Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 21:23:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИНТЕРЕСНИ И ЛЮБИМИ КНИГИ!!!  (Прочетена 104386 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: септември 11, 2009, 17:11:10 »

...а за тeзи да имате някакви отзиви ...
Тази книжка не съм я чела за съжаление, но доста хора са ми казвали, че е интересна и забавна.....



Аз в момента довършвам и засега съм много доволна от книгата. Просто  good. Е, все пак е Паулу Коелю, а аз съм малко пристрастна, защото съм му голям почитател Wink
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: септември 11, 2009, 17:53:36 »

Aз така и не успях да намеря книгите на Пийз  sad
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: септември 11, 2009, 17:58:23 »

Aз така и не успях да намеря книгите на Пийз  sad

http://www.books.bg/books/author/7586/?PHPSESSID=-    smilesmilesmile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: септември 11, 2009, 18:11:40 »

Златна си  give_rose yahoo колко ги търсих и все ми даваше 'изчерпана наличност' diablo
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: януари 17, 2010, 14:58:18 »

Една от най-любимите ми книги на всички времена:
Ако харесвате истории за истинската любов, през какво преминава тя и колко може да бъде несправедлив светът, това е за вас! Историята се върти около мъж, който има способността да пътува във времето и не може да го контролира. Така той е с жената, която обича през различни етaпи от живота й. През 2009 пуснаха и филма по тази книга, който обаче не може да се сравнява въобще с книгата. Ето го и него:
« Последна редакция: януари 17, 2010, 15:01:03 от Ariel » Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: януари 21, 2010, 14:22:15 »

Здравейте, мимичета!

Тъй като съм абсолютен маняк на тема приключенски трилъри с нотки за древни тайни и съкровища, съм си събрала доста голяма колекция книги на Матю Райли, Джеймс Ролинс, Джереми Робинсън, Джак Дьо Брул, Лин Шоулс и Джо Мур и т.н. Тъй като живея в Лондон и знам, че е невъзможно да се намерят бг книги тук, то ако има някоя от вас която да е в Лондон и и се четат бг книжки, то може да се свърже с мен и да и дам няколко да изживее и тя прекрасни моменти зачетена в увлекателни книги на български  smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: януари 21, 2010, 15:34:55 »

miss, войната за вдигнатия капак на тоалетната чиния е невероятна. Чела съм ч преди много години и снощи дори разказавх за нея. Много искам да си я купя, както и втората тяхна книга. Няколко учени опсват еволюцията при мъвете и жените и от къде идват различячта в двата пола. Много е полезна, много интересна и в същото време много забавна и лека за четене. Дори с половинката можете заедно да четете. Мъжете също много я харесват. Многократно през годините сме я подарявали. good

Последните години чета и събирам книгите от поредицата Света на диска на Тери Пратчет. Много са разтоварващи и обхващат съвременните проблеми с голяма доза смях. Мисълта се води на два плана и чак в края на книгата разбираш цялата история (ама и аз как го обясних  sarcastic) С две думи, карат те да се замислия. Само да ги събера всичките и започвам да ги чета от начало. girl_in_love
« Последна редакция: януари 21, 2010, 15:39:16 от lionelsa » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: януари 21, 2010, 16:01:41 »

Брей Нина аз си знаех, че си приличаме по много неща ама не вярвах, че ив книгите ще е така, аз обожавам Тери Пратчет и също си събирам поредицата за света на диска, много са разтоварващи и аз ги чета на един дъх.Общо взето много добре ми действат неговите книжки.Чела съм и други негови не от света на диска и те са в същия стил  good
Аз сега съм си купила втора книга на Орхан Памук, мога да каже, че специално за мен книгите му са трудни за четене, но водят до мислене и самоопознаване.Интересни са, но трябва повечко време и специална настройка.
А от книгата за чая научих много интересни неща и ми беше много полезна  give_rose
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: януари 21, 2010, 16:33:45 »

Магито, много ме зарадва с този си пост  danceg
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: януари 21, 2010, 17:14:50 »

miss, войната за вдигнатия капак на тоалетната чиния е невероятна. Чела съм ч преди много години и снощи дори разказавх за нея.

Подкрепям напълно! На моменти така съм се смяла... laugh Но най-хубавото е, че научаваш толкова много неща, толкова много неща за мъжете ти се изясняват, че започваш да гледаш много по-леко на някои техни привички и вече не се дразниш на дребни неща, защото ги разбираш. Като например обяснението защо мъжете не могат да намерят маслото в хладилника, когато е пред носа им!  funnytooth
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: януари 21, 2010, 17:19:24 »

Ariel, много си права  funnytooth Някак почваме да ги оправдаваме колко по-просто устроени са от нас.  sarcastic А и е хубаво половинките също да прочетат книгата, за да ни разберат и нас по-добре  pardon

Някой знае ли как се казва втората им книга?

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: януари 21, 2010, 17:22:43 »

Момичета заинтригувахте ме с тази книга ще взема да си я купя.

Нинче, аз пък се радвам, че имам съмишленик и без това мъжо ми се смее, че чета разни изчанчени книги  pardon , а и си ми на душата ти.  blush
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: януари 21, 2010, 17:36:44 »

Някой знае ли как се казва втората им книга?

Те имат много. Виж какво открих:

http://www.helikon.bg/books/author/7586/
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: януари 21, 2010, 19:00:43 »

Ariel, като гледам и на какви цена са...направо ми идва да скокна до МОЛ-а и да си ги купя всичките.

Маги, по повод Тери Пратчет и на мен много ми се смеят  girl_wink А ако бяхме по-на близо имаше да разменяме книги и да си правим литературни сбирки до припадък  sarcastic
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #89 -: януари 21, 2010, 19:09:27 »

Пишете ме и мен в клуба на феновете на Тери Пратчет  good
 danceg danceg danceg
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines