Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 01:18:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища месец Юли ,Август и Септемвр  (Прочетена 140317 пъти)
 
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: януари 15, 2009, 19:13:19 »

Браво имаме си още една мама good yahoo
no4ko24 честито от мевн и дано всичко при вас вече се е оправило и да нямате повече проблеми. Желая ти леки оставащи месеци и да си бременееш спокойно
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: януари 15, 2009, 19:54:23 »

Благодаря  Bravo И аз се надявам да стават по-леко нещата оттук нататък. Много здраве и лека бременност на всички ни, а на чакащите - по-скоро да видят двете чертички  give_rose
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: януари 16, 2009, 09:36:05 »

no4ko24,честито и от мен Bravo!Дано всичко да е наред оттук нататък!
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #123 -: януари 16, 2009, 11:42:18 »

no4ko24  yahoo Bravo присъединявам се към пожеланията на другите мами - стискам палци всичко да е наред и леко бременеене   good
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: януари 16, 2009, 12:52:53 »

Nochko, честита бременност и от мен! Лека и безпроблемна да е нататък! Днес бях за картон и изследвания. Видях бебката също но ултразвук само. Др седмица съм на хубав ехограф. Правиха ми цитонамаска, кръв (кръвна група, васерман, австралийски антиген), урина. Доста време отдели лекаря. Останах доволна заради вниманието. Колко малко му трябва на човек, за да е спокоен.  smile
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: януари 19, 2009, 18:00:09 »

Чакаме още една мам да се появи при нас.
Хайде мила Вики предварително ти казвам добре дошла тук и ако има нщо питай по всяко време smile Bravo
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: януари 19, 2009, 18:20:41 »

Роди благодаря ти за посрещането! Термина ми по ПРМ се определя за 29 август. Имам едно въпросче - допреди 1 седмица имах силно изявено гадене, с прилошаване и т.н. и постоянно ми се спеше. Сега от известно време се чувствам много добре - нито ми се гади, нито нищо, единствено дето пак ми се спи и ме наболяват гърдите. Та въпросът ми е нормално ли така рязко да изчезнат симптомите и то на прага на 3 месец? Знам, че някои жени изобщо нямат от гореизброените симптоми, но при условие, че съм ги имала...
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: януари 19, 2009, 18:25:48 »

Захира, не търси логика в поведението на организма на бременната жена, няма такава..... Експлозията от хормони може да причини какво ли не, пък и ти на хубавото търсиш обяснение, ама ха. Аз нямах нито един вид дискомфорт и неразположение през цялото време.Като се изключи сънливостта, която и при мен я имаше, ама то това е кеффффф.
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: януари 19, 2009, 18:35:01 »

Вики освен да ти кажа радвай се че сега си добре и нямаш тез оплаквания- друго какво да кажа. Най добре е ако се чувстваш добре през цялото време. Това за спането и при мен е така постоянно ми се дреме и когато мога винаги полягвам smile За гаденето хич и не тъжи дано не се появи повече smile
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: януари 19, 2009, 18:39:31 »

Списък се увеличава и увеличава yahoo. Доста мами сте се събрали тук. Захира пожелавам ти успех до финала и едно  хубаво бебенце
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: януари 19, 2009, 19:04:59 »

Вики,честито! Лека и безпроблемна бременност @}->--Не се притеснявай за симптомите, аз имах гадене само 1вата седмица, после само напрежение в гърдите и то до 3 месец! Ти ходи ли вече на преглед?
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: януари 20, 2009, 09:24:05 »

Дани ходих в 6 г.с. видяхме сърчицето и си отговаряше на седмиците. Сега съм на преглед чак на 30 януари, а тогава ще съм в 10 г.с. живот и здраве.
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: януари 20, 2009, 09:35:49 »

Ехееее,още едно попълнение :danceg:Честито Вики и от мен,дано всичко мине нормално през тези 9 месеца.Ама аз доста съм си протътрила краката в тая темичка yahoo.Браво нека още майки да се присъединяват,това поне е за хубаво!
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: януари 20, 2009, 10:01:32 »

Дано да ставаме все повече smile
Аз за съжаление имам пак проблеми, не са изчезнали бактериите и сега съм пак на антибиотик, този път друг вид  cray Вчера направо щях да се срина като ми казаха резултатите от микробиологията - не само, че не са изчезнали гадните стрептококи, ами сега имам и някакви анаеробни клетки, което също било лошо. Явно ще си ги влача ... Дано не навредят на бебето, някой знае ли нещо за тези бактерии, имали ли сте?

Аз също от няколко дни, да не чува дявола се чувствам добре, само дето главата ме боли непрестанно, вече не знам колко седмици  crazy Мисля вече да се записвам и на ЖК, ама имам час за след 2 седмици чак в Токуда.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: януари 20, 2009, 10:05:49 »

Ночко при кой се записа в Токуда? Аз имам час при д-р Кирякова, но тя не работи по каса вече.
За бактериите не знам, но тези антибиотици не са ли много вредни по това време когато става органогенезата на плода? Да ти кажа, аз ходя от време на време при една жена, която е радиестезиолог - та тя казва, че почти никакви бактерии не могат да устоят на влиянието на сребърната вода - много пречиствала организма от патогенни микроорганизми, но и лечението е по-дълго. Защо не пробваш и с лекар-хомеопат?
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines