Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 21:29:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ellimink - 16.07.2011  (Прочетена 23905 пъти)
 
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 08, 2011, 08:26:27 »

Според мен е по-добре да ги попиташ.Поне ние така направихме с нашите кумове.Дори ходихме заедно да изберем техния и съответно нашия от тях.
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 08, 2011, 11:36:14 »

Аз също съм на този момент с подаръците. Кумувете ни питаха вчера какво искаме и аз се чудя също какво да им взема, но от друга страна как може да се казва какво се иска, трябва да има някакъв бюджет, защото аз мога да харесам нещо за 200 лева, но и нещо за 1000 лева. Вие как определяте сумата, директно ги питате ли?  blush
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 08, 2011, 12:33:55 »

Да ние конкретно си определихме сума, която устройва идвете страни.Много сме си близки с кумовете и не беше проблем да се разберем.Така според мен е по-добре,защото всеки си знае от какво има нужда.
Ако искате да е изненада,може да им подарите почивка на някое романтично местенце.
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 11, 2011, 00:06:06 »

Момичета, помогнете с информация. Кого трябва да се вземе първо кумата или кума? Те живеят на различни места и не са двойка?
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 11, 2011, 08:17:28 »

Да се разберат да се взимат от 1 място.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #50 -: юли 11, 2011, 08:49:07 »

Както казва posum, може да чакат в някое заведение /малко, квартално бистро/ за да ги вземете заедно. При сина ми също кума и кумата бяха отделни двойки. Кумът дойде у нас, а кумата беше при булката. Запознаха се на сватбата. Нека дисководещият знае, че не са двойка, та да не казва "горчиво" за тях  Wink
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 13, 2011, 00:03:56 »

Момичета, има ли някои от вас , която е правила списък с песни за Dj ? Може ли да помогне с примерен, защото вече не ми остана време да се ровя, а има куп неща за вършене.Не сме избрали и песен за първи танц, има списък от 6-7 и се колебаем.
 Днес направихме етикетите за бутилките и менютата.Направих си педикюр и маникюр, дано издържи до събота. Подредихме почти гостите и прозвънихме 90 % от тях. Намерихме хотел за хората от страната. Купих килотки измамки за хвърлянето на жартиера.
Правили ли сте си тениски за вас и мъжлето с "game over" с някоя весела картинка?
Чудя се утре дали да купя плаващи свещи, които гостите да пуснат в басейна към края на вечерта.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 13, 2011, 15:28:01 »

ellimink, списъка се прави, ако ти имаш някакви определени любими песни, иначе няма смисъл.  pardon Иначе това с плаващите свещи е интересно!  Bravo
Остават ти 3 дена!!! tease Лелеее! Супер!
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 14, 2011, 20:29:33 »

Момичета,вече се дадох,преминах в отбора на бракуваните. Днес подписахме...беше страхотно, нищо че бяхме само най-близките.  yahoo weddingday В събота ще е истинската сватба както си му е реда. Сега допиваме шампанското и си гледам ръката със страхотната ми халка.  smile
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 14, 2011, 22:04:43 »

Страхотно ellimink!Честито weddingday Много любов и разбирателство и един незабравим сватбен ден след 1 ден  danceg
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #55 -: юли 15, 2011, 08:32:59 »

Честито и от мен Ели!  Bravo Сватбаааа много щастие ви пожелавам, да се обичате дори повече от преди и за утре -да е прекрасен ден и страхотен купон  Party time nazdrave
ще те чакаме с разказче и снимки  blush
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #56 -: юли 15, 2011, 08:47:04 »

Честито, да сте мнооого щастливи и големи късметлии!
Активен
Ellito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 15, 2011, 09:22:05 »

Честито и от мен! Сега ти желая много сили, добро настроение и спокоиствие за официалния ден  Wink
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 15, 2011, 13:39:28 »

честито и много семейно щастие и един прекрасен сватбен ден wedding ви желая .Много да се обичате  gu6 и уважавате.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юли 16, 2011, 00:58:16 »

ellimink, честито и много семейно щактие! heart heart heart  Пожелавам ти днес да се състои твоята сватба мечта! weddingday
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines