Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 23:02:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване! - 2 част  (Прочетена 167915 пъти)
 
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #315 -: март 26, 2009, 17:43:55 »

О,супер danceg!Аз вече взех да си мисля че ще съм самичка!Почваме ли миличка?
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: март 26, 2009, 17:48:27 »

ееее а мен къде ме забравяте?и аз и аз
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #317 -: март 26, 2009, 17:50:31 »

Много се радвам,че ставаме повече!Момичета,милото ми е взел ананаси и аз ще съм на ананас този път!
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: март 26, 2009, 17:56:15 »

аз искам да сваля 2 килограма и не си давам много зор ,ама този път 6те опитам само вода,а ако почувствам глад  - сок от портокали,лимони и ягоди!Вие почувствали ли сте ефект от лунната диета?
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: март 26, 2009, 22:25:07 »

Cinderella, radinka , веднага се включвам и аз по въпроса с Хербалайф.
Взех си програмата за отслабване, заедно с една колежка. Първо една седмица бяхме на концентрата от алое, който е за прочистване на организма, като се хранех нормално - без тесто и сладко.
От вчера вече започнахме с шейка - сутрин и вечер вместо храна, фибри преди всяко ядене + алоето, мултивитамин по време на хранене и термокамплийт - в 10 ч и 16ч - за убиване на апетита.
Имам точно един месец до сватбата и трябва да смъкна 4-5килца Wink Наливам се с вода здраво, но повече от 2л не мога да изпивам.
В момента съм на следното положение:
62.5кг / мазнини - 29,4%
талия - 74см
ханш - 101см
обиколка на бедрото в най-широката му част - 64,5см
корем - 88см
Следващото ми измерване ще направя на 7ия ден - т.е. 02/04 и ще пиша отново.
Въпреки многото отрицателни мнения, аз реших да опитам, защото нищо друго не помага - нито кростренажора у дома, нито Дюкан....
Успех на вас и ни дръжте в течение good
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: март 26, 2009, 22:31:42 »

Josepha, а ти изчислялва ли си идеалната телесна маса? защото може вече да си стигнала идеалната за теб граница на теглото, която се прекрачва много трудноо, а и щом Дюкан не помага, може да проваш няколко дни на ябълки и чай да видиш дали ше има раздвижване или не...Желая ти успех. give_rose
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: март 27, 2009, 02:16:48 »

Josepha и аз съм на мнението на Kristinka ако си стигнала ИТМ е много трудно да мръднеш надолу, изчисли си го.
Аз от 24 дни съм на Хербалайфа и съм много доволна, реших си проблема с ходенето до WC не мога да повярвам направо, а за кг не съм свалила кой знае колко мерих се последно 17-тия ден от както съм ги почнала и бях свалила 2 кг което си е пак мн добре като се има предвид, че много несериозно се отнасям (някой дни вечер нещо ме прихваща и без капка срам си излапвам 2-3 шоколадови бомбона  blush) но може би това се дължи на факта че искам да сваля още най-мн 2-3 кг  tease, но като цяло съм доста доволна чувствам се добре.
Успех на всички!
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: март 27, 2009, 15:01:43 »

аз искам да сваля 2 килограма и не си давам много зор ,ама този път 6те опитам само вода,а ако почувствам глад  - сок от портокали,лимони и ягоди!Вие почувствали ли сте ефект от лунната диета?

аз определено виждам ефект, ама е много трудно само на вода...понякога.
Но като стана на другата сутрин е много добре положението!
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: март 27, 2009, 15:16:58 »

ох аз днес сутринта като станах съм с 0,5 кг надолу,при мен определено има ефект,най-вече за задържане на килограмите
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: март 27, 2009, 15:23:44 »

Аз да се похваля вече цяла седмица правя по половин час йога и после половин час пилатес.Да не повярва човек, че съм толкова стриктна.Не знам дали съм отслабнала не съм се теглила, но поне се чуствам по-добре  good
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: март 27, 2009, 15:33:51 »

ами най-разумното за оргазнизма е подобава6та диета и физическа активност ама аз съм оперирана и чакам да ми паднат конците и да почвам пак да тренирам,а маги_ст добре си се ориентирала йогата е страхотна,то е и начин на живот така че Bravo
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: март 29, 2009, 19:27:52 »

Хмм, може би сте прави, момичета, но съм убедена, че тези килограми са ми в повече nea не се харесвам - направила съм корем, паласки...Дори с неопренов клин и колан и 3 пъти в седмицата крос-тренажор обаче не свалям нищо cray cray cray - ето днес е 5 ден на Хербалайф, имам прегрешение от 1 круша само и няколко сушени сливи, но кантара не показва добри новини cray cray
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: март 30, 2009, 10:17:26 »

Josepha не плачи а спри да се мериш всеки ден. някои хора свалят по-бавно. не го мисли само това. живей си живота, радвай се на любимия, спазвай диетата която си си избрала и веднъж в месеца може да си позволиш да се премериш. когато отсланването не ти е в главата постоянно и кантара не те стресира , ще се почувстваш много по- добре  и ще почнеш да сваляш.
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: март 30, 2009, 14:49:24 »

спокойно момичета, и аз пак съм в период на ядене, ама гледам да е риба или месо и не ям сладко и т.н. Че като знам как бързо ми се връща всичко.
А от днес отивам на стадиона, че съм се мотивирала да тичам по няколко пъти в седмицата...... Надявам се, че ще даде ефект (поне на паласчиците)
Иначе май пак ще почна диетка, щото ме хвана страх че няма да се вмъкна в роклята на пробата Oh my ...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: март 30, 2009, 14:52:09 »

Карол при мен важното е, че много разпъва и раздвижва гръбнака и ккръста, защото от работа ходя като робокоп, а с йогата от две седмици съм забравила какво е болка.Толкова съм щастлива, че думи нямам.А и наистина си е философия.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines