Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 09:17:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Име за бебето? част 2  (Прочетена 146886 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: февруари 21, 2008, 12:38:52 »

аз лично не желая да кръщавам децата си на никого и ще ви кажа защо!не зная дали сте чували че детето наследява съдбата на този на когото е кръстено или ако не изцяло то поне има много голямо сходство с личния път на човека от който е взето името така да се каже!!вие имате ли такива наблюдения!аз от моя опит не мога д акажа кръстена съм на сръбски певец а даже не мога да пея blush blush
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: февруари 21, 2008, 12:41:21 »

Клео и аз го знам това , което споделяш. И личните ми наблюдения го потвърждават.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: февруари 21, 2008, 15:35:13 »

Аз не знам доколко е вярно това. Поне при мен не съм забелязала житейския ми път да има сходство с човека, чието име нося. Но ако някой се осланя на това твърдение, може да си кръсти бебчето на някой преуспял човек, на когото се възхищава (близък, роднина)
 Offtopic И само да ви се похваля  blush На моята кръстница дъщеря й е родила момиченце и то е кръстено на мен -  Деница  yahoo
Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: февруари 21, 2008, 15:37:17 »

да и аз го знам, дори имам близък роднина първия ми братовчед който е кръстен на един починал дядо от страна на баща му, който е бил явно човек с лош късмет и братовчед ми е изключителен неудачник в живота ако мога така да се изразя  nea

аз също няма да си кръстя детето/децата на когото и да било особено ако е момче....преди време бях сънувала че имам син и се чудех как да го кръстя изведнъж реших какво да е името и си казах че ако наистина имам син така ще го кръстя smile, аз съм кръстена на една геройня  blushмама е била доста креативна за онова време Girl_hide
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: февруари 21, 2008, 15:49:23 »

има и друго поверие НИКОГА НЕ КРЪщАВАЙ БЕБЕ НА УМРЯЛ чОВЕК!!мама ми го е казвала и аз въпреки огромното желание да кръстя бебето си ако е момче на моя баща знам че няма да ми разреши!!това провокирало нещастие за детето!идеята е не да не го кръстиш Иван ако ти хареса името пък имаш и дядо който е починал с това име!идеята е да не го наричаш "ще го кръстя Иван на дядо ми"за това става въпрос!за съжаление аз няма да имам щастието да го кръстя на моя си баща! give_rose
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: февруари 21, 2008, 15:54:12 »

И аз съм чувала че не е хубаво да се кръщава дете на починал човек!
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: февруари 22, 2008, 08:32:00 »

На мен братовчед ми е кръстен на починалия си дядо и нищо му няма. И аз съм чувала, че не е хубаво да се кръщава на починал. Аз съм кръстена на дядо си и имаме прилика в характерите, но това според мен не е свързано с това на кого си кръстен, а на генетичната заложба. Сестра ми не е кръстена на никой, но по характер има прилики с хора от рода ни, то няма как.
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: февруари 22, 2008, 14:58:25 »

Аз пък съм кръстена на баба си,а преличам на дядо huhhuh.gif а пък брат ми и сестра ми са кръстени на дядо и приличат на лелите ми crazy странна работа.Аз единствено се надявам детето ни да се роди в щастлив ден под щастлива звезда,а името то си идва с раждането според мен pardon
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #68 -: февруари 23, 2008, 13:42:50 »

Аз не съм кръстена на никого blum! Мисля така да постъпя и сега yahoo. Ще видим за другите бебчета, живот и здраве, може да се смилим и да кръстим на някой danceg
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: февруари 23, 2008, 14:04:00 »

Ние още не сме мислили за име. Може би след време като разберем пола не бебчо тогава ще го мислим.  pardon
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: февруари 23, 2008, 22:22:58 »

И аз не съм привърженичка  да се кръщават децата на някой ,ние си избрахме нашето име на бебка просто така без да сме мислили на кой да е кръстена  smile
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: февруари 24, 2008, 09:51:43 »

Аз пък съм чувала, че когато се спреш на име,  после не е хулаво да го сменяш, а аз отново съм в голяма дилема. Уж бях си харесала, а сега...Изглежда че ще му мисля до последно и като се роди каквото ми дойде първо-това ще е!!!  blum
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: февруари 24, 2008, 09:54:18 »

digita  ама вие пак ли се колебаете за името  smile Какво стана защо така ?Кажи поне тогава за кое друго именце си мислите  за бебка  smile
Активен
Мими Рашкова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 562


Едно щастливо семейство!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: февруари 24, 2008, 10:15:07 »

Бях писала по-напред в тази темичка за име, ноооо...........моето мъжленце нещо не ги харесва!!!
Та сигурно и ние ще мислим в бъдеще за именце /само дано всичко де и наред/! А дали ще го кръстим на някого незнам, все още май не сме решили, но може би ще е само с буквичката на бабите и дядовците! Чесно казано не искам да мисля за бъдеще , защото ме е страх да не стане нещо, а все по-често се олавям че го правя!!!
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: февруари 24, 2008, 14:30:46 »

digita  ама вие пак ли се колебаете за името  smile Какво стана защо така ?Кажи поне тогава за кое друго именце си мислите  за бебка  smile
Аз се колебая между Магдалена и Кристина, а любимото име на таткото е Наталия
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines