Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 30, 2024, 13:07:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМВРИ 4"  (Прочетена 130260 пъти)
 
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #375 -: юли 20, 2010, 21:09:28 »

Рени ,чудни неща сте купила,ние още нищо не сме взели с мъжа ми ,само гледаме и си казваме има време.А майка ми купува ли, купува и като и  кажа ,че ще купя еди какво си тя ми казва остави вече съм ти взела.
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: юли 20, 2010, 22:11:08 »

  Здравейте и от мене момичета!Първо искам да ви почерпя -в неделя имах рожден ден  Birthday порастнах с още една годинка  yahoo


  За мазането аз си взех лосион на Бубхен ама май от него ми се появиха едни петна по корема и само гърдите си мажа от време на време с него.Иначе в началото много почна да ми се лющи кожата след всички мазила дето пробвах и накрая само със свинска мас се мажа и нямам до сега никакви кожни проблеми.И стриите си ми стоят тези които си бяха от преди да забременея.От време на време ползвам и лосиона на Дева простив стрии,защото и преди него си ползвах и едно немско кремче с невен и съм много доволна.
  Утре сме на консултация и ще видим кога на ехограф ,че моя доктор сега е в отпуска и ще ходя другаде да гледаме бебчо.
  Целувки на всички kiss2
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: юли 21, 2010, 09:18:33 »

Рени миличка покупките са много сладурски blum
И аз мисля да започвам малко по-малко, че времето напредва, а и накрая сигурно ще ми е по-тежко.
juji при нас майка ми е доста суеверна и все ми казва да не бързам, но аз нямам търпение, а и не съм от суеверните и ще се отдам на това удоволствие съвсем скоро.
*trinity* ЧРД на патерица! Пожелавам ти много здраве, щастие и безпроблемно раждане на един сладък и пухкав бебко!
rosi_78, fiamaa   честити ви девойки blum
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: юли 21, 2010, 10:54:22 »

Привет момичета,
май девойките ще преобладават в нашата темичка smile
Рени, много са сладки нещицата smile
*trinity* , честит рожден ден, бъди много обичана и щастлива и страхотна мама smile

Ние пак сме на гости на дедко и бабка и от няколко дни научих всички бебешорски магазини в Пазарджик и резултатът е 2 комплектчета с чаршафчета и перде за детската стая. Има проблеми със създаването на подалбуми и качването на снимки в галерията, та си изтипосвам покупките тук smile


Аз съм доста капризна, а пък и обичам всичко да ми е приготвено и да не оставям нищо за последния момент, така че суеверието нищо да не купувам, си го хвърлих зад ушите. Да не говорим какво страхотно преживяване е обикалянето по магазините, разглеждането на бебешорски дрешки и дреболии, това все пак се случва краен брой пъти в живота на всяка жена и не бих го пропуснала smile

Иначе ние с бебка сме добре, тя е доста активна и ритка, броим дните до следващата консултация, от 5 дни съм заковала кантара на 63.4 кг, което направо ме учудва, почиваме, хапваме много плодове и зеленчуци и се разхождаме с баба и дедко.
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: юли 21, 2010, 14:23:46 »

Момичетаа...как сте днес?Ние тъкмо се връщаме от ЖК..Всичко с бебчето е наред, развива се нормално...и вече знаем, че ще си имаме момиченце  baby_girl ....Аз съм много щастлива, на таткото разбира се, не му се вярва  sarcastic...3-4 пъти попита дали доки е 100% сигурна и продължава да не вярва - все му се струва, че може и да не е така.Вярно, че стават грешки, но доки е категорична...Др.месец сме на 4D и там вече няма грешки..та на таткото му остава още един месец да се надява  funnytooth..Вие вече бяхте ли на такъв преглед?Знам, че всичко се вижда идеално...На мен ми се стори, че вече е време да си запазя час за по-обстоен преглед....Вие какво ще кажете?
И така това са новините за днес....Целувки и слънчев ден, дами  give_rose
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: юли 21, 2010, 15:47:39 »

Агентче, честита мома  baby_girl
Не се притеснявай, таткото ще свикне с мисълта за дъщеричка, и нашият тати все се надяваше на наследник, но след тройно потвърждение за момиченце, вече говори толкова нежно - на тати момичетата, на тати малката принцеса smile
Не знам какво имаш предвид под "по-обстоен преглед", аз правих фетална морфология между 18 и 23 г.с., при която се оглеждат всички органи на бебчо дали са ок, размерите на главичка, бедро, коремна кухина, приток на кръв от пъпна връв и маточни артерии, състоянието на плацентата и маточната шийка. При мен прегледът (около 40 мин) в по-голямата част беше в 2D режим и докторката от време на време превключваше на 4D, за да се порадваме на бубата, в моментите, в които не се беше сгушила в плацентата. Дано съм ти била полезна smile
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: юли 21, 2010, 15:49:52 »

Agent T  честити розови гащи blum
Момичета Ла Лече Лига имат лекция в неделя (25.07.2010) от 11ч. за кърменето в София http://lalechebg.com/groups/. Аз ще отида, ако има желаещи ще е чудесен повод да се видим Wink
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #382 -: юли 21, 2010, 17:07:42 »

Agent T,честита ти мома,ние с мъжа ми нямахме претенции за пола,обаче като казах на майка ми ,че ще е момче ,тя каза "е аз си се надявам да е мома и за това купувам в неутрални цветове всичко".Тя искала мома защото племенникът ми е щур и палав  funnytooth.Иначе на 4D вече бях и аз /в БГ/ даже на доктора като казах ,че искам да ме гледа на 4D ,той превключи и се засмя ,каза че това е просто за забавление на родителите иначе нищо повече ,всичко което на него му трябва да види го вижда на 3D.
« Последна редакция: юли 21, 2010, 17:10:37 от juji » Активен
rosi_78
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



« Отговор #383 -: юли 21, 2010, 17:17:30 »

Agent T  честито момиченце и на теб  smile, не се притеснявай и нашият татко поне 3 пътя попита дали е сигорно, че е момиче nea, но се радва сега че ще си има щерка smile.Момичета много хубави нещица сте напазарували. Мерилин чувала съм,че в Пазарджик има страхотни детски магазини,между другото спалното бельо много  ми харесва и мисля като наближи момента да ходя и аз до вашият край на пазар.Зори с удоволствие бих се присайдинила неделя,но няма да имам възможност,т.к. сме в ремонт в момента
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #384 -: юли 21, 2010, 17:18:28 »

Каква е разликата между 2, 3 и 4 Д ?  blush

Тук има само 2Д и няма да имам шанс да се видя на друго, но поне да знам какво изпускам.

Agent T честита ви розова новина, да ви се роди здрава и красива, пьк здраве и живот имате време да правите и момчета  Wink

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: юли 21, 2010, 19:51:57 »

inaxastra, ето снимка от 2D (вляво) и 3D, 4D е 3D в реално време, т.е. виждаш движенията на бебчето.
Това е на нашата мома главичката в профил, сгушена в плацентата макар че на 3D-то човек трябва да има голямо въображение, за да види носле, оченце, устичка smile


« Последна редакция: юли 21, 2010, 19:58:17 от merilen » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #386 -: юли 21, 2010, 19:56:31 »

Значи на 4Д се виждат движенията, така ли? Видео ли е?

Благодаря ти много за снимката  give_rose give_rose give_rose Ясно се вижда разликата между двете.

А на 2Д не се ли вижда как мьрда в момента ?
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: юли 21, 2010, 20:01:29 »

И на 2D се виждат движенията на бебчето в момента, дори тук в България записват дискове с филмче от 4D, което се заплаща допълнително. Както Жужи е казала това е за радост на родителите, на лекарите 2D им е достатъчно, за да огледат бебчето smile
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #388 -: юли 21, 2010, 20:28:14 »

Ина,моята братовчетка като ми показа нейният диск с 4D,така се изненадах  /още не бях забременяла и за мен тези понятия бяха мъгла/ ами то бебето се виждаше сякаш е пред мен дори и казах ,че сякъш гледам умалено копие на мъжа и .Като отидох за моето 4D се надявах да е така ясна картинката и при нас да видя на кой прилича ,обаче доктора каза ,че това може да се види на малко по късен етап защото в седмиците в които бях нямаше образувано още подкожни мазнини за да се види точно това.Трябва ше да си изчака поне 2-3 седмици.Иначе всичко друго си се вижда даже доктора каза ,че много се върти и е палав ,но такива били момчетата  :)според него.
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: юли 21, 2010, 20:38:04 »

Благодаря за информацията , Мерилен  smile
И аз не бях съвсем наясно.... pardon
Понеже на на 2Д-то не мога да разбера кое какво е - виждам бебето-ръчички, крачета и глава, обаче пол, лице и т.н. ми е невъзможно да разгранича, затова си мислех, че на 3Д-4Д ще видим по-ясно бебето и вече няма да има колебания за пола (от това се интересува повече таткото, аз нямам претенции), ще видим най-после лицето по-ясно и какво се случва вътре ...и въобще мислех, че ще ми се изясни малко картинката..обаче като чета поста ти - май съм се объркала sarcastic
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines