Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 19:24:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ellimink - 16.07.2011  (Прочетена 23874 пъти)
 
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« -: юни 16, 2011, 22:00:25 »

Скъпа, ellimink, дойде време и за твоята сватбена темичка smile Пожелавам ти спокойни финални метри преди дългоочаквания ден! give_rose Тук можеш да споделиш с останалите момичета своите емоциите и вълнения, както и да разкажеш до къде сте стигнали с подготовката girl_wink
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 17, 2011, 08:42:38 »

ellimink,честита темичка!
Пожелавам ти една прекрасна сватба, изпълнета с много положителни емоции!
С интерес ще следя твоята темичка.
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 17, 2011, 08:57:40 »

 danceg danceg danceg yeeeeeee yahoo yahoo yahoo , имам си темичка и чак сега я виждам give_rose Суперррррррррррр
Много ти, благодаря,pinkbird!
Направо не мога да повярвам,че остава само 1 месец  до сватбата.Имам чувството, че хиляди неща трябва да се свършат. Напоследък все нещата не са както трябва, халката ми беше объркана, при продажбата на роклята, всичкоми бе обещано, а сега в ателието ..все вдигат рамене , това не можем , онова не можем. Направо тези дни съм като кълбо от нерви. Но всичко ще се оправи...сигурна съм в това.
malinka_a, благодаря ти за милите думи, надявам се найстина да са спокоини дните.
Момичета, моля ви която е виждала някакви елементи от камъчета, като цвете или подобно в някоя кинкалерия нека каже. give_rose
Довечара ще кача снимки на последно купените и направени неща.  blum
« Последна редакция: юни 17, 2011, 10:20:05 от ellimink » Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 17, 2011, 11:22:55 »

Честита темичка  give_rose ! Остават ти няколко финални дни, в които ще има емоции всякакви, и когато нещо те ядосва не му се впрягай, мисли си за крайния резултат и всичко ще е наред  girl_wink

Аз ти обещах, че утре като обикалям ще гледам и за такива елементи от камъчета, които искаш. Ако искаш да гледам и за друго кажи. Ох, толкова се вълнувам покрай сватбите на всички ви, че не знам какво ще правя след 3 месеца  tease
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 17, 2011, 12:39:46 »

Хайде мила, дойде и твоят ред да ни разказваш емоциите и вълненията покрай сватбата. Чакам да разбера до къде си стигнала и как върви give_rose
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 17, 2011, 13:25:39 »

fabolous , мн ще съм ти задължена ако погледнеш нещо за моите  разкрасителни идей за роклята.
V_e_S_i ,мерси за милите думи.Ще разкажа всичко. blush
Утре с мъжлето и майка ще обикаляме за риза и вратовръзка. Табелките на масата ще се правят, както и тейбъл картичките, които ще се закачът към подковите на2 листчета като облачета - едното с името, другото с благодарствени думички.  Като идея добре, като изпълнение ще видим.
Менюто още не сме го уточнили- колебаем се между свинско бон филе и пилешко. crazy
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 17, 2011, 13:32:13 »

извинявай , малко съм отнесена  blush какви точно разкрасителни идеи имаш за роклята, че тамън ще нося моята за пълна промяна  mda и мога да разгледам какво предлагат и какво може да се сътвори и на твоята
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 17, 2011, 14:35:50 »

Ето я роклята, но ми се иска да и сложа някакъв акцент, без да е мн лъскаво и претруфено. Затова си търся, някаква малка апликация от камъчета , под формата на цвете или от мънистенца, или бродерия. Но цвета е мн специфичен и ще е трудно...


* roklqta.jpg (57.05 KB, 550x788 - видяно 273 пъти.)
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 17, 2011, 14:59:12 »

Добре , ще видя какво има , ще измислим нещо не се притеснявай  girl_wink
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 17, 2011, 19:37:04 »

ellimink Честита темичка мила!Желая ти весела подготовка с по-малко нерви и много положителни емоции. give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #10 -: юни 18, 2011, 13:51:22 »

ellimink, виж в галерията роклята на снаха ми. Тя е също с много специфичен цвят, но лентата от камъчета стоеше много добре. Твоята рокля е прекрасна и така, според мен, нищо не и липсва. Тъкмо ще можеш да слагаш бижута, докато нещо лъскаво ще те ограничава в това отношение.
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 18, 2011, 18:05:22 »

ellimink честно да ти кажа днес не видях нищо от това, което искаш, всички рокли ,които имат камъчета са обвързани с дантели (както и моята) или са във вид на коланчета , другото са мъниста, но от тези, които пробвах днес мога да ти кажа, че и само с набори като твоята седи много красиво.
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 19, 2011, 07:54:53 »

Момичета,вчера беше много ползотворен ден- купихме риза и вратовръзка на младежа  Wink, на мен воал ( много пари дадох за него и много ме човърка съвестта pardon ) , намерих и една страхотна готова бродерия за роклята и направо ще я нося на ателието. И най -хубавото беше,че управителката на ресторанта ни повика дани покаже сватба в нашите цветове и всичко изглеждаше невероятно красиво. ПО-късно ще споделя снимките от телефона с вас. Сега ще се опитам да почина малко и да отида на плаж, нали трябва да оправям и кожните глупости които сътворих с кола маската.  beating
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 19, 2011, 10:07:41 »

Честита темичка, мила! Да я напълниш с много положителни емоции и вълнения и красиви снимки!!! heart
Да те питам - от къде си намери бродерията за роклята? И аз търся за моята. smile
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 19, 2011, 18:40:48 »

Monikamaria, бродерията я намерих съвсем случайно в един магазин за платове на Алабин. Близко е до пресечката на Алабин и бул. Витоша(точно срещу съдебната палата-лявата и страна , ако се идва от Графа).Там има 2 магазина за платове един до друг, в единият има малка витринка с копченца и дантелки и едва се забелязват тези бродерии. Има ги в чисто бяло,шампанско,екрю и черно. Моята е от една композиция, а има и такива които могат да се режат ...А от това което бях удивена е, че струваше 6 лв  shok shok. Не мога да я снимам, защото майка ми я взе, за да я занесе на шивачките в ателието. Но ще се опитам да намеря снимка.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 20, 2011, 17:29:12 »

Супер, мерси много, мила!  give_rose
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 20, 2011, 19:21:14 »

Момичета, е няма такъв карък като мене. Преди ви бях казала, че халката ми беше объркана, вместо полирана беше матирана и камъчетата не бяха сложени както трябва. Сега халката изглежда супер, но......... cray cray cray cray cray ми е с 1 размер по-голяма. Просто ....втори път я връщам.Направо ми идва с глас да вия. Мисля си ,че това е защото си избрахме 2 различни модела с мъжлето и сега ми е като наказание. Cray
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 20, 2011, 19:37:42 »

Миличка, не се ядосвай! Има достатъчно време и ще ти я направят както трябва. Само бъди спокойна и всичко ще е наред! give_rose give_rose
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 21, 2011, 11:18:22 »

Спокойно, мила!  friends Ще я оправят! Както казва Веси - има време! Реагираш така, защото сме по-чувствителни, когато денят наближи и искаме всичко да става перфектно.  smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #19 -: юни 21, 2011, 13:30:29 »

Хахаха! Не е заради различните халки, просто стават грешки...На халката на сина ми било гравирано "С любов Фатима", иначе му била съвсем по мярка, но не било поръчано изобщо да е гравирана, а и снахата не се казва така. После му направили друга, но тя пък станала по- малка и нямало време да я поправят. На снимките деликатно е избагвано да се снима фронтално, защото влизаше до втората прегъвка на пръста. Пак се ожениха....Месец след сватбата вече имал точната халка. Покрай другите "екстремни моменти", които се случиха, на това не му обърнахме никакво внимание и го бях забравила, ти ми напомни. Случва се какво ли не, но щом сте решили да се жените - на всичко му се намира начин.
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 22, 2011, 09:30:31 »

Момичета, черпя ви всички с  тортичка и кафенце. Днес имам рожден ден!
и
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 22, 2011, 09:39:44 »

ellimink, Честит рожден ден! Бъди жива, здрава, много щастлива и обичана! Пожелавам ти прекрасна сватба и безоблачно щастие!  give_rose
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #22 -: юни 22, 2011, 15:48:26 »

честита темичка Eli ! само положителни емоции до края
а за халката не се притеснявай всичко ще се оправи, нали знаеш че накрая всичко става както трябва, а и без такива моменти не може  blush
и честит рожден ден!  Flower да си жива и здрава и много обичана!
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 22, 2011, 15:50:37 »

Ммммммм, тортата е супер! Да си жива и здрава, много щастлива и обичана! give_rose give_rose До къде стигна с подготовката!
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #24 -: юни 22, 2011, 15:50:47 »

Честита тема от мен  give_rose и Честит Рожден Ден give_rose Всичко най-хубаво ти желая, нека в оставащите дни до големия ден минат безоблачно smile роклята ти е красива и така без бродерия а за халката не се ядосвай, важно е че ще получиш каквото искаш  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #25 -: юни 22, 2011, 15:51:18 »

Честито! Да си жива и здрава и много весела, че да ни почерпиш скоро пак!
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #26 -: юни 22, 2011, 16:09:57 »

ellimink, честит рожден ден!  give_rose Пожелавам ти всичкото щастие на земята, много здраве и да си най-обичаната и гледана жена! give_rose
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 23, 2011, 16:18:59 »

Момичета,
може ли някоя от вас да ме ориентира как трябва да протекат всичките ритуали в деня на сватбата. Защото малко ми куца организирането на деня. Първо трябва да съм на фризьор, после на гримьор, но към колко трябва да ме вземат незнам и да сме преди 16.30ч. в църквата.
Гражданският ни ритуал ще е на 14.07 -така че той няма да се включва на 16.07.
Ще имаме взимане на кумата, кума и мен, църковен ритуал, изнесен ритуал и в ресторанта. И какво трябва да се прави.
Ако има такава тема, моля ви да ми я пратите, защото не я намерих.  pardon
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 24, 2011, 22:13:21 »

Момичета, това са последно направените неща от майка и мен, ето тук:
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/ellimink/DSC02916.JPG.html?action=gallery
Свещите,чашите и останалите 2 кошнички.
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 24, 2011, 22:20:07 »

Еееее, чашите са ти уникалниии!  danceg Много ми харесват! Браво за избора! Bravo
А нещата, които сте направили са направо сртахотни! Браво, момичета! good
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 26, 2011, 19:36:30 »

Момичета, вчера прекарах една незабравима вечер. Моите приятелки ми бяха организирали моминското парти. Те са най-добрите приятелки на света. give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Просто това беше незабравима нощ- за която аз нищо не знаех, докато не започна. Бяхме първо в 1 бар, където с много приказки и смях, една по една ми раздадоха, страхотни малки подаръци. получих-точилка( за хармоничен семеен живот), метличка, секси белъо, кама сутра( за да не са ни скучни нощите), обици,свещ( за да ни топли нощем), катинар ( за да заключим любовта си ) и много много други неща.
След това ме заведоха на дискотека- където още веднъж се бяха подготвили страхотно и цялото заведение ни очакваше с много балони. Това са най-добрите 15 момичета, които направиха такъв незабравим купон не само за мен, но мисля че и за всичко които бяха около нас.  LOVING LOVING LOVING LOVING LOVING LOVING
На мъжлето ми - ергенското парти не се е получило както трябва, защото на кумът ни организацията му куцаше яко, но все пак се забавляваха и те. Но аз ще му организирам повторение на партито, този път както си му е реда.
Ще кача снимки тези дни  danceg, но се прибрахме в 6.30 сутринта и вече сънят ме зове.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #31 -: юни 27, 2011, 08:49:02 »

Относно сценария, виж в темата на plesure, от там си "напасни" нещата към твоята сватба, а ние ще помагаме с предложения!
Чудесно моминско парти си имала, не се съмнявам, че и сватбата ще е такава!
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 28, 2011, 13:09:17 »

Оооо, мила най-благородно ти завидях за моминското парти! badgirl badgirl badgirl
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 30, 2011, 21:06:56 »

Момичета, готови са роклите на шаферките. Станали са страхотни  Bravo Сега трябва да измисля някакъв зелен акцент към лилавите рокли, имате ли идея за нещо?
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 01, 2011, 08:36:42 »

Може ли снимчица на рокличките?
Ако модела позволява може да вмъкнеш някакви коланчета или ленти за коса.

Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 03, 2011, 08:00:15 »

Момичета, знаете ли дали родители на младоженеца трябва да идват в дома на булката, при нейното взимане- става въпрос за София. Защото по Търновският край от където е той, не идват, а на др места казват че идват и незнам сега как да подредя плана.
Може ли да ми кажете и какви са ритуалите вкъщи и в ресторанта? Всеки казва различно при мен и малко почнах да се пообърквам. blush
Украсявахте ли дома за взимането? crazy
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #36 -: юли 03, 2011, 08:25:09 »

ellimink при мен така беше дойдоха всички в нас да ме вземат (неговите родители и близки), а за украса на дома не е задължително, при мен нямаше украса но имаше маса с мезета, сладки, алкохол/ безалкохолно smile
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #37 -: юли 03, 2011, 08:40:21 »

Аз бих те посъветвала да спазиш традициите, които са типични за твоя край - те ще се знаят и очакват от гостите. Четейки форума, стигам до извода, че различните кътчета на България имат страшно различни обичаи и няма да можеш да съчетаеш абсолютно всички, а и не е необходимо. Мога да ти кажа какво е обичайно за пловдивския край - родителите на младоженеца, кумовете и всичките им приятели идват в дома на булката, за да я вземат. Вратата на дома й се "пази" от нейните роднини и приятели от мъжки пол, които не пускат да гостите да влезнат, докато не обещаят да се грижат за момичето, да го гледат и глезят и т.н. и докато младоженецът не даде някой лев biggrin След това гостите влизат, а едната обувка на булката е скрита и младоженецът трябва да я намери (честно казано, и аз не знам какъв е смисълът на тази традиция). След като я намери, булката съобщава, че й е голяма и младоженецът трябва да я "подплати" с банкноти - обикновено след четвъртата, булката съобщава, че вече й става biggrin След това започва закичването на бутониерите и жарданиерите и черпенето и наздравиците. Като тръгват, бащата я извежда от дома, а пред къщата й врътват всички едно хоро и тръгват към Гражданското. Това е в общи линии.
За украсата - ние ще поръчаме калъфи с панделки за столовете, че са ни малко старички и тъкмо ще се освежи, и ще има балони.
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #38 -: юли 03, 2011, 08:52:38 »

once_upon_a_time по Софийско е по същия начин само дето обувката се пълни до горе с стотинки и се носи на булката и ние не играхме хоро защото не исках оркестър и т.н. Но според мен всеки си избира какво да има на своята сватба, както каза горе не може да се спазят всички традиции а пък ellimink до колкото помня пита в предния си пост за София smile но ако гостите наистина очакват традициите от онзи край значи тях изпълнете smile Но както казах вие си решавате какво ще има на вашата сватба smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #39 -: юли 03, 2011, 12:14:56 »

За да не пълня тази тема, написах малко в Сватбата- как протича всичко - Втора част http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,29532.0.html
Както казва once_upon_a_time, всичко зависи от очакванията на двете страни и е много важно всичко да е съгласувано предварително. Нека точно в тази част на организацията родителите на двете страни да разговарят и да изберат най- удачния вариант за вас. Често движението из софийските улици е трудно и се налага да се правят предварителни "прохождания" на маршрута и едва тогава се взема решение какво точно ще се прави в дома на булката. Кой ще присъства пък зависи и от броя коли и дали роднините пътуват. С две думи, няма задължителни традиции, всичко е въпрос на организация  smile и желание.
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 05, 2011, 20:28:17 »

Момичета, да напиша и аз последно инфо- купихме риза и панталон за гражданското което ще е на 14.07, няма да сме строго елегантни, а по-скоро спортно елегантни  smile.Аз си имам и рокличка (ще кача снимки).
Украсата още не е сме я уточнили, нито пък сме избрали песен за първи танц. Приятелите сега ще ни учат на хора..голям смях ще е като се има предвид че и кума и младоженеца са в раздел дървета в тази част.
Купихме днес и рокля на кумата( ей камък ми падна от сърцетo- всички рокли и бяха огромни, 34 размер и е голям angry).
Намерихме и рокличка за малката ми шаферка, както и зелени цветя за акцент на лилавите рокли на шаферките.
Остана да поръчам бутониерите. (Имате ли някакви предложения за бутониера в лилаво и зелено?
Трябва да разтъпквам и обувките защото ми убиват  shok и ще мисля с какво да ги разширя, по обиколката.
« Последна редакция: юли 05, 2011, 20:31:24 от ellimink » Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 06, 2011, 08:58:47 »

Браво, добре напредвате  danceg  като идея за бутониера в лилаво и зелено в главата ми се появява лилаво цветенце или 3 цветчета със зелени листенца  и вързани с бяла панделка. По сватбените магазини съм виждала само тези стандартните във различните нюанси на бяло , ама лилави  huhhuh.gif ... и на мен ще ми трябват подобни, но май аз ще ги правя
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #42 -: юли 06, 2011, 09:13:55 »

Ако ще са от живи цветя - може да е зелена хризантема със засукана лилава панделка. Представям си ги като бутониерите на Дестини /не съм сигурна как точно и е името, ще погледна и ще го напиша пак./ Ще се върже добре с подаръчетата. Ако си купиш готови от магазините, можеш да им добавиш зелена и лилава панделка или тюл, каквото ти е останало от подаръчета и късметчета.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #43 -: юли 06, 2011, 09:18:54 »

Our Perfect Wedding, 14 May 2011.. the beginning
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150203071244632.317734.607589631&l=8b26ad705e
Даже е показано как ги прави  good
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 07, 2011, 21:14:27 »

Момичета, дайте някаква идея за подаръци за кумувете. Не са двойка, даже не са и приятели. Кумата ми е страхотна мацка, луда и дива. А кума е - има си дете и приятелка, интересува се от коли и разни подобни. Нищо не ни хрумва,което да бъде оригинално и запомнящо се??
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 08, 2011, 08:26:27 »

Според мен е по-добре да ги попиташ.Поне ние така направихме с нашите кумове.Дори ходихме заедно да изберем техния и съответно нашия от тях.
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 08, 2011, 11:36:14 »

Аз също съм на този момент с подаръците. Кумувете ни питаха вчера какво искаме и аз се чудя също какво да им взема, но от друга страна как може да се казва какво се иска, трябва да има някакъв бюджет, защото аз мога да харесам нещо за 200 лева, но и нещо за 1000 лева. Вие как определяте сумата, директно ги питате ли?  blush
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 08, 2011, 12:33:55 »

Да ние конкретно си определихме сума, която устройва идвете страни.Много сме си близки с кумовете и не беше проблем да се разберем.Така според мен е по-добре,защото всеки си знае от какво има нужда.
Ако искате да е изненада,може да им подарите почивка на някое романтично местенце.
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 11, 2011, 00:06:06 »

Момичета, помогнете с информация. Кого трябва да се вземе първо кумата или кума? Те живеят на различни места и не са двойка?
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 11, 2011, 08:17:28 »

Да се разберат да се взимат от 1 място.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #50 -: юли 11, 2011, 08:49:07 »

Както казва posum, може да чакат в някое заведение /малко, квартално бистро/ за да ги вземете заедно. При сина ми също кума и кумата бяха отделни двойки. Кумът дойде у нас, а кумата беше при булката. Запознаха се на сватбата. Нека дисководещият знае, че не са двойка, та да не казва "горчиво" за тях  Wink
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 13, 2011, 00:03:56 »

Момичета, има ли някои от вас , която е правила списък с песни за Dj ? Може ли да помогне с примерен, защото вече не ми остана време да се ровя, а има куп неща за вършене.Не сме избрали и песен за първи танц, има списък от 6-7 и се колебаем.
 Днес направихме етикетите за бутилките и менютата.Направих си педикюр и маникюр, дано издържи до събота. Подредихме почти гостите и прозвънихме 90 % от тях. Намерихме хотел за хората от страната. Купих килотки измамки за хвърлянето на жартиера.
Правили ли сте си тениски за вас и мъжлето с "game over" с някоя весела картинка?
Чудя се утре дали да купя плаващи свещи, които гостите да пуснат в басейна към края на вечерта.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 13, 2011, 15:28:01 »

ellimink, списъка се прави, ако ти имаш някакви определени любими песни, иначе няма смисъл.  pardon Иначе това с плаващите свещи е интересно!  Bravo
Остават ти 3 дена!!! tease Лелеее! Супер!
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 14, 2011, 20:29:33 »

Момичета,вече се дадох,преминах в отбора на бракуваните. Днес подписахме...беше страхотно, нищо че бяхме само най-близките.  yahoo weddingday В събота ще е истинската сватба както си му е реда. Сега допиваме шампанското и си гледам ръката със страхотната ми халка.  smile
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 14, 2011, 22:04:43 »

Страхотно ellimink!Честито weddingday Много любов и разбирателство и един незабравим сватбен ден след 1 ден  danceg
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #55 -: юли 15, 2011, 08:32:59 »

Честито и от мен Ели!  Bravo Сватбаааа много щастие ви пожелавам, да се обичате дори повече от преди и за утре -да е прекрасен ден и страхотен купон  Party time nazdrave
ще те чакаме с разказче и снимки  blush
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #56 -: юли 15, 2011, 08:47:04 »

Честито, да сте мнооого щастливи и големи късметлии!
Активен
Ellito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 15, 2011, 09:22:05 »

Честито и от мен! Сега ти желая много сили, добро настроение и спокоиствие за официалния ден  Wink
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 15, 2011, 13:39:28 »

честито и много семейно щастие и един прекрасен сватбен ден wedding ви желая .Много да се обичате  gu6 и уважавате.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юли 16, 2011, 00:58:16 »

ellimink, честито и много семейно щактие! heart heart heart  Пожелавам ти днес да се състои твоята сватба мечта! weddingday
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юли 16, 2011, 07:20:26 »

Честито и от мен,
желая ти днес даа е един невероятен ден изпълнен с много усмивки  smile
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юли 19, 2011, 19:18:33 »

Момичета, пише ви вече госпожа Стефанова yahoo
Минаха 2 дена от приказката и още не мога да се освестя.  Ще ви разкажа всичко подробно тези дни,защото в събота заминаваме на медена седмица.
Беше невероятно, изкарахме до 5 сутринта.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #62 -: юли 20, 2011, 11:03:28 »

Ще ми е интересно да науча подробности около сватбата...Дори приказката да е свършила, нали ти остава цяла книга  good!
Активен
Ellito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юли 20, 2011, 11:07:18 »

Да, и аз чакам с нетърпение снимки и разказ  Bravo
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 20, 2011, 12:53:40 »

Честито госпожа Стефанова  weddingday желая ви много щастие и сбъднати мечти  give_rose
Щях да ти чиститя и по-рано, но напоследък не мога да намеря време да вляза във форума.
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #65 -: юли 20, 2011, 13:05:06 »

Честито и от мен nazdrave
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юли 20, 2011, 13:56:10 »

Миличка, честито със закъснение от мен. Бъдете все така влюбени и щастливи, както в тези незабравим ден! Чакам снимки с нетърпение, а и разказ също!
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #67 -: юли 22, 2011, 13:53:49 »

Госпожо Стефанова, честито и от мен! Желая ви много здраве, любов и семейно щастие heart Обичайте се винаги и си бъдете опора в живота! Чакаме снимки и разказ smile
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юли 22, 2011, 19:15:29 »

Момичета качила съм 2-3 снимки в сватбения албум.
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #69 -: юли 22, 2011, 19:26:37 »

Прекрасни сте и двамата! А ти си много красива булка - роклята, прическата, букетът... всичко е супер! Поздравления за добрия вкус good
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юли 22, 2011, 21:30:52 »

 Aaaaaa, страхотна булка сии!!  yahoo  Браво!  Bravo Роклята е точно такава каквато искам и аз! И булото също!  danceg Пожелавам ви много много здраве, много щастие и дълъг страхотен семеен живот!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #71 -: юли 23, 2011, 08:45:18 »

Прекрасни сте!
Активен
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #72 -: юли 23, 2011, 11:10:13 »

ellimink Честито! Бъдете много щастливи  give_rose и вечно усмихнати!
Роклята ти е страхотна, много стилна, направо очите ми останаха в нея. Страхотна булка си  smile
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 23, 2011, 11:13:37 »

Честито, ellimink! Пожелания за много здраве, щастие и дълъг семеен живот!  heart
Били сте прекрасни, роклята ти е много красива! Ще чакаме и разказ как е минало всичко!  smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юли 23, 2011, 11:37:45 »

Поздравления, госпожо! Била сте много красива булка! give_rose
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #75 -: юли 25, 2011, 08:32:29 »

Ели прекрасни сте  girl_in_love
пожелавам ви да сте много щастливи, и все повече да се обичате!  give_rose
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юли 28, 2011, 02:37:55 »

Страхотна булка си и всичко е било много стилно! Браво!!! Bravo Много ми харесахте и със шаферките!
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юли 28, 2011, 21:40:39 »

Честито и от мен, любовта да върви редом с вас през целия ви живот!  heart Поздравления, страхотни сте, роклята ти е много хубава, а на снимката с шаферките сте - уау, много сте стилни и красиви, браво!
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 02, 2011, 06:53:44 »

Момичета най-накрая дойде момента и госпожа Стефанова да разкаже за отминалата ни приказка. С доста закъснение,т.к бяхме на медени седмички.  smile
Вечерта преди сватбата се прибрах при родителите ми и 3 мата си направихме вечеря както отминалите стари години с приказки и разказчета. Бях ходила на маникюр предните дни и горе-долу седях като мумийка за да не го разваля по някакъв начин.Очудващо за мен,след изминалите нерви и неспокойство -успях да заспя и се събудих някъде към 7,пихме заедно кафе с родителите ми и към 9.30ч.се запътих към страхотният ми фризьор. Там ме чакаше и фотографът,в началото много се притеснявах когато ме снимаше, но така ме предразположи,че след 10 мин,вече не правехме прическа, а 3мата се заливаме от смях.
Милото остана в апартамента където живеем, в бойна подготовка и очакване на роднините му,украса и подготовка. Мислейки,че вече е станал рано рано, звънах- а той сладко си спеше. kiss2
След  фризьора, се отправих към гримьорката ми. С нея не се бяхме виждали,само по телефона си бяхме говорили ,но тази жена е такъв страхотен човек.Сватбеният ден и подготовка преди настъпването на часът премина в смях и закачки и накрая в напудряне на носа на фотографа ми. Bravo
Когато ме гримира,не можах да се позная,толкова хубава бях. Не можех да се осъзная, баща ми през цялото време беше с мен и ахна когато ме видя.Видях,хем радостта и мъката,че дава дъщеря си в очите му.
Към 12.30 се прибрах в къщи и седнах да отпочина малко от жегата,защото на 16.07-беше един от най-горещите дни. Към 13.30 започнаха да идват шаферките и веселият кокошарник настана. smile
Незнам,как но през целият ден бях изключително спокойна и след това на снимките на всяка една усмихната.Всички ми се чудеха,как мога само да се усмихвам.....
Ще има продължение......
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: август 05, 2011, 19:38:58 »

Страхотноо искаме още  girl_wink
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: август 06, 2011, 22:23:55 »

Дотук звучи страхотно!  Girl_hide Чакаме още!
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: август 09, 2011, 19:10:55 »

Момичета, с втората част от разказа ще се забавя още малко,защото отиваме на втора медена седмичка, но съм качила НОВИ СНИМКИ В АЛБУМА.  give_rose
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: август 16, 2011, 22:55:50 »

Момичета,ако знаете колко бързо лети времето. Днес в улисване и забързан темп чак сега в 23.00 след като отидохме на ресторантче с мъжлето се усетихме,че имаме празник- 1 месец от сватбата. smile Толкова бързо мина времето, а така ми се иска да се повтори. С всички приятели,гости и такива които не успяха да дойдат се разбрахме,догодина да направим полска сватба- на някоя поляна ,с много музика и танци ,до някое село. Още от сега започваме да го замисляме . yahoo
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: август 17, 2011, 07:38:41 »

Ех..... Eliminik, ама много хубаво сте го замислили Bravo Сигурна съм, че ще бъде супер весело  danceg yahoo danceg
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #84 -: август 17, 2011, 09:06:04 »

Честит първи месец! За подготовката на полската сватба задължително ще ни разказваш, но си чакаме останалата част от разказа! Wink
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: август 28, 2011, 16:48:34 »

Момичета остана ми малко време ,за да довърша разказа си..Няма такава несериозна булка, като мен. .................Така дойдоха момичетата и приятели вкъщи , аз започнах да се обличам и да мислим стратегия как да забавим влизането на младоженеца. Моя приятелка предложи да облече тя роклята и да се престори на мен,но...този вариант щеше да забави мн организацията и се отказахме. Пийнахме ,хапнахме,през това време фотографа и видеооператора ни ми правеха снимки,някои от които са мн весели. Не исках да има разбиване на вратата и затова приготвиме друга спънка за младоженеца- да яде лимони с имена на жени. Към 14.40ч се чуха клаксоните и направо сърцето ми имах чувството,че ще спре. Първоначално мислех да се скрия в банята ,защото апартамента е малък, но се спрях на балкона,хем прохладно,хем можех да шпионирам отгоре. На вратата на входа бяхме пратили вуйчо ми, които още при първото запознаство с моя мъж му каза на майтап -бягай сега му е времето.Той обаче малко предаде нещата, не се е запънал както трябва,ами казал след 5 мин държане на вратата,щом си стигнал до тук -влизай  и помни че те предупредих  blum . На 4тия етаж живеят родителите ми, та и така  малко поизмъчих младоженеца.Аз седях на балкона и чувах само огромната шумотевица. Бяхме приготвили една бяла обувка на майка ми ,която да се пъкни с пари,защото ми е доста голяма,но и моят младеж е хитър -взел в началото да слага печатани 100левки,менте. Но го хванали навреме,да извади истинските :-)Кумът ни за малко да нахлуе със сила в нас,но успели да го спрът и започнало "мъчението" с лимоните .Какъвто ми е карък младоженецът,изял всичките лимони с имена и аз само чувах как всички се смеят и викат да продължава. На видеото видях ,колко се е мъчило милото,защото аз съм била в последното лимонче :-) ( Не го мъчихме чак толкова,бяха сложили захар върху тях). След това започна да ме търси,но аз така добре се бях прикрила на балкона,че чувах само абе къде...вие сте я скрили при комшиите,няма я  и най-накрая ме намери. Беше толкова хубав и така грееха очите му. Само заради този миг в които ме погледна,знаех че това е ТОЙ.
   Времето в което седяхме в нас отмина толкова бързо,докато закача бутониерите с треперещи ръце,играта в воала ,писането на имената на приятелките по обувката ...
Тръгнахме към църквата, но нали Юли месец няма мн задръствания и стигнахме с 30 мин по-рано и шофьорът ни започна да обикаля София ,без да повтаря нито една уличка и да надува клаксона.
В църквата честно казано имах чувството че е като някакъв сън, от самото влизане, пред рутуала, до момента при обикалянето в които едва не се спънах в паркета и само стиснах младоженеца,да запазя равновесие.
А с влизането дадох букета на някои от приятелите най-отзад и изведнъж попа ми вика не вземи си,обръщам се да го взема и те ми викат изчезна –как изчезна букета в църквата . funnytooth Най-накрая се намери,само дето попа не почна да го търси.
На излизане от църквата,като ни подде една тълпа,хем на всички бяхме казали-букети в ресторанта-НЕ ,всички юруш да ги дават,да прегръщат и аз се оказах обсадена от стотици ръце подаващи цветя и сама. Направо ми идваше да викна помощ.  Представяте ли си " булка " смазана от тълпата с цветя :smell:Въпреки всичко успяхме да направим снимките които бяхме замислили и със сапунените балончета и шаферките.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #86 -: август 29, 2011, 08:41:08 »

ellimink, много забавно "мъчение" с лимони си измислила  Bravo До тук всичко е много мило и хубаво, не се съмнявам, че и в ресторанта е било така...
Активен
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines