Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 21:26:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ellimink - 16.07.2011  (Прочетена 23901 пъти)
 
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« -: юни 16, 2011, 22:00:25 »

Скъпа, ellimink, дойде време и за твоята сватбена темичка smile Пожелавам ти спокойни финални метри преди дългоочаквания ден! give_rose Тук можеш да споделиш с останалите момичета своите емоциите и вълнения, както и да разкажеш до къде сте стигнали с подготовката girl_wink
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 17, 2011, 08:42:38 »

ellimink,честита темичка!
Пожелавам ти една прекрасна сватба, изпълнета с много положителни емоции!
С интерес ще следя твоята темичка.
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 17, 2011, 08:57:40 »

 danceg danceg danceg yeeeeeee yahoo yahoo yahoo , имам си темичка и чак сега я виждам give_rose Суперррррррррррр
Много ти, благодаря,pinkbird!
Направо не мога да повярвам,че остава само 1 месец  до сватбата.Имам чувството, че хиляди неща трябва да се свършат. Напоследък все нещата не са както трябва, халката ми беше объркана, при продажбата на роклята, всичкоми бе обещано, а сега в ателието ..все вдигат рамене , това не можем , онова не можем. Направо тези дни съм като кълбо от нерви. Но всичко ще се оправи...сигурна съм в това.
malinka_a, благодаря ти за милите думи, надявам се найстина да са спокоини дните.
Момичета, моля ви която е виждала някакви елементи от камъчета, като цвете или подобно в някоя кинкалерия нека каже. give_rose
Довечара ще кача снимки на последно купените и направени неща.  blum
« Последна редакция: юни 17, 2011, 10:20:05 от ellimink » Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 17, 2011, 11:22:55 »

Честита темичка  give_rose ! Остават ти няколко финални дни, в които ще има емоции всякакви, и когато нещо те ядосва не му се впрягай, мисли си за крайния резултат и всичко ще е наред  girl_wink

Аз ти обещах, че утре като обикалям ще гледам и за такива елементи от камъчета, които искаш. Ако искаш да гледам и за друго кажи. Ох, толкова се вълнувам покрай сватбите на всички ви, че не знам какво ще правя след 3 месеца  tease
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 17, 2011, 12:39:46 »

Хайде мила, дойде и твоят ред да ни разказваш емоциите и вълненията покрай сватбата. Чакам да разбера до къде си стигнала и как върви give_rose
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 17, 2011, 13:25:39 »

fabolous , мн ще съм ти задължена ако погледнеш нещо за моите  разкрасителни идей за роклята.
V_e_S_i ,мерси за милите думи.Ще разкажа всичко. blush
Утре с мъжлето и майка ще обикаляме за риза и вратовръзка. Табелките на масата ще се правят, както и тейбъл картичките, които ще се закачът към подковите на2 листчета като облачета - едното с името, другото с благодарствени думички.  Като идея добре, като изпълнение ще видим.
Менюто още не сме го уточнили- колебаем се между свинско бон филе и пилешко. crazy
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 17, 2011, 13:32:13 »

извинявай , малко съм отнесена  blush какви точно разкрасителни идеи имаш за роклята, че тамън ще нося моята за пълна промяна  mda и мога да разгледам какво предлагат и какво може да се сътвори и на твоята
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 17, 2011, 14:35:50 »

Ето я роклята, но ми се иска да и сложа някакъв акцент, без да е мн лъскаво и претруфено. Затова си търся, някаква малка апликация от камъчета , под формата на цвете или от мънистенца, или бродерия. Но цвета е мн специфичен и ще е трудно...


* roklqta.jpg (57.05 KB, 550x788 - видяно 273 пъти.)
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 17, 2011, 14:59:12 »

Добре , ще видя какво има , ще измислим нещо не се притеснявай  girl_wink
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 17, 2011, 19:37:04 »

ellimink Честита темичка мила!Желая ти весела подготовка с по-малко нерви и много положителни емоции. give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #10 -: юни 18, 2011, 13:51:22 »

ellimink, виж в галерията роклята на снаха ми. Тя е също с много специфичен цвят, но лентата от камъчета стоеше много добре. Твоята рокля е прекрасна и така, според мен, нищо не и липсва. Тъкмо ще можеш да слагаш бижута, докато нещо лъскаво ще те ограничава в това отношение.
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 18, 2011, 18:05:22 »

ellimink честно да ти кажа днес не видях нищо от това, което искаш, всички рокли ,които имат камъчета са обвързани с дантели (както и моята) или са във вид на коланчета , другото са мъниста, но от тези, които пробвах днес мога да ти кажа, че и само с набори като твоята седи много красиво.
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 19, 2011, 07:54:53 »

Момичета,вчера беше много ползотворен ден- купихме риза и вратовръзка на младежа  Wink, на мен воал ( много пари дадох за него и много ме човърка съвестта pardon ) , намерих и една страхотна готова бродерия за роклята и направо ще я нося на ателието. И най -хубавото беше,че управителката на ресторанта ни повика дани покаже сватба в нашите цветове и всичко изглеждаше невероятно красиво. ПО-късно ще споделя снимките от телефона с вас. Сега ще се опитам да почина малко и да отида на плаж, нали трябва да оправям и кожните глупости които сътворих с кола маската.  beating
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 19, 2011, 10:07:41 »

Честита темичка, мила! Да я напълниш с много положителни емоции и вълнения и красиви снимки!!! heart
Да те питам - от къде си намери бродерията за роклята? И аз търся за моята. smile
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 19, 2011, 18:40:48 »

Monikamaria, бродерията я намерих съвсем случайно в един магазин за платове на Алабин. Близко е до пресечката на Алабин и бул. Витоша(точно срещу съдебната палата-лявата и страна , ако се идва от Графа).Там има 2 магазина за платове един до друг, в единият има малка витринка с копченца и дантелки и едва се забелязват тези бродерии. Има ги в чисто бяло,шампанско,екрю и черно. Моята е от една композиция, а има и такива които могат да се режат ...А от това което бях удивена е, че струваше 6 лв  shok shok. Не мога да я снимам, защото майка ми я взе, за да я занесе на шивачките в ателието. Но ще се опитам да намеря снимка.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines