Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 20:17:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 4 част  (Прочетена 140114 пъти)
 
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 20, 2013, 05:34:19 »

някакви си 23 дена ей сега ще минат smile
Активен
Nikita78
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #46 -: юни 21, 2013, 09:52:02 »

Здравейте момичета,

Искам да ви споделя за ужаса, през който преминах. Моята сватба е другата седмица на 29/06 в Дунав и онзи ден ми се обади управителката и ми каза, че имат много лоши новини и  че в дунав отменят всички резервации за всички събития и аз просто онемях, като причина ми каза, че се сменят собствениците. По-късно стана ясно, че обявяват насъстоятелност и влиза съдия изпълнител да описва. Успях с голям късмет да сменя ресторанта и сега ще сме в рига, но просто беше късмет наистина, защото сме 100 човека и навсякъде е резервирано, в Рига някакъв банкет се съгласиха да се изместят в механата и да ни отстъпят залата. Не знам булката, която е сега тази седмица на 22/06 как е горката и дали е успяла да намири вариант, но просто не го пожелавам това на никого. Иначе сме готови, с много малки неща не сме още и започна да ме тресе напрежение и притеснение вече, дано всичко е наред. Няма си чантичка още и се чудя, трябва ми сатенена, цвят слонова кост, някой с идея от къде да си намеря
Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 21, 2013, 11:46:47 »

Здравейте момичета,

Искам да ви споделя за ужаса, през който преминах. Моята сватба е другата седмица на 29/06 в Дунав и онзи ден ми се обади управителката и ми каза, че имат много лоши новини и  че в дунав отменят всички резервации за всички събития и аз просто онемях, като причина ми каза, че се сменят собствениците. По-късно стана ясно, че обявяват насъстоятелност и влиза съдия изпълнител да описва. Успях с голям късмет да сменя ресторанта и сега ще сме в рига, но просто беше късмет наистина, защото сме 100 човека и навсякъде е резервирано, в Рига някакъв банкет се съгласиха да се изместят в механата и да ни отстъпят залата. Не знам булката, която е сега тази седмица на 22/06 как е горката и дали е успяла да намири вариант, но просто не го пожелавам това на никого. Иначе сме готови, с много малки неща не сме още и започна да ме тресе напрежение и притеснение вече, дано всичко е наред. Няма си чантичка още и се чудя, трябва ми сатенена, цвят слонова кост, някой с идея от къде да си намеря

Мале това е ужасно което е станало и то няколко дни преди големия ден  Oh my ... Такива непредвидени неща, не пожелавам на никой. Браво, че си успяла да намериш място в Рига и че са влезли в положение хората. Вярвам, че каквито проблеми има(дано нямаш никакви повече) си остават преди сватбата и на самия ден ще мине всичко безпроблемно и ще си имате своята приказна сватба и незабравимите моменти от нея. Пожелавам ви един прекрасен и изпълнен с много хубави емоции ден, Good luck забавлявайте се максимално и бъдете много щастливи weddingday
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 21, 2013, 13:51:19 »

Какъв ужас! Добре, че сте намерили, а и много некоректно от страна на Дунав, можели са да предупредят по-отрано sad Но ти не се притеснявай, може би за добро е станало така, знаеш ли. Забрави за това и се радвай на събитието - това е твоя ден мила, изживей го пълноценно.
Хайде, не се коси за това, в Рига ще бъде приказна сватба и началото на вашата сбъдната приказка.
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #49 -: юни 21, 2013, 21:11:52 »

Никита, олеее какъв ужас. Браво за намирането на Рига. Аз мисля, че този неприятен инцидент с Дунав ще ви носи късмет за в бъдеще smile Не може вц да е перфектно smile Весела сватба и от мен и мн  danceg danceg danceg danceg
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 22, 2013, 05:49:45 »

момичета вчера си купих и обувките за танците,исках да са пак сандали на платформа(за официалната част са на 13 см тънко токче) и сега съм щастлива,започнах да изработвам шаферските гривни,другата седмица започваме изследванията smile
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 22, 2013, 18:34:12 »

Много гадна изненада в последния момент , Никита . Но пък не се ядосвай в Рига ще изкарате незабравимо , всяко зло за добро . Лошото е ,че ще има още други в твоето положение.
Момичета и аз подновявам подготовката малко , по-малко . Изпратиха ми мостра на поканите ,сега остава да си избера текст. Това ми се оказа може би най- досадната част , нищо не мога да харесам.
Тази седмица ходих до Люляка ,за да обсъдим менюто.
Браво ,Петя и аз мисля да съм с два чифта обувки ,иначе не се издържа само на висок ток.
Активен
Nikita78
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #52 -: юни 24, 2013, 06:18:51 »

Момичета благодаря ви на всички за хубавите думи и пожелания и аз вярвам, че е за добро, пък и като мине всичко и след време винаги ще имам какво да разказвам.
Активен
Irinka86
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #53 -: юни 24, 2013, 08:28:00 »

Здравейте, момичета! Първо Nikita напълно ти съчувствам и се радвам, че си успяла да запазиш Рига за същата дата.  smile
Хайде и аз да ви разкажа моите патила. Във вторник ми се обадиха от Дунав, че преустановяват дейност. Сватбата беше за 08.09. За съжаление се оказа, че за нашата дата ресторанта в Рига е зает и могат да ни предложат само механата. Бях изправена пред дилема дали да направя компромис със заведението, защото от самото начало бях твърдо решила, че не искам да сме в заведение тип кръчма или да сменя датата. В крайна сметка решихме, че искаме да сме в ресторанта на Рига и за целта трябваше да сменим датата с най-близката свободна - 25.08. За един ден трябваше да сменя датата в ритуалната, за видео оператора, фотографа, ди джея и да променя текста за поканите, защото на следващия ден пътувах извън града. Та, имам нова дата, нов ресторант и нов ди джей, защото стария беше зает за 25.08. И всичко това за един ден.  smile Благодаря на Бог, че ми се обадиха във вторник, а не в сряда, когато бях на път и нямаше как да реагирам. Както Nikita казва, ще имаме какво да разказваме .... smile
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #54 -: юни 24, 2013, 19:24:02 »

Браво Иринка, късмет си имала. Дано сватбата да мине без грешки smile
Активен
Lidsy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #55 -: юни 26, 2013, 08:22:10 »

Запис в новата тема.
Честито на омъжените дами, на останалите - кураж, наближава! Виждам докъде сте стигнали с подготовките и с основание мога да се засрамя. Поканите ми седят готови, но нераздадени. От доста време не мога да събера родителите заедно, за да решим за менюто. Все казват "Каквото изберете вие, НО... (и вместо многоточие хиляда уточнения какво да не е менюто). Дано да даде господ благоприятно разположение на планетите и други небесни тела, че да се случи скоро. Хванах се да си правя сама бутониери, крайният резултат е много добър, ама е пипкава работа. 120 броя са много и не знам дали ще успея, отделно имам изпити да вземам и доста ангажименти на работното място.
Ходих на фризьор, но ми се ще да не бях ходила. Имах 18 цвята на главата и исках да си възстановя моя, сега имам 17 (без черно) в гамата "ръждива боза", а на пипане косата ми е като метла. На фона на парите, които оставих на фризьорката много МНОООООГО незадоволителен резултат. И ми беше обяснено как "Ох, колко хубаво се е отмила боята, че то това си е твоя цвят, така трябва да стане и даже много добре изглежда". Преди сватбата отново ще се боядисам по-тъмна. Крачето ми няма да стъпи повече в този салон, което е жалко, защото подстригват добре.
И още един голям компромис, нещото, заради което ходя като болна - от самото начало исках Кремена да ме гримира, но се оказа, че всички освен мен държат на пустия му граждански ритуал. Него изобщо не го бях планирала, защото ми се струва безсмислено и си направих план за деня най-спокойно без да го имам предвид. Сега обаче, като стана ясно, че бил жизнено необходим, целия ден се обърква. Всичко трябва да се изтегли малко по-рано, а Кремена е заета в по-ранните часове.
Общо взето, започвам да разбирам защо някои булки изпадат в депресия.
Иринка, сватбите бяха първото нещо, което  ми дойде на ум като чух, че затварят. Ако ти се откажеш, капарото ти изгаря, но ако те не могат да поемат сватбата, хвърлят ти капарото и се спасявай както можеш. Много некоректно. Но пък в Рига не е лошо - брат ми се ожени в механата, аз ще се омъжа в ресторанта smile И аз мечтаех за сватба през септември но... Какво да се прави. Ето, че сама на себе си си доказала, че няма невъзможни  неща, като си се справила подобаващо със ситуацията.
« Последна редакция: юни 26, 2013, 08:30:55 от Lidsy » Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #56 -: юни 26, 2013, 08:33:24 »

Лидзи, и аз за малко да остана без Кремена, но успя да ме вмести.
Аз реших да си правя картичките с имената на гостити и сига търся идеи каква картинка да принтирам.
Днес ми пристига ролята нямам търпение    danceg
А някой може ли да ме посъветва къде има хубаво и не толкова скъпо було в Русе?
Активен
Lidsy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #57 -: юни 26, 2013, 09:56:25 »

Цитат на: Bride  link=topic=35338.msg606252#msg606252 date=1372228404
Аз реших да си правя картичките с имената на гостити и сига търся идеи каква картинка да принтирам.

http://www.weddingpaperdivas.com/shop/wedding-place-cards.htm

От тук взех мотивите за моите покани. За воал нямам идея, поръчах го заедно с роклята.
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #58 -: юни 26, 2013, 18:32:33 »

И аз да докладвам. Поканите ни са готови. Благодаря на Денито, момиче, което срещнах във форума. Много са хубави и са точно това, което исках. Поръчахме подаръчетата и тези дни трябва да пристигнат. Утре ще ходя за перлите yahoo , а в понеделник ще се разходя до Лондон с надежда да намеря и рокляТА( дано да има намаления, че иначе сам  Oh my ....
Искам да попитам момичетата, чиито сватби са в Рай какво меню са си избрали и какви са цените?Успех на булките, на които им остават само няколко дни.  blum
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #59 -: юни 26, 2013, 21:27:53 »

Тихомира, дано да намериш нещо хубаво и на сносна цена. ѝащо не поръчах от интеренет или нямаш време?
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines