Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 02:24:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватба  (Прочетена 199558 пъти)
 
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« -: февруари 24, 2011, 16:31:09 »

Темата е наследник на общата тема DJ, фотографи, видеооператори! 2.

Разделя се на три:



В темата се пише само за взаимопомощ.

Не се водят професионални спорове за цени, обслужване и т.н.
Доказана саморекламата от несъществуващи булки ще се санкционира с публично порицание.
« Последна редакция: март 02, 2011, 22:36:06 от admin » Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #1 -: февруари 28, 2011, 16:46:40 »

Т.к. темата за ДиДжеи е временно заключена, пускам тема, т.к ми трябва информация сега. Като се отключи темата може двете да се слеят.
Прочетох сред препоръчаните ДиДжеи името на ДиДжей Емо.
После потърсих, и видях, че има Емил Андреев, Емил Алексов, Емил Карарски, Емил Тодоров и т.н. Може би и някой друг също. Кой от тях всъщност хвалите? Бих попитала на лични, но някои от потребителите препоръчващи не са влизали с месеци онлайн.

А познавате ли ДиДжей, който води спокойно на чужд език (английски)?

А такъв, който не говори по време на музиката, но все пак успява да поддържа настроението? А когато говори, те кара да се усмихнеш?
Който не пуска чалга? И е мил и отзивчив човек? Който се настройва на вълната на гостите и не работи с фиксирана програма?

Много въпроси, дано получа отговори на поне някои от тях.
« Последна редакция: февруари 28, 2011, 16:47:10 от Teo » Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #2 -: февруари 28, 2011, 17:09:27 »



А познавате ли ДиДжей, който води спокойно на чужд език (английски)?

А такъв, който не говори по време на музиката, но все пак успява да поддържа настроението? А когато говори, те кара да се усмихнеш?
Който не пуска чалга? И е мил и отзивчив човек? Който се настройва на вълната на гостите и не работи с фиксирана програма?

Много въпроси, дано получа отговори на поне някои от тях.


Въпросът за стиловете музика можете да договорите с DJ в предварителният разговор.Добре подбраната и майсторски поднесена музика говори сама.Като DJ работил на Слънчев бряг,Пампорово,Боровец и др. мога да кажа,че там въобще не се налага DJ да говори,но на сватба има няколко важни ритуали и акценти на тържеството.Водил съм няколко англоезични сватби,на приличен английски и български. smile
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 28, 2011, 17:45:50 »

И аз се включвам в тази тема - на търсещите DJ. Моля ви момичета,които вече сте минали по "сватбения  път" споделете кои DJ е направил сватбата ви щур и запомняш се купон.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #4 -: февруари 28, 2011, 17:53:17 »

grey,
Изискванията ви не са никак много. Това са нормални неща които съпътстват доброто провеждане на една сватба.
Всеки си има виждане за моментите свързани със сватбата му и държи на това.
Сватбеният и дискотечният Dj, са две много различни понятия, освен ако някой не практикува и двете.
Относно чалгата - това зависи от предварителната уговорка - дали да има или не - нищо повече!!
До колкото става въпрос за възможностите на Dj да улови вълната на гостите, това вече е много специфично качество, което не всички притежават. То е свързано с рутината на Dj, който ще наемете за въпросната сватба. Сватбеното парти е много специфично по отношение на водене, на пускане на музика, на улавяне на мига, на осъществяване на контакт с гостите на сватбата. Границата е много тънка и само професионалист с възможности и практика може да направи така че вашите желания да бъдат изпълнени по подобаващ начин.
Сватбите с межодународно участие също са много специфични по отношение на сценарий, поднасяне на ритулите и подбиране на музиката така че тя да обединява както българските така и чуждестранните музикални вкусове и предпочитания, без да се чувства разделение мужду хората (много важен момент).
Когато става въпрос за водене на чужд език, практиката е да се използват професионални преводачи, като поведението на Dj и преводача, както и начина на поднасяне на информацията също е нещо което се определя на предварителните срещи.
« Последна редакция: февруари 28, 2011, 18:17:04 от DjNick Mc » Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #5 -: март 01, 2011, 00:13:29 »

На въпроса на Грей от първия пост. Аз съм виждал работата на 3ма от изброените Емиловци. Според мен на твоите критерии отговарят Емил Андреев и Емил Алексов. Но за английския не знам, попитай ги.И двамата имат сайтове и телефони в нета.
Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: март 01, 2011, 00:26:47 »

А познавате ли ДиДжей, който води спокойно на чужд език (английски)?

За кой град става въпрос и си търсите ди-джей-водещ с Английски език? Ако е за гр. Пловдив проверете и Емил Дрехаров, той води и на Английски спокойно. Лично чичо ми с който са познати и колеги музиканти ми го е хвалил! А музиката е въпрос на предварителна уговорка с ди-джея и всеки колега, ще се съобрази с музикалните Ви желания.
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #7 -: март 01, 2011, 00:30:31 »

Благодаря ви много за отговорите, значи не е невъзможно.
Става на въпрос за София.
 
Не съм се замисляла за преводач за ритуалите. По принцип иначе не би трябвало да е нужен, повечето от гостите са млади хора и би трябвало да общуват свободно. Ще помисля над този вариант, това ми дава свобода в избора на ДиДжей.
Активен
Flappy
Любопитен
*
Публикации: 31


« Отговор #8 -: март 01, 2011, 10:41:31 »

Здравейте и честита Баба Марта! randma
Някой може ли да сподели отзиви за DJ-ите Йордан Георгиев и Йордан Йорданов от София? Благодаря предварително! smile smile
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 02, 2011, 23:05:32 »

Здравейте, искам да попитам  за Dj Румен( не му знам фамилията- работи и като озвучител на голяма част от Бг   изпълнителите) и Dj Петър Дянков. Нека някои на които те са  правили " купона на сватбата " ми пише.
Активен
max_mara
Ентусиаст
**
Публикации: 86



« Отговор #10 -: март 03, 2011, 00:53:59 »

ellimink , аз лично ти препоръчвам ди джея от моята сватба с ръка на сърцето, всички останаха възхитени. Но разбира се това е въпрос на личен вкус . След нашето събитие ходихме на две други сватби и определно избора на ди джей е от огромно значение, имаше разлика... DJ e Vale, има сайт и излиза в Google . Успех в подготовката !
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #11 -: март 22, 2011, 12:54:55 »

Благодаря ви много за отговорите, значи не е невъзможно.
Става на въпрос за София.
 
Не съм се замисляла за преводач за ритуалите. По принцип иначе не би трябвало да е нужен, повечето от гостите са млади хора и би трябвало да общуват свободно. Ще помисля над този вариант, това ми дава свобода в избора на ДиДжей.


Grey,
Има преводачи, които добре се вписват в обстановката и които се справят с превода с не по малко ентусиазъм от самият DJ, така че това няма по никакъв начин да намали ефекта от всичко което се случва.
Активен
CynepMEH
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #12 -: март 24, 2011, 23:48:23 »

Здравейте,


търся DJ за вечерна сватба на 14.05.2011 в София. Ако има свободни DJ да ми пишат на лично съобщение координати, тарифи и изисквания.

Също така ще следя темата за препоръки на DJ-и от младоженци, които са ползвали услугите им. Ако има и видео ще е още по-добре smile


Благодаря ви от сега още!
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #13 -: март 26, 2011, 18:11:42 »

CynepMEH,
Винаги има шанс да откриете правилния професионалист, но искам да ви подскажа само, че:
изискванията са от страна на младоженците, а не от страна на DJ.
« Последна редакция: март 26, 2011, 18:15:17 от DjNick Mc » Активен
CynepMEH
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #14 -: април 01, 2011, 11:20:18 »

Благодаря за съвета. Така и беше - намерихме DJ и след интервю ни допадна, и го наехме. Благодаря за предложенията на всички и се извинявам за късния отговор!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines