Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 10:21:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 16част  (Прочетена 192551 пъти)
 
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #360 -: март 04, 2014, 09:12:58 »

Дойде време за рокля  danceg момичета, имате ли впечатления от La sposa във Варна и Pronovias в София? вече бях в единия, но много искам да видя и другите два магазина в София..
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #361 -: март 04, 2014, 12:24:44 »

Дойде време за рокля  danceg момичета, имате ли впечатления от La sposa във Варна и Pronovias в София? вече бях в единия, но много искам да видя и другите два магазина в София..
Аз от Ла Споса не бях очарована. В Сан Патрик -Добрич бих те посъветвала да видиш има мн красиви рокли , дано са поостанали. Тя е подмарка на Проновиас ако не се лъжа.
Моята рокля е от София Брайдъл фешън на Ензоани,има голямо разнообразие smile
Успех smile
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #362 -: март 04, 2014, 13:01:34 »

Още един глас против Ла Споса. Въпреки, че роклята ми беше от там и се чувствах като принцеса. Писала съм миналата година в темата за роклите, но обобщено:
- ужасно отношение от собственичката/ управителка - след едната проба излязох разстроена
- колко пъти ме докараха до инфаркт заради грешки в шева на роклята.
Най -фрапантното беше с дължината на роклята - взеха ми я, обута със сватбените обувки, а на следващата проба лявата страна беше с 10 см. по-къса от дясната. Опитаха се да ме изкарат виновна, че едва ли не на пробата съм била с други обувки.
Мога цял ферман да напиша, но това е достатъчно.
Ако изберете Ла Споса много внимавайте и бъдете настоятелни ако се опитат да ви прекарат.
Активен
deni_kirilova
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #363 -: март 04, 2014, 15:13:36 »

Благодаря за предупреждението за магазин Ла Споса. Вече си закупих рокля от там, отношението беше на ниво, аз останах много доволна, а роклята ми е страхотна. Облякох я и направо ми заспа, но все още ми е рано да и коригирам дължината, ще го имам в предвид на корекциите.  girl_wink
Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #364 -: март 04, 2014, 15:22:35 »

Аз от Ла Споса не бях очарована. В Сан Патрик -Добрич бих те посъветвала да видиш има мн красиви рокли , дано са поостанали. Тя е подмарка на Проновиас ако не се лъжа.
Моята рокля е от София Брайдъл фешън на Ензоани,има голямо разнообразие smile
Успех smile

Anuk, благодаря за съвета..любопитна съм да посетя този Брайдъл фешън....преди час горещо ми го препоръчаха  smile но отивайки до Проновиас, със сигурност няма да го пропусна  give_rose
Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #365 -: март 04, 2014, 15:29:03 »

Още един глас против Ла Споса. Въпреки, че роклята ми беше от там и се чувствах като принцеса. Писала съм миналата година в темата за роклите, но обобщено:
- ужасно отношение от собственичката/ управителка - след едната проба излязох разстроена
- колко пъти ме докараха до инфаркт заради грешки в шева на роклята.
Най -фрапантното беше с дължината на роклята - взеха ми я, обута със сватбените обувки, а на следващата проба лявата страна беше с 10 см. по-къса от дясната. Опитаха се да ме изкарат виновна, че едва ли не на пробата съм била с други обувки.
Мога цял ферман да напиша, но това е достатъчно.
Ако изберете Ла Споса много внимавайте и бъдете настоятелни ако се опитат да ви прекарат.

Noir, не съм останала с такива впечатления, но може би защото ме обслужваше несобственичката , но мога да се доверя на преценката ти, тъй като други неща ...на пръв поглед ми направиха не дотолкова добро впечатление.... Не знам дали това е практика...в България, но...как е възможно даден модел да няма мостра, има един размер...той се корегира според нуждите на булката... angry т.е....потната рокля, миришеща  bad от булката преди мен...ако реша да я закупя....е тя ще е...   crazy няма да ми поръчат нова! А ако искам да пробвам модел, който не е в наличност...ще го поръчат, но се задължавам с покупка ...не капаро  Oh my ..., а покупка!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #366 -: март 04, 2014, 15:59:20 »

Laphroaig, по принцип е така в България - и в София е същата работа, те за това и цените са такива. Wink
По принцип знам, че ги дават на химическо след корекция, така че едва ли ще ти е мръсна роклята. Нови рокли поръчват от новите колекции, обаче цените са двойни-тройни, верно никой друг не я е обличал, но според мен и химическото върши същата работа. smile Корекциите навсякъде ги омазват и моята рокля беше толкова скъпа, а на нищо не приличаше след първата корекция, след това се наложи един куп неща да се променят, не всеки може да коригира булчинска рокля, особено като има 100 пласта шифон, дантела, и какво ли още не.
Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #367 -: март 04, 2014, 16:10:39 »

след два дни имам уговорка в един нов салон във Варна- Aegean Paradise..по тел. попитах служителката дали работят с мостри и тя потвърди с уточнениято, че в последствие при капариране, поръчват и роклята, на която сън се спряла  girl_wink
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #368 -: март 04, 2014, 16:14:11 »

Laphroaig, само ги питай на няколко пъти за времето за доставка и имай толеранс поне от 1 месец да закъснее, защото моята ми закъсня с 20 дни и леко бях взела да се притеснявам. Wink
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #369 -: март 04, 2014, 16:43:24 »

след два дни имам уговорка в един нов салон във Варна- Aegean Paradise..по тел. попитах служителката дали работят с мостри и тя потвърди с уточнениято, че в последствие при капариране, поръчват и роклята, на която сън се спряла  girl_wink
С две ръце съм за този магазин smile Страхотни консултантки, уютно и невероятни рокли. Аз имах час тогава когато имаше и намаление и всички рокли ма дизайнера бяха във Варна. Жалко , че така и не се влюбих тогава в някоя рокля. Всички рокли са мостри, шият по твои размери за около 3 - 4 месеца. Цените са в три диапазона, което супер, защото за всеки по нещо има.
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #370 -: март 04, 2014, 17:14:16 »

Laphroaig, аз си ших роклята там, понеже на оригинала, който мерих не харесах тюла на полата и исках да го сменят с друг. Иначе консултантката беше страхотна - много компетентна и премерена.
Иначе имах "щастието" единия път да ме обслужи собственичката, та така...
Проблема беше в многото грешки, които направи шивачката, а и доста неща не казват предварително, че не могат да ги направят. Всичко разбираш в движение.
Иначе ако купиш готова рокля предполагам е малко по-различно.
Но наистина това с мострите е недопустимо.
Активен
mimetooo777
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #371 -: март 05, 2014, 00:59:50 »

Здравейте писах преди месец и с интерес следя форума smile Моята сватба е на 7-ми септември и мога да се похваля с напредък,запазихме час в църквата-св. Атанасий , ресторант Хоризонт,както и смятаме да се доверим на тяхната агенция за украсата , DJ Sunny ,изнесен ритуал в двора на хотелската част (озвучен) от Dj Sunny (водеща на ритуала) Теодора Карапачова , видео и фото от Videosun,от където е и Dj Sunny!Както и оркестър за извеждане!За сега е това,но мисля че най важното отпадна!Сега съм на вълна торта,покани,чаши и халки,някой може ли да ми каже от къде да започна в смисъл от кои магазини,като искам да са хубави,но не с космически цени...!Благодаря предварително и успех на всички!
« Последна редакция: март 05, 2014, 01:38:38 от mimetooo777 » Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #372 -: март 05, 2014, 08:51:48 »

3-4, дори и 5 месеца..има достатъчно време, ще си я чакам с нетърпение  danceg дано да намеря това което търся, защото отидох с нагласата за princess gown, а като се видях в първата, която беше русалка...направооо ми се доплака cray от кеф, разбира се  pardon

Noir, много ми напомни за периода, когато си шиех роклята за бала...по мой модел, се доверих на Холидей Сона...направиха ми я ужасно тясна в бюста ..и понеже нямаше какво да се направи, не можеха да я разширят им предложих да я оформят на гърба с връзки, тип корсет.... girl_wink така че, ми е ясно какво се случва, те нали са заедно споса и холидей сона?... малко посредствена работа май, май, или лошо ръководство...

Чувам страхооотни отзиви за Тана Манева! виждала съм и булка, и абитуриентка, и кума  Wink облечени от нея с рокли, по поръчка....така че мили дами....ако не откривате роклята-мечта в наличните бутици и сте решили да си шиете... мисля ,че може да отговори на очакванията...аз и сестра си съветвах да си шие роклята там...но тя не ме послуша. София, та София...все едно там стават чудеса..  smile и накрая...не беше доволна...лошото е, че Таня нещо не ми отговаря на майла, който изпратих преди повече от седмица...  huhhuh.gif но...ще видим...какво ще излезе
Активен
kleo_15
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #373 -: март 05, 2014, 22:38:42 »

Здравейте и от мен! Възможно ли е някои от Вас да сподели лично мнение за градината на комплекс Барите.Ходихме управителката беше доста любезна и отзивчива, хареса ми като цяло, но.... искам да чуя и друго мнение... Притеснява ме мястото за  дансинг и каква украса би подхождала....
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #374 -: март 06, 2014, 10:11:51 »

к-с "Барите" е в битов стил. Градината е хубава, правят се и изнесени ритуали, и хубави фотосесии. Не се притеснявайте, има място за танци.
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines