Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 23:55:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване! - 2 част  (Прочетена 167921 пъти)
 
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: февруари 19, 2009, 14:55:12 »

кикси много е полезна тази таблица мисля ,че ти я бе6е публикувала и аз там съм си смятала калориите.Момичета ,когато искате да отслабнете много е важно количеството на поетата храна,активността ви през деня, т.н
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: февруари 20, 2009, 16:00:00 »

carol , аз този сайт много го уважавам  good.
Лично на мен много ми е помагало смятането на калории при отслабване, а с този сайт е най-лесно.  good Още повече, че има и някаква таблица за теглото на продуктите. Е, не на всичи, но все пак ориентировъчно  Wink

bubka , само така с калориите  Bravo , ама никакво плуване  beating , защото как иначе ще напълнееш lol Каквато си вейка, ще вземе да те отвее вятърът навън.  blum
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: февруари 20, 2009, 16:37:42 »

echy_  аз използвам серията за отслабване,и май от нея немога да пуша  bad


* herbalife_basico.jpg (7.18 KB, 205x150 - видяно 2294 пъти.)
Активен
bojidar76_pd
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #258 -: февруари 20, 2009, 20:23:53 »

от собствен опит знам,че колкото и да се лишаваш от храна,ако няма достатъчно движение няма и резултати...аз за една година отслабнах от 94 на 78 с разумен хранителен режим и сутрин по-30 мин крос...успех на всички не гладувайте а се движете.....
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: февруари 21, 2009, 00:29:34 »

абсолютно съм съгласна - без необходимото движение, диетата дава просто задоволителен резултат.
А с малко спорт поне - хем резултатите са по-добри, хем се запазват повече време, а и фигурата се стяга и тонизира допълнително!
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: февруари 22, 2009, 11:59:29 »

radinka, аз съм непушачка и пред мен този въпрос не е стоял, но най добре попитай твоя представител за цигарите.
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: февруари 22, 2009, 22:10:43 »

radinka, аз съм непушачка и пред мен този въпрос не е стоял, но най добре попитай твоя представител за цигарите.
аз вече говорих и почнах да ги приемам по др начин и сега нямам проблем,чуствам се добре *THUMBS*вчера милото ми подари кантар и по него съм 56кг yahoo.А утре ще се премеря в аптеката че там като почнах да го пия бях 60кг :'(А нали сме и в клубчето на бебеправенето видях че хербалайфа съдържа и фолиева киселина и сега не ми се налга да пия отделно blum
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: февруари 23, 2009, 08:24:54 »

radinka , мери се винаги на един и същи кантар. но не се мери всеки ден. колкото може по рядко толкова по добре. и не забравяй да пиеш много вода, мин 7-8 чаши на ден. и чакаме после да се похвалиш с резултата.
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: февруари 23, 2009, 19:08:24 »

Браво radinka до сега съм чувала само хубави неща за тези продукти, една позната ги пи доста време и направо се преобрази, едно че свали всичките си нежелани килограми ами сякаш стана и по красива, без майтап, имаше акне което изчезна и кожата и стана супер и самото и лице стана много свежо. Отдавам го на продукта понеже не знам да е правила нещо друго, даже мисля че водеше заседнал начин на живот, много учене и малко движение. Искам да те питам ти отколко време ги пиеш и колко струваха, ако можеш пиши ми на лични
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: февруари 23, 2009, 22:59:10 »

аз вече говорих и почнах да ги приемам по др начин и сега нямам проблем,чуствам се добре *THUMBS*вчера милото ми подари кантар и по него съм 56кг yahoo.А утре ще се премеря в аптеката че там като почнах да го пия бях 60кг :'(А нали сме и в клубчето на бебеправенето видях че хербалайфа съдържа и фолиева киселина и сега не ми се налга да пия отделно blum
Може ли малко информация за тези продукти??? Стана ми интересно smile Може да пишеш и на лични,благодаря предварително give_rose
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: февруари 24, 2009, 11:39:23 »

Да и на мен ще ми е интересно да разбера малко повече  girl_wink
Cinderella твоята приятелка продължава ли да ги пие? или ги е спряла и поддържа ли си същити килограми?
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: февруари 24, 2009, 17:54:43 »

ето малко инфо за хербалайфа

Формула 1-Съдържа: фруктоза, емулгатор, лецитин, соев белтък, млечен белтък, малтодекстрин, естествени аромати, гуараново брашно, царевични трици, калциев карбонат, калиев хлорид, червено цвекло на прах, магнезиев карбонат, карагеен, каротин, овесени трици, пектин, мед на прах, папая и ананас на прах, железен фурамат, витамини: С, Е, пантотенат, В1, В2, В6, В12, А, D3, амид на никотиновата киселина, фолиева киселина, биотин.

Формула 1 е вкусна, лесна за приготвяне алтернатива на балансирана храна. Тя съдържа жизненоважен соев протеин, растителни ензими и 22 от най-съществените витамини и минерали, между които антиоксидиращите витамини С и Е за защита на клетките от увреждания. Формула 1 осигурява също така всички жизненоважни аминокиселини, които са необходими на Вашето тяло, тъй като то не е в състояние само да ги произвежда.
Протеинов прах, използващ се за персонализиране на програмата според протеиновия фактор на клиента. Всяко живо същество се нуждае от протеини - основен строителен материал. Той трябва да постъпва в организма, за да развива, обновява и поддържа тъканите. Протеините участват в производството на хемоглобин в кръвта и създаването на антитела за укрепване на имунната система. Участват в пренасянето на енергия в организма и поддържането на мускулната маса, което довежда до необходимостта от създаването на ФОРМУЛА 3, която представлява смес от соеви и сурватачни протеини.
- Соеви протеини - соята е единственият растителен източник на висококачествен, пълноценен протеин, при това с качество сравнимо с това на протеините от мляко, яйца и месо. Те съдържат всичките 9 незаменими аминокиселини. При употребата му вие получавате висококачествени протеини и то без допълнителни мазнини.
- Сурватачни протеини - доставят аминокиселини и се смесват добре с млякото, така че да получите добър шейк. Той се разгражда и усвоява бързо. С ФОРМУЛА 3 човек покрива допълнителните нужди от протеини, с минимално приемане на калории.

иТЕРМО-КОМПЛЕКТ съдържа голямо количество активни ингредиенти, които работят за постигане на резултати в няколко направления:
-Изгаряне на мазнините.
-Контролиране чувството за глад.
-Повишаване на енергията.
Също така спомага за регулиране на водния баланс и засилва антиоксидантната защита

това използвам аз имам и втора опаковка от формула 1 за втория месец.всичко това ми го донесаха от Румания,една моя колежка която е много доволна от тях.Ползвала ги е преди 3 години и до сега не е качила почти нищо.Всичко това ми струва 110€.Стана малко дълго,но дано съм била полезна girl_wink
« Последна редакция: февруари 24, 2009, 17:58:16 от radinka » Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: февруари 24, 2009, 19:31:30 »

fiamaa  до колкото знам моята позната ги е спряла отдавна но резултатите са си запазени, кг и хубава кожа имам предвид, тя ги пи доста време, може би половин год. не съм много сигурна, но и сменяше пи доста различни за изчистване за не знам си какво, не само за сваляне и е мн доволна.
Аз вчера тъкмо да навия мъжа ми да си ги взема и той като се разрови из нета толкова негативни мнения не можах да повярвам че намери  cray и аз направо млъкнах не знаех какво да му кажа Ама толкова много недоволни нямало никакво действие, аз до сега не бях чела и чула нищо негативно и сега не знам какво да правя  cray искаше ми се да ги пробвам и аз..
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: февруари 24, 2009, 20:08:53 »

 Cinderella спойно мила аз се молих половин година и повече да си ги купя,каза ми че  това е и за св.Валентин и за 8-ми март Oh my ... е аз се съгласих.А и нали знаеш че всеки продукт не деиства на всички еднакво,изчакаи ако искаш да видим при мен къкав ще е краиния резултат good и да видим тогава че и аз не съм много запозната с тези продукти и за първи път ги ползвам smile
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: февруари 24, 2009, 20:26:20 »

и аз се разрових из нета относно тези продукти, че ми стана доста интересно  smile Наистина има много негативни мнения, даже май са повече от позитивните, но то пък колкото хора-толкова и мнения  pardon Cinderella, ако искаш да ги пробваш и можеш да си позволиш сумата, опитай - на теб може да подействат добре  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines