Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 07:42:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени фотографи  (Прочетена 163787 пъти)
 
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« -: февруари 28, 2011, 16:15:13 »

Темата е наследник на общата тема DJ, фотографи, видеооператори! 2.

Разделя се на три:


В темата се пише само за взаимопомощ.

Не се водят професионални спорове за цени обслужване и т.н.
Доказана саморекламата от несъществуващи булки ще се санкционира с публично порицание.
« Последна редакция: март 02, 2011, 22:36:40 от admin » Активен
tsvettelinna
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #1 -: февруари 28, 2011, 19:07:43 »

Моля, препоръчайте ми някое евтино фото в Пловдив, което предлага и отстъпки за количества снимки, 200 - 300 бр. примерно. Тъй като нашата сватба е малка и не можем да си позволим скъп професионален фотограф, ще ни снимат нашите приятели. Благодаря ви предваритвлно!
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #2 -: февруари 28, 2011, 21:19:35 »

Хората искат фото, като фото студио, в което да си изкарат снимките.
Предполагам в почти всички правят отстъпки за такива количества, така, че просто попитайте smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 28, 2011, 22:01:04 »

Значи парвилно не съм разбрала де. А за толкова снимки правят големи отстъпки,защото скоро аз лично си изкарвах снимки 250бр. и ми направиха отстъпка. Грешката ми беше,че ги пратих онлайн /от мързел да отида до фотото / и когато ми ги пратиха с куриер, направо щях да припадна. Ужасни! Никакви цветове. А в друго фото след това ми ги направиха страхотни. Незнам, защо така се получи,но още ме е яд.  Mad girl
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #4 -: февруари 28, 2011, 22:53:11 »

...Грешката ми беше,че ги пратих онлайн /от мързел да отида до фотото / и когато ми ги пратиха с куриер, направо щях да припадна. Ужасни! Никакви цветове. А в друго фото след това ми ги направиха страхотни. Незнам, защо така се получи,но още ме е яд.  Mad girl

Ееееее Нинка,как няма да те е яд.При толкова много фотографи,които познаваш,точно на теб ли се случи.Така е,ниската цена не може да бъде и гаранция за качество.Аз отдавна не копирам снимки на хартиен носител и не мога да дам идея на tsvettelinna,но във форума има доста корифеи фотографи.Нека те да кажат къде в Пловдив копират снимки на добра цена и хубаво качество.
Активен
Soni
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #5 -: март 01, 2011, 09:05:10 »

Здравей Цветелина относно фото в Пловдив,мога да препоръчам Корал на 6 ти септември или срещу Верди до радиото и телевизията има едно фото от което съм доволна.А колкото до това дали снимките  да са на хартия или не с 2 ръце съм за защото скоро едната ми приятелка изрева като искаше да отвори един диск със снимки от преди 2 години а  се оказа ,че не може и нито може да ги види нито извади. angry
Активен
Flappy
Любопитен
*
Публикации: 31


« Отговор #6 -: март 01, 2011, 10:49:39 »

Здравейте и честита Баба Марта! butterfly
За мое съжаление вчера се оказа ,че фотографът, който си бяхме харесали за сватбата, е зает на нашата дата и сега отново напрегнато търсим. Много ще съм благодарна, ако някой може да сподели впечатление от Виолета Танева от Profilestudio.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 01, 2011, 12:40:48 »

има едно фото на иван вазов срещу Първа градска болница, до една аптека се намира. Много съм доволна от него. По принцип правят и много добра обработка на снимките. чудесни са ми правили паспортни снимки, както и други са махали и слагали разни работи
Активен
0xff
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #8 -: март 01, 2011, 13:59:44 »

Фото спринт в капана се отнасят добре към всяка снимка и цените им са много добри, редовно си сменят химията.

Фотото срещу Верди на радио и телевизията е най-доброто в града. Наистина там за всеки един кадър ще го гледат и ще мислят как да го отпечатат за да излезе най-добре, хартията им е висококачествена Fuji, както и химията. Машините им са чисто нови от висок клас. Всичко това обаче е за сравнително по-висока цена спрямо масовите фото студия като Пинк например. Все пак бих го препоръчал с две ръце.

Фото Дъга в кършияка до пощата също се справя добре с отпечатването на снимки, но не съм наясно на какви цени работят в момента. Последно вадих снимки там преди 3 години и цените бяха еквивалентни с тези на останалите фото студия.


Посочените горе 3 фотота са със дългогодишни кописти, за които може да бъде сигурно, че ще отпечатат снимките с умисъл и няма да се чувствате ограбени.
Активен
vailet
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #9 -: март 19, 2011, 17:05:03 »

Здравейте,
Някой може ли да ми прати координати на фотограф Любомир Любенов (телефон).

Благодаря предварително!
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #10 -: март 19, 2011, 17:30:24 »

Здравей, Любенов има на сайта си форма на контакт. Пиши там и той ще ти звънне. Явно човекът не желае да си публикува телефона в интернет пространството или не желае да бъде безпокоен по всяко време.
Активен
sssilv
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #11 -: април 04, 2011, 14:12:00 »

Здравейте, моля ви да споделите впечатления от работата на Любомир Любенов.
Активен
fotoVANKO
Регистриран

Пол: Мъж
Публикации: 5


www.fotoniagolov.com


« Отговор #12 -: април 04, 2011, 17:24:54 »

Мисля че тук май трабва де се коментира цена и качество *THUMBS*или не сам прав huhhuh.gif
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 04, 2011, 18:08:02 »

Мисля че тук май трабва де се коментира цена и качество *THUMBS*или не сам прав huhhuh.gif
Става въпрос за професионални спорове и обсъждания.Тоест от булките може ,а от професионалистите не може.Сега стана ли ясно.Мисля че е малко глупово да спорите какви цени имате на услугите.Това не е професионален форум а сватбен.
Активен
wedding_photo
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #14 -: април 04, 2011, 22:45:06 »

За съжаление типично българска черта ... всеки гледа в паницата на другия.
Това никъде го няма, освен в България.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines