Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 30, 2024, 13:24:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМВРИ 4"  (Прочетена 130268 пъти)
 
rosi_78
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



« Отговор #390 -: юли 21, 2010, 21:29:15 »

момичета аз като ходих миналата седмица на 3/4D освен гръбчето нищо друго не успях да видя на малката, бях готова и за диск да си платя,но беше така застанала че не ме  угря nea
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: юли 21, 2010, 21:42:56 »

Агентче, не се отчайвай, всичко е много индивидуално за това какво ще видиш на 4D-то - колко е голямо бебчето, как се разположило в момента, колко модерен е ехографът. Има някои бебчета, които се виждат много добре, други пък са срамежливковци и се крият я в плацентата, я се обърнат с гръбче smile. О
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #392 -: юли 21, 2010, 23:56:08 »

Тук сьщо ти записват диск, но само снимки. Движенията се виждат на екрана докато сте там. Иначе снимките са доста ясни и дори ми казаха пола в 12 седмица. Видяхме крачетата и рьчичките и броихме всички прьсти. Дори лекарят ми вибрираше корема, за да я отлепи от стената и да я видим по-добре. Но ме е яд, че няма чак такава техника като в Бьлгария.
И аз ти благодаря за информацията. Много да разбера за какво става вьпрос и да сравня как е тук и при вас.  give_rose give_rose give_rose


* BEBET1-3.jpeg (38.1 KB, 600x450 - видяно 156 пъти.)
« Последна редакция: юли 21, 2010, 23:58:36 от inaxastra » Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #393 -: юли 22, 2010, 07:37:38 »

Ина,сигурно и при вас има такава техника ,но в частните болници.То и в БГ аз си ходех в частна клиника иначе в нормалана си имат един ехограф -ветеран  smile и това е.Още преди 4 години сестра ми като беше бременна бяха на 4D в Благоевград платиха 50 или 80 лв в частен кабинат.Иначе ис ходеше на преглед в държавната болница.А с  доктора при който си ходех на преглед в БГ  си коментирахме за бременности прочие гинекологични проблеми ми каза ,че в БГ сме доста по напред от Италия /защото аз му разказах за абортми ,който се случи тук в Италия/ Може пък да  е бил прав човека аз, ако можех всеки път за преглед щях при него да ходя обаче  nea няма как да стане.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #394 -: юли 22, 2010, 10:17:02 »

Аз ходя на частен центьр и даже струва майка си и баща си. Ама каквото-такова  pardon
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: юли 22, 2010, 12:28:29 »

Здравейте и от мен...аз пак си полежах в болницата и вече приключих с работата...сега в петък ще ходя да си взема резултатите от изследванията, коиъо ми направиха в болницата...Но сега ми се отваря проблем с Доки от ЖК... diablo Него ми го препоръча колежката, която върви с 6 седмици преди мен и се оказа, че той излиза в отпуск до 19.08 без да остави заместник, и при нея и е казал, че си е изпуснала датата за изследванията, и сега няма нито последните изследвания, нито направление за раждане, и нестига това, ами и е записал час на 24-ти, при положение, че тя ще ражда на 06.09... чудя се какво да правя, направо съм изумена от наглостта му. Незнам какви изследвания ще ми трябват за раждането. Мисля да си ги платя да ми и направят в Шейново при моята доки и да му кажа че е нагъл и безочлив и да отида само на 21.09 да си взема направление за раждане и толкова...То при него излиза, че е само да ти вземе 30 лева за ехографа и толкова. Нито ме е мерил, нито ми е правил изследвания, нито ме е теглил, нито пък ми е мерил кръвното...трябва и ние да си пуснем темичк за добрите и лошите лекари...
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #396 -: юли 22, 2010, 12:30:25 »

Черен списьк за доктори:
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,23554.msg415153/topicseen.html#msg415153
Активен
rosi_78
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



« Отговор #397 -: юли 22, 2010, 15:37:39 »

m_eleva19 стискам палци да се разберете с доки и всичко да е наред при теб,аз съм много доволна от Шейново поне към момента
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: юли 23, 2010, 08:21:56 »

Момичета, като сте подхванали темата за Шейново моля, за положителни мнения за лекари, т.к. мисля там да раждам, а до сега не съм ходила. За сега ми препоръчват Герджиков, Ненов, Велев и Гагова. Може да ми пишете и на лични.
Благодаря ви предварително give_rose
Иначе днес ми е последния работен ден преди десетдневен отпуск и съм много щастлива, т.к. ще ходим на моренце, а и ще си почина малко smile
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: юли 23, 2010, 09:12:04 »

Здавейте и от мен! Не съм се разписвала скоро , но няма нищо за споделяне  blum Предната седмица си пъснах болнични и хубавичко си починах при мама и тати в Бургас, но сега отново съм на работа и отново краката ми са подути... Явно си трябва почивка за тях, но не мога постоянно да съм в болнични - иска ми се да поиздържа поне още месец. За щастие в началото на август ще съм в отпуска и пак ще се отдам на почивка... Вие как сте - как се справяте с жегите и с другите неудобства? До кога мислите да ходите на работа  Wink
За лекарите в Шейново и аз се интересувам, понеже си мисля и за възможността да не си плащам за избор на екип ако разбира се всичко се развива нормално и се чудех в коя болница имам най - голям шанс късмета ми да проработи и да ми се падне добър лекар  give_rose
Поздрави!
Активен
rosi_78
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



« Отговор #400 -: юли 23, 2010, 09:27:19 »

момичета аз нямам наблюдение за конкретен лекър, но 2 мой приятелки раждаха там и са много доволни, да ви кажа честно и аз мисля да раждам там без избор на екип, предпочитам тези парички да ги дам за малката.Незнам вие на какво мнение сте за раждането, но аз мисля да си раждам по естествен път
Активен
virgin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 573


Вече съм мами на две малки мадами!


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: юли 23, 2010, 13:10:23 »

Здравейте бъдещи мами (а и настоящи такива)! Wink

Приемате ли още едно коремче в редиците си? blush
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: юли 23, 2010, 13:39:36 »

virgin Welcome
разбира се, че приемаме още едно есенно-зимно коремче в нашите редици smile
Би ли споделила кога очакваш събитието, знаеш ли бебчето дали е бебо или бебка, как се чувстваш, всичко, което решиш ... и дано взаимно си бъдем полезни  give_rose
Активен
virgin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 573


Вече съм мами на две малки мадами!


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: юли 23, 2010, 13:44:21 »

Терминът ми е определен за 20.12, но ще е по-рано, защото ще съм секцио. Чувствам се много добре, но не знаем още какво ще е бебчето. Разположено е седалищно за момента, а и е доста срамежливо и не се показва. Girl_hide Каката е много щастлива и само се хвали как дядо Коледа ще и донесе бебе. smile
Активен
rosi_78
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



« Отговор #404 -: юли 23, 2010, 13:44:54 »

virgin добре дошла и лека бременност!
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines