Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 28, 2024, 03:16:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМВРИ 4"  (Прочетена 130187 пъти)
 
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: юли 23, 2010, 15:38:40 »

 :offtopic:Аз за да няма недоразумения, ще кажа, че не става въпрос за лекарката ми от Шейново - Гагова, аз от там нямам забележки. Ако не беше тя нямаше да я докарам дотук. Става въпрос за жк-то ми, което го записах по здравната каса, но все едно ми е частно, а си гледа работата като за държавно. Иначе за Шейново, ами аз вече трети път лежа там и съм пристрастна, към самата болница. само да кажа, че ако някоя реши да ражда секцио, просто, защото я е страх, без медицински причини, Гагова не е лекаря, защото тя е твърдо против. Лошото на някои от многото добри специалисти там е , че някои взимат пари и отгоре, извън касата. Това съм го разбрала от пациентките им с които съм лежала. А едно раждане с избор на екип все пак е 900 лева нормално и 950 секцио. И да допълня мое лично мнение...ако няма да се избира екип, мисля че точно Шейново е болницата, където шансовете за добър лекар и акушерка са най-големи.
« Последна редакция: юли 23, 2010, 15:45:24 от m_eleva19 » Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: юли 23, 2010, 15:55:29 »

Момичета, аз имам един малко тъп, но много притеснителен за мен въпрос. Може ли за един ден да съм качила 2,5 кг, като се има предвид, че вчера бях само на салати и вода не ми се хапваше друго. Днес сутринта резултата на кантара ме ужаси. И още нещо да ви питам някоя от вас пила ли е Лансопрол?

virgin  welcome-2 Леки оставащи седмици до финала. give_rose
Активен
rosi_78
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



« Отговор #407 -: юли 23, 2010, 15:57:16 »

m_eleva19, 2 мой приятелки раждаха в Шейново и ми казаха,че не са платили и левче,като изключим на самото изписване бутилките уйски и бонбоните,виж за Тина Кирково са ми казвали че искат пари,може би зависи на кой ще попаднеш,то тези корумпираните навсякаде ги има.Аз здраве и живот не мисля да си избирам екип в Шейново,както и съм твърдо за естественото раждане, разбирасе ако самите лекари не решат нещо друго. Единствено се замислям дали да не си платя за ВИП стая, но това все още само колебание. Аз  преди да се запиша в Шейново доста се рових в нета за мнения,виж там повече лоши мнения намерих за самите женски консултации,отколкото за ражданията ,кадето повечето коментарии бяха че са много доволни и че не са им взели пари. Но има време и аз ще разбера каква е истината ноември huhhuh.gif blush
« Последна редакция: юли 23, 2010, 17:41:12 от rosi_78 » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: юли 23, 2010, 16:13:28 »

 Offtopic
Рени ти сaмa кaзa,4е си билa нa диетa....нормaлно е дa кa4вaш пове4е сегa...кг свaлени покрaй диетжтa ще се върнaт,4е и от горе с бременносттa
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #409 -: юли 24, 2010, 11:31:20 »

Момичета, аз имам един малко тъп, но много притеснителен за мен въпрос. Може ли за един ден да съм качила 2,5 кг, като се има предвид, че вчера бях само на салати и вода не ми се хапваше друго. Днес сутринта резултата на кантара ме ужаси.

Вьзможно е да си задьржала вода. Мери се пак утре и вдруги ден.

Ако това е те утеши, аз сьщо качвам поголовно. Сьвсем в началото да 4ия сьм 8кг плюс (сьщо мисля с надежда да се меря утре сутрин). Без да прекалявам с яденето и като се знае, че разни сладки, вафли и прасешки истории вьобще не ям. Ако продьлжавам така, че стана мама-праска. Но... срещу природата  pardon

Дано ти стане по-леко като знаеш, че не си сама в "нещастието" си или поне, че има някой те разбира. Но изчакай и се премери пак, сутрин на гладно, след тоалетна  good
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: юли 24, 2010, 15:20:20 »

Здравейте, мамчета! Ние се завърнахме от моренцето и мога да кажа, че доста добре ни се отрази морския въздух.

Честито на всички разбрали пола на бебковците  smile.

При нас няма нищо ново, освен че бебо много ритници взе да раздава и то доста силнички чак някой път и болка ми причинява. Не искам да си представям какво ще е като стане 3 килограма  pardon.
Жегите ми се отразяват зле, призлява ми нещо като се загрея и никъде не ми се мърда, но за съжаление отпуската премина и понеделник пак на работа.

Целувам всички по пупите и си почивайте!  give_rose
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: юли 24, 2010, 16:32:55 »

Инче, благодаря за подкрепата. Днес като се претеглих сутринта бях на същите килограми като вчера, а краката ми продължават да са оттекли и имам чувството, че кожата ще ми се пръсне. Явно съм задържала вода, защото на ден пия по 2-3, че и понякога 4 литра вода на ден. Лекарката ми се връща другата седмица от отпуск и ще я посетя да видим тя какво ще каже. Имам чувството, че няма да мога да родя. Лекарите ще ми кажат, много сланина има тук и няма да се хванат да ми правят секцио, а аз нормално няма как да родя.  cray cray cray Ужас ще минавам на диета. girl_impossible
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #412 -: юли 24, 2010, 17:43:35 »

Имам чувството, че няма да мога да родя. Лекарите ще ми кажат, много сланина има тук и няма да се хванат да ми правят секцио, а аз нормално няма как да родя.  cray cray cray Ужас ще минавам на диета. girl_impossible

Ти разбираш, че бебето няма да остане вьтре, нали ? Досега такьв случай няма  good

Щом и краката са ти подути сьс сигурност си задьржала вода. Изчакай още. Ти вьрвеше добре с килограмите. Последно сьм запомнила, че беше +6, което за твоите седмици си беше перфектно...

Не се разстройвай  Friend Знам, че е много гадно. За диетата акьл няма да ти давам, мисля, че ти си знаеш идеално  good плодове, зеленчуци, намаляване на солта и немазни меса, без да се лишаваш и от малко вьглехидрат.

Не се коси. Няма смисьл. Прави най-доброто, пьк ще приемаме каквото дойде и така  pardon
 Friend Friend Friend

Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #413 -: юли 24, 2010, 18:05:24 »

Рени ,не се отчаивай така,стига си ги мислила тези килограми,като дойде докторката ти ще те посъветва  какво да правиш.А и както Ина ти е казала ,няма как да си остане вътре бебето.Моят лекар в Бг ми казваше ,че тръгне ли да излиза бебо на челна стойка да застанеш то ще си излезе.Защо си мислиш ,че не можеш да родиш нормално.За секциото едва ли някой доктор ще каже ,че заради сланините,както ти си се изразила няма да ти прави секцио.Ти поне си в Бг и си сред близки хора аз съм само с мъжа ми тук и сутрин той излиза 3,30 и се връща в 17 -18 часа,не искам да си помислям ако тръгне бебо и съм сама какво ще правя.Мисли позитивно,какот Ина ти е казала,леки храни и спокойствиетолкова го искаше това бебе сега защо си причиняваш такива терзания
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: юли 25, 2010, 16:47:07 »

Рени и аз не съм чувала таков анещо , че заради сланини не могат да направят операция. Моя приятелка е акушер-гинеколог и правиха операция на жена с наднормено тегло, като казвам наднормено имам предвид над 200кг за тумур на яйчника, така че спокойно. Посъветвай се с твоя доктор, той знае най-добре какво да се прави. Иначе наблягай на леки храни, ограничи солта и мазното и всичко ще се оправи.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: юли 25, 2010, 17:39:40 »

Момичета, аз да ви се похваля ситуацията с килограмите се нормализира. Намалих количеството на течностите, които поемах през деня и отоците по краката ми спаднаха и кантара се върна назад. Е с два килограма само, ама останалите 500 гр.-1кг. ще ги преживея. Все пак неможе хич да не кача кг. След 4 дни влизам в 21 седмица и съм +8кг. от началото. Искаше ми се да се огранича в килограмите, които свалих с диетата, но явно ще са повечко.  blush

Инка, Жужи, Мири благодаря ви за подкрепата и за топлите ви думи към мен.  give_rose
« Последна редакция: юли 25, 2010, 17:42:04 от Рени » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #416 -: юли 25, 2010, 19:23:00 »

Супер  good да не те мисля, че ми беше кофти най-вече, защото се терзаеш.Без качени кила не може. Ама поне е за благорода кауза  Wink

Не си качила много. +8 за твоите седмици е перфекно. Идеално вьрвиш  good
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: юли 25, 2010, 20:04:59 »

Рени миличка, ок са ти килограмите. Аз имам една приятлека, която в началото около 4 месец беше качила 7 килограма, но в последствие това се компенсира и следващите месеци не качваше много. Всеки организъм е различен си мисля.
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: юли 25, 2010, 20:15:43 »

Привет и от мен,
прочетох, че Ренито много се е притеснила с килограмите и отоците и се сетих, че наскоро четох една статия за отоците - http://www.polimedad.com/medical-articles/otoci-po-vreme-na-bremennostta-dr-barbova.html. Дано да е полезна smile
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: юли 26, 2010, 07:17:15 »

Хайде и аз да дам отчет след двата прегледа миналата седмица. И така..... ще си имаме мъж  baby_boy   yahoo , таткото направо онемя от радост smile Големи сме 17 см и тежим 252гр. Бактерията отдавна я махнахме, хемоглобина е в норми, а за килограмите съм 2 отгоре от предния преглед, а от началото на бремеността - 5. Ами май това е за сега от мен, хайде мамита галки по пупите от мен Wink
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines