Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 15:55:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Име за бебето? част 2  (Прочетена 137846 пъти)
 
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« -: февруари 12, 2008, 14:43:15 »

на една моя приятелка бебето се казва Симон може така да го кръстиш ако е момче пък и е оригинално



а това е първата част от темата !!! smile
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,250.new.html#new
« Последна редакция: февруари 14, 2008, 14:02:53 от Ели . » Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 13, 2008, 19:01:55 »

аз започнах усилено търсене на нашето розово име,но още не мога да го открия  sad  за нито едно не мога да кажа-ето то ще е
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #2 -: февруари 13, 2008, 22:45:32 »

аз реших че ако е мома ще се казва Симона  *INLOVE*пристрастна съм към името много ми харесва!и оиради тази причина че ако е мома няма да е на никой от родите(нямаме Симеон  или Симона в нито едно от семействата)ако е момченце пък не желая и да се казва Георги хем да няма сърдити хем и не ми харесва името изтъркано е  nea за момче все още  обмислям!!няма да е Симеон примерно малко банално би станало!!нямам си и на идея как да се казва ако е момченце но за женското име см непреклонна! blum

Ей,Клео преди беше сигурна,че ще е Георги,пък сега си се размислила.До края да не го снемиш пак.Знам,че не е хубаво да се сменя името на бебето,ако предварително е избрано.Суеверия някакви!
А защо се отказа от Емилияна?

 Offtopic =]Не си мислете,че имам слонска памет.Просто току що разглеждах темата назад
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 14, 2008, 13:09:45 »

ами аз не съм го искала името Георги!така ми беше казал милото ;)но сега се разколеба и той а и аз съм доволна защото не искам детето ми да се казва така!!а за Емилияна ами още го има като вариант но Симона ми харесва повече  Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 14, 2008, 13:21:43 »

някак си ми е много трудно да измисля име за момче -днес някой ми каза Далиян???? , което хем ми харесва хем не, успокоявам се, че има време , но ще трябва да се измисли нещо  pardon
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 14, 2008, 13:28:23 »

и аз не съм се спляра още на име за момченце!!след като с милото твърдо решихме че няма да е на нито един член от семействата ни съм в шах какво име да му изберем!!ако някой има предложение моля да сподели  Girl_hide
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #6 -: февруари 14, 2008, 13:30:21 »

Фани, какво ще кажеш за Деян? Подобно е!

Клео,извинявай,но просто ми звучеше много сигурна pardon





Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 14, 2008, 13:40:22 »

Клео, как ти се струва Калоян или Камен
много ми харесват тала някак мъжки ми звучат:)
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 14, 2008, 14:14:54 »

Аз по принцип искам името да е някакво не толкова традиционно. Харесват ми Дениамира или Юлианна за момиче. Споделяла съм с моето мило, но на него първото никак не му харесва  sad pardon
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #9 -: февруари 14, 2008, 15:50:59 »

Милички и ние още не сме избрали име, не искаме да е на някой роднина, хич не ни допада тази традиция angry

Искам името да е малко по-интернационално - да не е съвсем кичозно като Памела или Дейвид, разбира се!
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 14, 2008, 15:56:27 »

Аз, ако имам момче искам да е Костантин, ще го кръстя на мъжа си Косьо. А ако е момиче ми харесват имената Лорена и Славена.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 15, 2008, 12:25:57 »

Прави ми приятното впечатление, че всички се спораме на български имена. До сега нямаме Памела или Дейвид или Ребека или Робърт....много ми е смешно...Дейвид Ангелеов Иванов girl_impossible sarcastic
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 15, 2008, 12:32:12 »

Аз някой ден ако имам момиче (а наистина много искам да е момиче) ще се казва или Галина,или Илияна (мацорана иска Илина),а ако е момче или Георги,или Илиян (ама Георги ми харесва повече) girl_wink
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 15, 2008, 13:42:08 »

ще имаме живот и здраве една Ребека на PetraShilli smile

а в интересе на истината имаме едни познати, на чието бащината фамилия на бебето не завършва на -ова, а например Галена Румен Лозева (не е Руменова ) и това ме учуди, но не звучи лошо
« Последна редакция: февруари 15, 2008, 13:43:43 от Ели . » Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 16, 2008, 14:50:32 »

Ние името лесно го избрахме още в началото на бременността,но за презимето до последно и в болницата се чудехме-имахме вариантите Славкова,Славева,Славчова,Славчева.По принцип най-много ни допадаше Славкова,но при консултация с жената,която ме посети в болницата,когато стана време за записване на името и която ни консултира презимето да съдържа в себе си цялото бащино име се спряхме на СлавчЕва,тъй като таткото е Славчо,а СлавчОва пък нещо не ни харесваше.Вие имате ли чуденка относно презимето?!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines