разочарование е това за мен, ужасно .. извинете, че ви надувам главите, но просто ми стана тъжно ..
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #220 -: март 11, 2011, 20:56:06 »

Рафи, страхотна булка си  Bravo Роклята, украсата всичко е прекрасно. smile Направо се чудя как си издържала на този студ без наметка, но предполагам от вълнение не се усеща студ и жега.
Като четох разказчето ми стана толкова хубаво и мило, искам и нашия ден да идва вече.
Не си ги слагай думите на този "близък" pleasantry. Винаги ще има такива хора. Наистина е много грозно да се коментира едно по този начин, beating но хорска злоба и завист.... . Не мисли за това, ами се наслаждавай на медения месец с мъжлето  gu6 любов заедно
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: март 12, 2011, 00:52:25 »

Рафи, ма кой може да го е казал това??? Oh my ... Явно тази жена наистина се е пукнала от яд! Недотакована жена е най-страшното зло, да знаете!!! battle Изобщо не го приемай навътре! Имаш пълното право да се гордееш със сватбата си и да си истински удовлетворена и щастлива! good
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: март 12, 2011, 20:22:56 »

Рафи, който и да е, не му обръщай никакво внимание. Да се пукат от завист ако щат! Това само показва колко дребни душици са и дори не могат да изпитат удоволствие да се зарадват на такъв хубав момент, какъвто е бил вашата сватба! Аман от избиване на комплекси на чужд гръб!  diablo  Аз също страдах от такива изпълнения - най-вече от страна на етървата и свекървата...Беше ми ужасно след сватбата от отношението им - етървата ще й се пукне жлъчката, че нейния не ще да се жени, свекървата и тя й припява...Теглих им една мислена и айде по пързалката! И ти направи същото и отдели времето и вниманието си на хората, които са споделили наистина деня ви, а не са били там, за да успокояват собственото си его със злобата си!
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: март 12, 2011, 21:30:12 »

Хекси що майни теглих и аз на ум и реших да не се тормозя повече - аз знам кой как оценя моите усилия и щом някой е решил да избива комплекси на мой гръб значи съм се справила повече и от добре !!! да мрат в тиквите и това е то diablo мен пък все повече ме хваща следсватбената еуфория - всичко ми е толкова хубаво и приятно (като изключим оня злобна леличка, която ме скриви за известно време beating ), че все едно съм с чифт ултра розови очила biggrin мисля да поведа движение "Всички до един/а женени/омъжени!" biggrin и да пропагандирам провеждането на сватби biggrin
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: март 13, 2011, 17:45:34 »

На леличката достатъчно време й отдели. Написа го, изговорила си го сигурно с милото. Сега у лево и да пасе. Няма смисъл да се товариш с такива неща. Съхрани си хубавата емоция. Киселяци и хейтъри винаги ще има. А ти едва ли искаш да се обграждаш с хора, които не могат да намерят доброто и красивото, дори да им се предлага в килограми.
Така че постави една огромна точка и се радвай на новия си социален статус.  blum blum blum
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines