Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 01:22:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища месец Юли ,Август и Септемвр  (Прочетена 140324 пъти)
 
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: януари 12, 2009, 10:36:44 »

Rodi, и аз съм рожденичк тогава-е почти-на 1 съм аз smile Относно зацапването на мен днес ми се получи за втори път. Все около датата на месечния цикъл. Пия ношпа и гледам да си почивам повече. Сега не се притесних, но предния месец бях в голям стрес. Оказа се, че някои жени си го имат това до края на бременността и пак износват здрави бебенца. Не се тревожи, просто си полягвай повечко и всичко ще е наред. Jasmine, мн хубаво за бебката. Нямам търпение и аз да видя моята колко е пораснала. А момичета, колко са ви големи коремчетата в трети месец? Аз почти нямам. Кога ще започне да изниква?  give_rose
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: януари 12, 2009, 11:54:22 »

Аз до 3 месец нямах никакъв корем,но в 4 изведнъж порасна Oh my ....И вече всеки го забелязва blush.Незнам може би ще ми личи повече ,защото винаги съм била слаба,незнам...
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: януари 12, 2009, 12:01:13 »

jasmine време е да се отчетеш в темата за коремчетата дай да го видим пък ще преценим girl_wink
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: януари 12, 2009, 13:24:08 »

Оффф,с удоволствие бих се показала ,ама нямам фотоапарат.От телефон става ли?И ако става как да ги кача blush
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: януари 12, 2009, 16:14:55 »

ей сладурки как я карате ??
banididi не съм ти честитила, радвам се за теб и ти пожелавам лека бременост !!! smile
както и на всички други !! smile
Роди надявам се, че вече си по-добре и да няма повече зацапване, ама и тоя лекар как може така  diablo diablo аз си правих цитонамазка преди да започнем да бебеправим ( 2м. преди да забременея)  и сега не са ми взимали !!!
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: януари 12, 2009, 16:57:27 »

Моята пък док ми взе и представяте ли си набутали я някаде иказа че неможе да я намери  }:->и на всичкото отгоре забрави да ми вземе нова че и аз забравих да и кажа
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: януари 13, 2009, 14:30:24 »

Наистина за тази цитонамаска незная дали трябва или не. Ще ви кажа като мина и аз. А момичета, пиете ли нещо за зъбите? Днес ходих на зъболекар и малко се притесних, защото 6 месец може да се окаже фатален за някои зъби с по-едни пломби. Е, как звучи само. Но зъбките изискват специални грижи по време на бременността. Първо задължително почистване с конци и изплакване с вода за уста. След 6 месец могат да се пият и хапчета, но още незная какви. На вас какви са ви известни?  Също трябва се приема много мин вода, риба, пресни плодове и зеленчуци както и млечни продукти. Пишете, ако знаете как още можем да се предпазваме.
 
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #112 -: януари 13, 2009, 20:28:10 »

Момичета да ви се похваля - днес си направих изследванията (стандартните - кръв, урина) и гинеколожката ми каза, че са цитирам "Перфектни"  yahoo. Много съм доволна  smile.
Иначе при нас с бебо всичко е наред, само дето гаденето и повръщането пак ни навестява от два дена  bad, а повече от седмица ни беше забравило. Четох, че гаденето е признак, че бременността протича нормално и това ме успокоява.
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: януари 14, 2009, 11:09:22 »

Днес ходих при доктора ,който ми води картона на консултация.Понеже аз ходя отделно на прегледи в Бургас,а тук в Несебър за картона ходя само и изследванията.И направо съм бясна diablo.Чаках 1 час за да вляза,а консултациите са от 9 до 10,а имаше над 10 момичета аз като отидох diablo.И как ще станя тоя номер да се изредим всички за 1 час?Аз естествено бях последна и с цялата си наглост тоя ми вика:Ами нали знаеш,че консултациите са до 10 diablo diablo diablo.Да ама не beating.
Но ми стана странно едно-пита ме дали имам контракции crazy??Малко не ми се връзва,вие какво ще кажете?
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: януари 15, 2009, 15:18:19 »

Е как така контракции от сега ли да имаш. Тоя доктор нещо не се доуточни в какъв сисъл за контракции
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: януари 15, 2009, 17:46:13 »

Еми и аз останах с отворена  ohmyкато го чух.Как може бе,добре че не ми води той бременността crazy
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: януари 15, 2009, 18:33:06 »

Доколкото знам, контракции значи болки, моята гинеколожка също го използва - "имаме спешен случай с бременна в четвърти месец с контракции" - не е хубаво, защото матката се свива и разтяга. Затова те е питал според мен, не дали ще раждаш 5 месеца по-рано, ако имаш контракции трябва да се пие нещо за задържане  good Така поне съм разбрала аз
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: януари 15, 2009, 18:52:54 »

И понеже много "вещо" се изказвам в последно време - да си призная и тук - момичета, присъединявам се към вас с термин 7.8.2009 smile Дано всичко си върви нормално и занапред, досега малко се притеснявах, защото имах известни проблеми (не че със сигурност са решени), но днес бях на лекар и бебчето е добре, видях го даже как се движи и мърда с ръчички и крачета  heart Сега само остава и резултатите от изследването да са добри
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: януари 15, 2009, 18:54:21 »

Ночко, честита бременност! give_rose пожелавам ти леко бременеене и едно здраво бебче на финала! yahoo
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: януари 15, 2009, 18:56:16 »

no4ko24, хубава работа сте направили smile! И аз ти пожелавам леки оставащи месеци и едно сладурско бебче!
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines