Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 21:03:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 4 част  (Прочетена 133485 пъти)
 
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 12, 2013, 15:52:56 »

Оооо разбирам, ти наистина няма да имаш много време за една седмица. Аз затова мислех разпределението на масите и т.н. да ги правя на място, а иначе все още нямам и точната бройка хора които ще идват, та не мога да се заема с това. И това много ме бърка относно някои сметки, като за алкохола и напитките, подаръци и т.н. Ама така ще е, само дето после всичко ще се струпа наведнъж.
А за тетрадката, това си е супер важно, аз си я водя още отначалото и там записвам всяко важно инфо.
Та гледам от тук, да си подготвя идеи за украсата, етикетите, поканите, че на място да ми остане само довършителна работа.
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 12, 2013, 20:37:08 »

Здравейте , момичета и от мен . От доста време и аз не съм писала ,понеже бях спряла подготовката ,понеже си казах ,че има много време. Но тези дни се мобилизирах малко и направихме среща с ди джея , мисля че го харесахме ,казва се Вальо .Някой има ли отзиви за него ? Другата седмица мисля да отидем до Люляка и да видим вече примерни менюта и цени . Въпросния ди джей ни предложи сватбената агенция Да и Да , каза че имали много изгодни цени и може да ги посетя другата седмица .
Брайд , понеже миналия месец кумувахме в Рига и мога да ти кажа ,че съм мн приятно изненадана от кухнята ,беше много вкусно , със стабилни като грамаж порции. Само съм малко неприятно изненадана от факта ( по -скоро очаквах като подаряват нощувка на младоженците , стаята им поне малко от малко да е романтично украсена , някоя друга чаена свещ , малко розови листенца на леглото  ,като си мислех ,че си е включено , но за всеобща изненада се оказа ,че няма такива екстра ) . Така че ,ако искаш романтична обстановка го планувай предварително .
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #32 -: юни 12, 2013, 23:13:59 »

Добре, Тони. Подсети ме да попитам и за това smile Ресторанта хубав ли е украсен? дано да е smile
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 13, 2013, 09:19:18 »

Да , хубав  е ресторанта , той е по принцип след ремонт .Градината им е много хубава и даже се чудя защо да не ви е там и вечерята ,щом изнесения ритуал ще бъде там .Аз не знам Брайд колко гости ще имате ,но според мен , ако са до 100 човека могат да се съберат .
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #34 -: юни 15, 2013, 11:37:19 »

Тони, към 100 човека сме, но аз искам да си ми е по- официално в ресторанта, а само церемонията ще е в градината, по искане на младоженеца  girl_wink да не повярва човек  Bravo
Активен
peti_tomova
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #35 -: юни 18, 2013, 15:20:16 »

Здравейте отново и от мен, бях се поизгубила малко, но докато намеря рокля ми се наложи да обикола доста, и така вече и аз мога да се похваля че има рокля (от асеновград), сега си избираме халки, дадоха ни да си изберем от сайта sara-trade но те са толкова много, че решихме да отидем и да видим, какви модели има налични за да се орентираме в големина и еветуално някакви шарки.
Още в началото когато определихме дата за сватбата реших че ще има орхидей и то лилави, но сега ударих на камък, никъде не мога да си намеря изкуствени такива, не ми трябват много но... със естествени няма да ми се получи, моляви ако някой е срещал някъде да ми пише. Следващата седмица ще бъда във Варна, там ще си търся обувки, но мисля че и там няма да намера орхидей.
Относно цветята мисля и аз да се довера на Галя, нямам никаво наблюдение върху работата, но чета доста добри коментари от вас а вие всички сте напреднали много браво за което Bravo
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 19, 2013, 06:12:18 »

момичета,мога спокойно вече да си се омъжвам,вече съм бакалавър,мина ми държавния,и съм се отдала на покой,направих и последните подаръци за гости,тези дни ще донаправя свещите,гривните за шаферките,и другата седмица медицински,плащания,боя,грим и хаиде да се омъжваме yahoo
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 19, 2013, 09:17:57 »

Браво Петя! ЧЕСТИТО good Спокойно можеш да се омъжваш вече  Bravo
Почти не остана, на финалната права си.
На мен другата седмица ми е гражданското, а още не съм готова  angry Ама си викам колкото толкова нали все ще мине, пък и така за сватбата ще ми е по-спокойно, като знам, че вече сме женени tease
Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 19, 2013, 18:06:53 »

Поздравления Петя!  Bravo Много успех за напред!

Вече си почти на прага на сватбата ви и си подготвила всичко за да ти е спокойно. Малко по-малко всеки напредва с подготовката. Дано всичко мине както всеки си го е мечтал този ден  girl_wink
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 19, 2013, 18:41:58 »

момичета,тази вечер си поръчахме халките,плоски,смес от бяло и жълто злато,с прорез между тях,ръбовете на халките са скосени,7 мм широки,моята с камък,от вътре ще пише датата и имената ни...с това мога да се похваля,ще излязат около 13 14 грама
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #40 -: юни 19, 2013, 19:26:54 »

Петя, браво на теб.Аз вече с нетърпение чак сватбата ви. Да споделяш, разказваш и да гледаме снимки.Къде сте си поръчали халките?
« Последна редакция: юни 19, 2013, 19:30:07 от Tihomira » Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 19, 2013, 20:21:28 »

мирка можеш да следиш всичко в моята тема,халките ни ги прави един приятел злата арменец
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #42 -: юни 19, 2013, 20:28:52 »

Знам го, той ми прави нещата за бала.Аз питам ,защото ще съм с ограничено време.Аз гледах в темата, но не намерих къде си ги правите. Ще чакаме снимки.
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 19, 2013, 20:33:59 »

златаря се казва арман и ателието му се намира точно зад високия блок на кръговото
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #44 -: юни 19, 2013, 22:53:13 »

 Петя, Bravo супер си, айде чакаме сватбата  danceg
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines