Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 01:45:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Име за бебето? част 2  (Прочетена 141386 пъти)
 
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 17, 2008, 18:40:53 »

kleo_20  и аз за момче така малко съм си мислела за Даниел допада ми ,а и не е много често срещано име  smile

Момичета........много се радвам,че ви харесва името което сме избрали на нашето момче blum
 Знам,че и Дидка (Варна) се е спряла на това име!!!
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 17, 2008, 18:48:55 »

Сиска,относно презимето-мисля,че Владимиров е най-правилният и благозвучен вариант  good
Нас най-много ни объркваше това,че името на таткото завършва на -чо,което не е особено популярно за мъжко име,та затова се чудехме.Но при вас нещата мисля,че са ясни Wink

plamik,Елен звучи много френско и ми допада,особено за някоя кокетна госпожица pullpigtails М/у другото в нашия град има момче на име Елен,но му викат по прякор pardon
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 18, 2008, 11:31:40 »

kleo_20  и аз за момче така малко съм си мислела за Даниел допада ми ,а и не е много често срещано име  smile

Момичета........много се радвам,че ви харесва името което сме избрали на нашето момче blum
 Знам,че и Дидка (Варна) се е спряла на това име!!!

Май натам отиват нещата.... blush blush blush Взех така да го чувствам малкия....
А по въпроса за името Елен за момиче - не е ли по-добре да е Елън - знам , че по-чуждо звучи,ама Елен нещо.....Поне на мен не ми допада....
Незнам дали сте чели по-напред,ама аз първоначално си бях харесала много името Адриан за момче и Адела/Аделина за момиче....Казвам го като идея за чудещите се...
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 18, 2008, 13:24:02 »

m_a_g_i_vs  разбира се че не се сърдя няма защо да се извиняваш просто не си видяла
тя и бебка не се сърди pleasantry
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #34 -: февруари 18, 2008, 13:52:06 »

Мога да ви споделя как си кръщават дечицата хората около мен. Може би ще си харесате някое именце  Wink
Момченца - Калоян (често напоследък), Крум, Павел, Валентин и Александър.
Момиченца - двете ми племенички са Джесика и Дженифър blum като преди все се намираше кой да изкритикува избора на родителите им, нооооо .... вече 3 години си живеят в Мадрид и именцата са им съвсем на място  Wink  Друга племеничка е като мен  blush Екатерина. На дружките ми бебките са Алина с мама Илина, също много хубаво име  good, Радина, Рая и Кристина.

Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 18, 2008, 13:55:54 »

това за Алина с мама Илина много ми хареса много е сладурско
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 18, 2008, 15:37:56 »

хайде на томболата да си изберем име за бебчетата!!
http://www.angelfire.com/ca6/ivayla/G.html
аз започвам да чета и четох ли четох е Симеон/Симона са си моите имена  blum
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 18, 2008, 15:39:37 »

Това име Алина също много ми харесва за момиче-нестандартно е, но много нежно звучи...А и е близко до гореспоменатите от мен дето си ги бях харесала.. pardon
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 20, 2008, 08:56:27 »

На майка не една колежка дъщеря и си кръстиха детето Геомил, на дядо си Георги. На мен ми е много смешно това име ще има да бъзикат детето, че е Гео Милев
Активен
verdad
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 151


But baby...you're the right kind of wrong


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 20, 2008, 09:37:33 »

Със сигурност ще го бъзикат. Геомил...е много е странно. Има комбинирани имена, които звучат добре, ама и такива, които...горките деца. Такова комбинирано много ми хареса във форума на Часът на мама Владиана Girl_hide
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: февруари 20, 2008, 09:46:06 »

На мен лично за момченце много ми допада избора на Сиска-Даниел, а за момиче Никол.
А относно страните имена една моя позната си кръсти детето Вениамин.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: февруари 20, 2008, 09:51:12 »

Това е нещо от сорта на моята идея за име на момиченце - Дениамира  blush
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: февруари 20, 2008, 10:29:48 »

и аз да се включа с едно странно име на бебчето на моя колежка .те го кръстиха Ненцислав и още от сега милото го бъзикат а като порасне представям си сигурно всеки път ще трябва да повтаря че не е Венцислав а Ненцислав
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 20, 2008, 10:36:02 »

За пореден път се убеждавам, че много хора не мислят как ще звучи това име в очите на другите хора и как това дете един ден като порасне няма да си харесва името, а и ако е момче ще дава презиме и фамилия, която може би няма да звучи много добре!  angry
Така че момичета, мислете много добре как ще си кръстите децата и пробвайте различни варианти заедно с презимето и фамилията, които ще носи, за да не звучи глупаво, какво в някои случаи се получава!  good
Аз онзи ден питах милото дали е мислил за имена, а той ми вика "а, има време - като се роди, тогава ще мислим!"  crazy Аз да няма да му викам "Ей, бебе" а не по име докато му измислим, я!  tease
Мисля като разберем пола, тогава да се помисли за евентуални имена, но ще видим дали ще постигнем консенсус по въпроса  tease
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: февруари 20, 2008, 10:42:23 »

Ох, Миме,  laugh това "ей бебе" ме разсъни тотално.
Но си абсолютно права и аз затова като си харесам име си го повтарям с бащино и фамилно, че да видя как звучи. good
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines