Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 16:39:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стресът преди сватбата III-та част  (Прочетена 170173 пъти)
 
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: февруари 09, 2012, 12:06:46 »

Снощи пак сънувах Деня. Отивах на грим и прическа в един гараж и фризьорката не знаеше как да ме направи, а беше 14ч. и сватбата започваше след няколко часа  shok
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #181 -: февруари 09, 2012, 19:35:51 »

 smile много навътре ги взимате нещата около сватбата  smile всички ще мине добре, ако нещо се обърка - пак ще мине, а след това ще имате повод да разказвате  smile и ще ви бъде тоолкова забавно как сте се шашкали сега  tease
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: февруари 09, 2012, 21:23:36 »

със сигурност biggrin но някак тези сънища са неизбежни.. crazy
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: февруари 10, 2012, 12:32:20 »

Най-накрая и аз сънувах един от тези ужасни сънища, където нямам рокля, нищо не е готово и даже закъсняваме за гражданскотоо..луда работа  crazy
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #184 -: февруари 11, 2012, 14:23:30 »

cveta_d86  хаха и аз сънувах,че съм без рокля и рева ти казвам рева хаха.Сега мен ме тресът други нерви,дали не избързахме,защо пък да се женим  вече с дете и от 6 години заедно,пфуу страшна пред сватбена треска,полудявам и се задушавам cray
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: февруари 11, 2012, 15:49:01 »

Мимче, как така дали избързвате, та какво лошо има, прекрасно е че сте се решили на емоционален жест, а не сте затънали в ежедневието просто  ей така  smile
я смело , и детето ще се радва на мама и татко smile
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: февруари 11, 2012, 16:08:56 »

Според мен за това няма определено времеее.... даже ще си имате много хубаво шаферчееее  give_rose
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: февруари 11, 2012, 16:59:47 »

Е, то има ли бъдеща булка, която да не си е помислила поне веднъж дали пък е взела правилното решение? На всеки се случва...
От моя опит има 3 хронологични периода в подготовката на сватбата.
1. Цветя и рози, ще се женя, щастлива съм, искам целия свят да разбере това!
2. Ужас - покривките не са в подходящ нюанс на желания цвят, поканите са с 3 см по-къси, отколкото си ги представях, парите не достигат за всичко, от кое да се лиша, кое да оставя, дали той ме обича още, защо не е активен в подготовката като мен, дали му пука, дали....?
3. Всичко е прекрасно - ще се женим, обичаме се, дори повече, отколкото в началото, покривките не са в същия нюанс, но гостите не знаят какъв е трябвало да бъде, следователно няма дори да разберат, подготовката върви чудесно, това е моята сватба и тя ще е най-красивата на света!

Проблема е да се прескочи критичният втори етап...
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #188 -: февруари 11, 2012, 17:04:10 »

О, Вивид, страхотен пост - това е много точно описана симптоматика на предсватбената женска лудост, както аз наричам състоянието.

Лошо е обаче като се лашкаш межу фаза 3 и 2 smile Ама на кой му пука какъв цвят са покривките?
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #189 -: февруари 11, 2012, 19:28:01 »

Вивид страхотен пост,точно сега съм във втора база пфу,дано да отмине по бързо,че ще полудя :'(Еми ,ами незнам,започнах да си мисля глупости някакви,направо си се задушавам,някак всичко искам да мине вече,само като си представя как ще идват да ме вземат,как ще се откажа от фамилията ми,и ми пада кръвното,в същото време съм щастлива и тъжна :'(Знам,че ще отмине...
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #190 -: февруари 11, 2012, 21:03:44 »

Ех, Миме, няма страшно, ти си вече достатъчно обвързана с този човек, отдавна те е взел.

Пък и кой те кара да си сменяш фамилията, ако старата ти харесва недей да сменяш, можеш и само да добавиш новата и ще си се представяш я с новата я със старата, къде ти искат лична карта като се запознаваш с някой.
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: февруари 13, 2012, 14:53:28 »

Аз пък снощи направо бълнувах,и то за халките-едно от първите неща ,които уредихме *crazy*Първо беше ,че моята не ми става,после изведнъж се оказа,че са ни различни,почна едно обикаляне по магазините,накрая един продавач изсипа пред мен една чанта халки,да си харесвам,а аз все не можех да намеря две еднакви и ужаса беше пълен.Сега ми е смешно като го пиша,въпреки че беше доста реално и се събудих задъхана с вик.Май като цяло най-стресиращ ми  беше момента докато си търсех рокля,само като си затворех очите и от толкова разглеждане виждах рокли *crazy*А и изследванията,като си правехме-жената ,която ни вземаше кръв още от вратата ни почна колко бил страшен сифилиса и как,ако бременната имала,трябвало да прави аборт и такива гадории,чак и мъжо се поуплаши.И докато минат тези няколко часа и  станат готови ,не ни свърташе на едно място.Още букета ми не е пристигнал(уж до края на тази седмица,като не ми казаха със сигурност дали ще е готов дотогава),болерото го чакам  huhhuh.gif huhhuh.gif :huh:А само като си помисля,че остава една седмица и все едно ток ме хваща-и ми е хубаво и радостно ,и едновременно с това притеснено,много притеснено huhhuh.gif
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: февруари 13, 2012, 15:52:39 »

Кошмари сънувам само за грима  crazy По-лудото е, че кумата ми и тя, а не бях споделяла за моите  tease Та днес се обадих на гримьора (и фризьора) и утре ще се уточним за дена Х! Дано ми се разкара от главата. Аз още рокля нямам, ама грима сънувам...шматка пълна!  pleasantry
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: февруари 13, 2012, 16:19:25 »

На мен напоследък ми е едно такова тягостно. Хем се занимавам с интересни неща и се вълнувам, хем се замислям доста...Когато започнах да организирам имах почти 8 месеца. А сега са само 3!  Oh my ... Знам, че организирам нещо много хубаво, нещо за което съм мечтала, но не мога да не мисля колко бързо лети времето... Oh my ... А това определено ме натъжава...
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: февруари 13, 2012, 17:34:04 »

Аз пък нямам търпение да дойде деня и само си гледам брояча на фотоалбума  danceg
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines