Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 08, 2024, 01:18:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване! - 2 част  (Прочетена 174757 пъти)
 
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: февруари 26, 2009, 17:27:54 »

Аз онзи ден си купих книгата на Майкъл Търманд. Чух много добри отзиви от нея в Интернет.
Става въпрос за режим на хранене, в който ядеш по 5 или 6 пъти. Прочетох я и намерих доста логика в нея. Смятам скоро да стартирам с диетата.  Wink
Някой пробвал ли е тази диета и дава ли тя резултати?
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: февруари 27, 2009, 17:16:36 »

Аз съм правила диетата 5-6 пъти. За мен има резултат! от миналата година февруари до сега съм -10кг.
Аз не свалям по много. Обикновено всеки 2 месеца правя за 6 дни диетата и свалям тогава около 1-2 кг.
В седмиците, когато не съм на диета си правя 1 протеинов или разтоварващ ден.

Диетата ми харесва на мен, защото има има плодове, зеленчуци и месо. Но важен е реда, в който ги консумираш. Не се  приема сол.  good
Моят мъж 2 пъти диетува с мен и той сваляше по 5кг.
Килограмите могат да се възвърнат, ако след диетата започнеш да злоупотребяваш (това важи според мен за всички диети)
Другия голям плюс е ходенето.  good
Аз имам проблем по принцип с изхождането и по време на диета си помагам със слабителни, за да съм сигурна, че всеки ден ходя до вц.
Пие се много вода. Имам чувството, че самата храна те кара да пиеш вода. Аз разнообразявам и с
« Последна редакция: февруари 27, 2009, 17:53:56 от Anichka » Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: март 02, 2009, 23:30:13 »

Момичета дойде ми комплекта на Хербалайф  danceg от утре ги започвам, да ми стискате палци. Дано има ефект, ако не отслабващ то за подобряване на обмяната на веществата.  huhhuh.gif
Много сте изоставили темичката, някой да пише как върви.
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: март 03, 2009, 18:14:59 »

Момичета дойде ми комплекта на Хербалайф  danceg от утре ги започвам, да ми стискате палци. Дано има ефект, ако не отслабващ то за подобряване на обмяната на веществата.  huhhuh.gif
Много сте изоставили темичката, някой да пише как върви.
обясниха ли ти как трябва да ги приемаш?А аз вече съм 55кг yahoo
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: март 03, 2009, 18:26:29 »

Не мила radinka никой не ми е обяснил защото са от ибей поръчани, ще ти пиша на лични да не стане много  Offtopic
А за теб съм направо очарована, браво за резултата, ако не се лъжа си свалила 5 кг и то за кратко време, за 2-3 седмици май, бравооооо  Bravo давай все така
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: март 04, 2009, 08:51:02 »

радинка  Bravo за резултата.
Cinderella не забравяй да пиеш мин. 7-8 чаши вода на ден докато приемаш Хербалайф.
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: март 04, 2009, 17:16:26 »

Cinderella  можеш да се сваржеш с бг представител и да ти обясни как да ги пиеш,ако искаш мога да ти пратя на личчни скайпа на момичето което ми обясни как да ги приемам good
echy_ благодаря ти мила,аз продалжавам с пална сила,вече свикнах и се чуствам супер yahoo
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: март 04, 2009, 23:17:06 »

Благодаря echy_  аз по принцип си пия много вода, даже прекалено  blush
radinka аз ти писах на лични, но сигурно ти е пълна кутията, иначе прочетох и в упътването и в интернет, бях объркала вчера, но не е фатално, днес ми е втори ден и аз се чувствам добре, изобщо глад не чувствам, да видим как ще е при мен smile
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: март 06, 2009, 11:16:21 »

момичета, пък аз си продължавам с плодуването, защото не можах да си завърша 20-дневния цикъл преди празниците... Имаше 5-6 дни отпускане (което си е вредно...)
Но от вчера започнах и ще ги докарам до 20 дни и това е! Като после ще се позахраня и така ще ми премине месец март.
Няма начин, трябва да посваля преди сватбата:)
А с милото сме се разбрали да ходим да тичаме - аз само на тичане и плуване мога да се навия. Нищо друго не ми допада  crazy
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: март 06, 2009, 11:23:08 »

elean ти на плодове и чай ли си? Ако е така, внимавай със захранването, че то на практика е по-важно и от самото гладуване  girl_wink Успех!
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: март 06, 2009, 11:39:08 »

Да, светли, на плодуване.
И аз се притеснявам за захранването, но имам схемата и ще я следвам много стриктно...
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: март 06, 2009, 14:23:59 »

Това на плодове и чай си е чист глад shok,аз не бих издържала...,каквато съм си лакомничка Girl_hide
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: март 06, 2009, 16:34:31 »

Относно плодуването съм много против аз, правила съм го отдавна, но си е чист глад и на всичкото отгоре сваляш много мускулна маса и не всичките мазнини и захранването е кошмарно докато го направиш триста зора и накрая трябва да продължиш да живееш така доста време защото много скоро след това дори и да си направил безупречно захранването кг-мите пак се връщат полека лека.
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: март 11, 2009, 13:04:08 »

момичета, днес лунувам, щото е пълнолуние!
Има ли друг някой в отбора? smile
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: март 11, 2009, 13:04:57 »

и аз и аз Bravo
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines