Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 22:31:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища месец Юли ,Август и Септемвр  (Прочетена 140168 пъти)
 
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: януари 10, 2009, 14:26:51 »

О и аз да се отчета, сутринта гладна - жадна бях на изследвания , ама всичко- кръв и то много, малко пиш, секрет и цитонамзка. Абе каквото можаха взеха от мен. Резулатите ще ми ги кажат на следващия преглед който е на 2.02.- и по една случайност тогава съм рожденничка give_rose. Акуперката каза че ако има нещо много притеснително ще ми се обадя. Това е от мен за сега
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #91 -: януари 10, 2009, 14:50:08 »

Акуперката каза че ако има нещо много притеснително ще ми се обадя. Това е от мен за сега
Няма да има нищо притеснително - стискам  палци всичко да е наред  good
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: януари 10, 2009, 17:04:32 »

Ох да ви се оплача  сега видях че имам леко кафеникаво зацапване което малко ме притесни, но си мисля че това се дължи на днешния преглед. Да ви кажа честно доки беше малко груб и като ми взема материал за цитонамзка бая грубичко подходи. Какво ще ме посъветвате, аз си мисля че до ден, два ще изчезне това зацапване ама все пак се попритесних
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #93 -: януари 10, 2009, 17:22:09 »

Роди, според мен, ако и утре го има се обади на лекаря си  good Иначе пиеш ли нещо - ношпа, утрогестан или дуфастон
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: януари 10, 2009, 17:27:45 »

Ами аз в началото на бременоста имах пак такова зацапване и тогава пих и нош-па и дуфастон , и в един момент зацапването спря. И днес след жестокия преглед пак имам такова ама вече не пия нищо и незнам дали да пия, без да питам доки.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #95 -: януари 10, 2009, 17:30:52 »

Можещ да пиеш ношпа
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: януари 10, 2009, 21:23:35 »

 По препоръка на моя лекар си направих цитонамазката преди да направим опит за бебе. Според него не е хубаво да се прави при наличие на бременност, а какво остава да се действа грубо и да се получава зацапване. Внимавайте с тези неща, не вярвам да стане проблем при теб, Роди, но по принцип ми се струва много нередно такова отношение към бременна жена.
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: януари 11, 2009, 12:05:27 »

Неприятно и то много, но доколкото съм запозната цитонамазка се прави винаги или поне така съм чела на бременни
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: януари 11, 2009, 12:39:49 »

Роди, дано нямаш повече зацапване, сигурно е било някакво хематомче или и аз не знам, но не се притеснявай  good Иначе за цитонамазката доколкото съм чувала се прави профилактично веднъж годишно, ако си си я правила скоро преди бременността наистина няма смилъл да се прави пак, но ако не си - хубаво е да се вземе. Лекарите би трябвало да си значт работата, макар че понякога направо да ти настръхне косата от некомпетентни лекари.  pardon
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: януари 11, 2009, 15:44:03 »

 Да, не отричам, че се прави по този начин и, че не е редно, но това не значи, че не може да има и нов или различен поглед върху нещата. Аз бях споделила с лекаря ми, че искаме да пробваме за бебе и той каза, че иска да ми направи цитонамазка преди това smile По всяка вероятност шийката на матката на една бременна жена е по-чувствителна при такива манипулации.. Днес как си, премина ли зацапването, Роди?
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: януари 11, 2009, 18:14:55 »

Ами за сега да чукам н дърво - нямам никаво зацапване. Аз бая изчетох из нета по този въпрос и си мисля че е точно заради шийката на матката която пи една бременна е много кръвоснабдена. Дано да се оправи всичко
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: януари 11, 2009, 19:42:08 »

Много неприятно се е получило при теб, Роди. Но как може да е толкова груб лекаря при положение, че би трябвало да е дори по-внимателен от обикновено!  crazy Дано да нямаш повече такива проблеми и притеснения!  good
Аз като бях бременна ми правеха цитонамазка като преди това ме питаха дали ми е правена такава в последните 6 месеца, но лекаря беше толкова внимателен, че като каза да ставам и аз го попитах дали е приключил, защото не усетих нищо!  pardon Не напразно всички ми го хвалеха като много внимателен и аз останах с много добро впечатление за него.  good
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: януари 12, 2009, 09:47:17 »

Имам въпрос-кога се прави БХС?И задължително ли е?По мое желание ли е или по препоръка на лекаря?
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #103 -: януари 12, 2009, 10:06:28 »

Ето виж тук.
http://www.lmpbg.org/downloads/DOWN_BLANK-2.doc
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: януари 12, 2009, 10:12:11 »

Благодаря Мариана,ще се консултирам с лекаря си
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines