Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 10:16:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стресът преди сватбата III-та част  (Прочетена 170027 пъти)
 
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #330 -: септември 10, 2012, 14:02:33 »

Роднините далече. Звучи, сякаш са напаст, но не можеш да угодиш и това е, ако са само гости, а не организатори, нещата ще са лесни.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: септември 10, 2012, 19:28:48 »

Нашите правеха втора сватба, на кака ми като че ли бе по стресирано, ние живеем отделно с милото, като цяло аз правех повечето неща, но така и исках, организацията беше моя, а някои неща той ми помагаше, родителите помогнаха с почистването, подреждане и подобни, подкрепиха ни напълно и се получи добре, в денят бях готова с всичко почти и бях спокойна  smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: септември 11, 2012, 19:32:33 »

Роднините далече. Звучи, сякаш са напаст......

Е, така звучи много грубо,наистина.  Girl_hide

Просто си мислят, че младоженците са неспособни сами да си организират сватбата и създават излишна паника, бъркат се във всичко и сякаш се опитват да направят своя втора сватба, на която да реализират онова, което не са успяли на своята  crazy Сякаш на младоженците не им е достатъчно напрегнато по време на подготвката, че и те да наливат масло в огъня.

Хубавото е, че има и разбрани роднини в помощ на младите. Жалко само, че са твърде малко.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: септември 12, 2012, 08:53:00 »

Е, така звучи много грубо,наистина.  Girl_hide

Просто си мислят, че младоженците са неспособни сами да си организират сватбата и създават излишна паника, бъркат се във всичко и сякаш се опитват да направят своя втора сватба, на която да реализират онова, което не са успяли на своята  crazy Сякаш на младоженците не им е достатъчно напрегнато по време на подготвката, че и те да наливат масло в огъня.

Хубавото е, че има и разбрани роднини в помощ на младите. Жалко само, че са твърде малко.
Грубо, негрубо- това е факт. Всичкият горчив привкус ( и единственият ) от подготовката , у мен остана от месенето на роднини и тетки. Истината е такава и не виждам защо да се правя на мила.  smile
Активен
Andreina
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #334 -: септември 13, 2012, 22:17:09 »

Снощи сънувах първия си "сватбен" кошмар:) Май влизам вече във филма...
Активен
morgana
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #335 -: септември 14, 2012, 13:41:37 »

Аз бях писала, че преди сватбата много се бях напрегнала и наистина така си беше до момента, в който си облякох роклята и почнаха да пристигат госите. После всичко мина като насън и беше много много хубаво и не съм се тревожела грам и не слязох от дансинга smile

Няма смисъл да се тревожите за роднини, подробности и дреболии. Гостите наистина не обръщат внимание на подробностите (аз самата като съм ходела на сватби, даже украсата не съм забелязвала). Както казаха и другите ДРЪЖЕ РОДНИНИТЕ НАСТРАНА.  Колкото и мили и разбрани хора да са, изнервят, не знам защо. Може би защото покрай предстоящото вълнение и искаш да си останеш сам и да се концентрираш, но ситуацията не ти позволява. Ние преди сватбата взехме си буквално 3 дни отпуска и майка му на мъжа ми дойде, да ни помагала. Бях супер наяхала метлата, защото ми стана и тя грижа какво да я правя. А аз исках просто да останем малко сами. И съветвам всички, ако имате възможност отидете деня преди сватбата на хотел и си прекарайте ноща сами и на другия ден всеки да си отиде по задачките. Ние не направихме така, аз си отидох вкъщи, но ако сега можех да го променя, така щях да постъпя.

Иначе после се подгответе пак да има някакви отзиви не съвсем приятни. Аз от една приятелка получих отзив, че фотографът ми бил неразговорлив и много навъсен. Което първо, че не е вярно и 2.ро той е дошъл да снима, а не да си лафи с гостите, все пак е на работа. После и снимките не хареса, не били ставали имала забележки към тях и към грима ми. Ама тя била перфекционистка и затова така говори. И после каза, че роднините на мъжа ми не се радвали и отстрани изглеждало, че само гостите от страната на булката се били забавлявали. Което е отчасти вярно, просто хората са по-свити.

 :offtopic:Мисълта ми е, че много ясно че не можеш да угодиш на всички, но все пак едно нещо освен някакви неща, които не са ти харесали, но има и много които са ти харесали. Конкретно това момиче ми е близка приятелка и се обидих, че само кусурите изреди, а една хубава дума не чух за всички неща, които бяха. Вместо да каже много красива рокля, защо съм нямала було. Ми това е моята свтаба, така съм решила, по-дяволите !


Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: септември 14, 2012, 18:24:40 »

Мила, и при мен имаше подобни неадекватни реакции, една приятелка на сватбата, по време на тържеството в ресторанта, реши да се отметне от уговорката да танцува с кумовете, защото изглежда не й се бях примолила достатъчно biggrin Аз си преглътнах истинското мнение за реакцията й и най-накрая тя все пак танцува. Имаше и още такива дребни изнервящи неща, които определено успяха да ми повлияят на настроението, и даже по едно време си казах, че ми е малко алкохолът изглежда та си пийнах малко и продължих да танцувам biggrin
Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: септември 17, 2012, 16:44:46 »

Моят съвет е да не се стресирате, а наслаждавате на подготовката за сватбата. Самият ден минава толкова бързо, а подготовката в повечето случаи е около няколко месеца, в които вместо да трошите нерви, радвайте се на избирането на покани, цвета на тържеството ви, избора на роклята и т.н. И аз смятам, че тъй като това си е НАШАТА сватба, не е нужно съветването с хиляди роднини. Аз и моя вече съпруг сами си организирахме всичко. Поканихме родата и казахме, че искаме само да се забавляват и да не се суетят за нищо, ние сме се погрижили и толкова.
В самия ден се забавлявахме много, естествено отначало имаше доза притеснение, но по-скоро заради вълнението  girl_wink
Хотели, ресторанти, рокли/костюми и т.н. се намират, няма страшно. Но неизживените положителни емоции няма как да се върнат. Бъдете спокойни, уверени в това, което правите и се съобразявайте със своите желания и представи за този ден  good
Активен
MissBride
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #338 -: септември 18, 2012, 10:23:13 »

Насълзих се, но не плаках и се държах на ниво. Стана както исках да се получи. Но много се вълнувах, сърцето ми щеше да изскочи. И за капак из цяла България се спука да вали, а на мен ми изпече едно слънце цял ден и чак ми стана жега и търсих сянката по едно време. Господ чу молитвите ми, цяла нощ се молих да е хубаво времето.
Беше уникално  heart heart heart heart
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #339 -: септември 26, 2012, 09:58:47 »

proxy има доста несериозни хора. уж ти потвърждават, ще дойдат, пък в последния момент се оказва че няма да могат... и някои дори не се обаждат, а го разбирате сами в последствие или дори от други хора   nea  много кофти, но си права, че така поне са отпаднали хора, които е по-добре да не идват - кой знае какви номера са щели да ви правят ако бяха дошли..
Lionelsa много си права за роднините.. по моя статистика най-големи проблеми създават роднините на младоженеца...  pardon все се бъркат, все те знаят всичко..  girl_impossible до колкото е възможно не им позволявайте да се бъркат. лошото е ако те плащат-тогава е неизбежно...  sad
flyin доста често се получават и неприятни изненади-от хора, които най-малко очакваш..но да си развалишпразника в самия ден поред мен е кощунство! толкова подготовка, емоция, очакване...и накрая да позволите някой да ви развали деня  pardon не трябва да се обръща внимание  Wink
а пък дребните детайли - тези, коите не са станали както ви се искало - гаранция - никой не ги е забелязал  Wink само вие си ги знаете  :)глупаво е да им позволите да ви развалят деня  smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #340 -: септември 27, 2012, 12:45:59 »

Странното е, че остават девет дена до моята сватба (мъжът ми ги брои  blum ), а на мен не ми е грам изнервено или притеснено. Или всичко организирахме навреме, или просто съм решила, че това е един хубав момент, който не трябва да си разваляш с разправии за незначителни неща  pardon
Кой какво казал, на кого какво не му се нравело, минаха ми тези неща покрай ушите. И за да не си мислите, че всичко е ОК, ще кажа, че още не сме решили менюто, още имаме хора, които не са потвърдили, съответно разпределението по масите не е окончателно, още има някои неясноти - с каква прическа ще съм, кой ще ми прави грима, с маникюристката не съм говорила. Ама има достатъчно дни да успеем да изчистим тези неща като ангажимент. Въпрос на нагласа  good  Wink
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: септември 27, 2012, 13:13:15 »

Alichka тази нагласа е формулата за голям купон и една незабравима сватба! При мен беше така и си се насладих изцяло на момента!
Активен
vesta
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #342 -: октомври 06, 2012, 11:14:47 »

Един от основните доводи ако питате милото ми, за да ми предложи брак, е да видел дали било истина това, което разказват приятелите ни, че нищо не си спомняш около теб, когато подписваш в ритуалната зала от притеснение. Това в кръга на  шегата разбира се, на него сега му е леко, но да видим, когато денят наближи какво ще се случва с него... и с мен найвече  smile
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #343 -: октомври 08, 2012, 10:39:17 »

Един от основните доводи ако питате милото ми, за да ми предложи брак, е да видел дали било истина това, което разказват приятелите ни, че нищо не си спомняш около теб, когато подписваш в ритуалната зала от притеснение. Това в кръга на  шегата разбира се, на него сега му е леко, но да видим, когато денят наближи какво ще се случва с него... и с мен найвече  smile
LAUGHTER по моя статистика на повечето младоженци им се губят моменти  smile от една от последните сватби ми разказваха как разбрали някои неща, докато си гледали филма  biggrin
по принцип младоженеца не усеща много-много предстватбена треска - на мъжете им е по-скоро досадно  pardon - изобщо да се говори за сватба и всичко около нея, какво остава да участват и да се вълнуват (както ние се вълнуваме  Girl_hide) но в самия Ден вече се притесняват и чак ти става мило като ги видиш колко се разчувстват  smile
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: януари 23, 2013, 02:10:01 »

слава богу родителителите не са семесили в нищо/говорим и за двете страни/.не мисля че е правилно някой,който и да било да ти се меси.преди да отидеш на гости не казваш "аз ще дойда и ще ям ако...",камо ли на сватба.това си е ВАШИЯ ДЕН.който не си го е изживял,негов проблем.
иначе аз два пъти сънувах много интересни неща:
първия път сънувам че е деня преди сватбата и нямам рокля и то точно лилава както аз искам,тръгвам по магазините,губя  се,те затварят и аз оставам без рокля.
втория път се повтаря само че с чантата,а пък съм тръгнала с нова рокля и стари обувки. :)бях откачила... tease
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines