Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 20:37:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стресът преди сватбата III-та част  (Прочетена 170258 пъти)
 
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: август 21, 2011, 18:48:23 »

И според мен направи така одталечи се и виж дали ще ти липсва и тогава прецени какво да правиш но в момента може би си уплашена и стресирана от всичко и може а доведе до такова състояние.
Активен
kykyty
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #121 -: август 21, 2011, 20:42:38 »

Пробвах и този вариант и усе6там липса, но пук не мога да преценя дали той самия като 4овек ми липсва или просто ми липсва това някои да ми угажда на при6тqвките... Не знам много сам объркана,а ако откажа вси4ко пак просто 6те съсипя родителите ми (живэм в малак град в които вси4ки се знаqт- което е най-гадното) !!! Тои дори ми каза, 4е стига да поискам на следва6тиq ден може да развалим брака (знам 4е ми го прави за да ме успокои и може би няма да стане) но въпреки вси4ко това ми дава спокойствие! Адски сам объркана и така не сам се 4уствала никога в живота си!!! Сънувам само ко6мари, запо4нах да ходя по разни бабини деветини и о6те куп глупости! О_О   :оффтопиц:


 writer на кирилица е задължително
« Последна редакция: август 22, 2011, 13:27:27 от admin » Активен
Liusi_Borisova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #122 -: август 21, 2011, 22:03:10 »

kykyty, много съжалявам, за ситуацията в която си изпаднала.. не знам дали е в следствие от компромиси, които си правила от дълго време или просто не си споделяла истинските си чувства още от преди детето, предстояща сватба и т.н.
мога само да ти кажа, че в днешно време, мъжете които ти влизат в  положение, подкрепят те, дори да избереш раздяла, са много малко. Надявам се, да прецениш добре какво губиш и какво печелиш, ако отхвърлиш всичко съградено досега. Имай предвид, че ако си просто колеблив човек, дори среща с друг мъж може да не реши проблема ти. Все пак, характерът ни, същността ни, не са свързани с никого другиго, освен с нас самите. Затова, помисли коя всъщност си ти и какво искаш, без да мислиш за близките, малкия град и т.н
Със сигурност знам(от личен опит), че понякога правим неправилни избори само и само да не сме сами и самотни. Но пък знам и това(пак от личен опит) че ако човек силно държи на теб, той ще те изчака да ти мине колабанието, нерешителността и объркването и после пак ще бъде с теб със същата любов. Желая ти, мъжът към който сега имаш колебания, да бъде такъв.
Активен
Liusi_Borisova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #123 -: август 21, 2011, 22:09:22 »

zapo4nah da hodq po razni babini devetinini i o6te kup gluposti!

Само да допълня, че това изобщо няма да ти помогне, най-много да те обърка още повече.
А и какво значи, че имаш капризи, които някой изпълнява? Все пак брака, семейството и децата не може да се водят от капризи, защото някой накрая ще страда.
Активен
kykyty
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #124 -: август 22, 2011, 09:26:14 »

Лиуси, благодарq за отговора, накара ме доста да се замислq (а аз сам много повархностен 4овек) и осазнавам, 4е 4увствата наистина не сам ги споделqла преди това, а до колкото за загубата- 6те изгубq много ако сега "зарежа" вси4ко и след време 6те сажалиавам адски много. Единственото което бих спе4елила на този етап е ватре6но спокоиствие, но и то 6те е временно! Надqвам се след сватбата напрежението да спадне и наи-ве4е аз самата да се поуспокоиа!  girl_impossible


 writer на кирилица е задължително
« Последна редакция: август 22, 2011, 13:20:21 от admin » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: декември 14, 2011, 16:48:22 »

Да споделя и аз , тамън да мръдне малко темата  blum : цял живот, откакто се помня от дете гледам булченски рокли и харесвам много булки, но сега , когато дойде моят ред, за съжаление по-скоро подготовката ме натоварва и стресира и гледам да стигна по-бързо до финалната линия  pleasantry, отколкото да забавя процеса и да му се наслаждавам. Нетърпеливо ми е да дойде големият ден  blush , а другото- ако може да се изтъркули времето tease и да имам по-малко организационни спънки, ще е супер. Уви, не мога да променя начина по който възприемам подготовката за сватбата.
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #126 -: декември 15, 2011, 14:04:40 »

emmmmmy не се притеснявай толкова за подготовката  smile имате много време да обмислите и изпипате всичко  good остави се на течението и се наслаждавай  smile все пак, това ти е първата (дано и да е последната) сватба!  Girl_hide и най- вече, в самия Ден - бъди усмихната, не се притеснявай за нищо - дори и да има проблеми (всичко се случва) организирай си нещата така, че да не се налага да вършиш нищо тогава (определи си хората, които да го свършат) а ти само да се наслаждаваш, снимаш...да си изживеете емоцията  good  smile
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: декември 15, 2011, 14:28:50 »

Аз пък много се вълнувам сега по време на подготовката smile много ми е приятно...защото знам, че има време, но само като се сетя за големя ден и изпадам в паника (имам сценична треска).  blush На сватбата на сестра ми плаках  cray  и то много, не защото  няма да се видим повече,ами просто съм по - емоционална, дори наскоро гледахме  ДВД - то от същата и отново   cray
Шегувахме се с моя приятел, че трябва да взема успокоителни, за да не се разрева повреме на церемонията и да шашна гостите smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: декември 15, 2011, 14:29:46 »

emocia_wa , благодаря smile !
 Повечето момичета искаме сватба от малки , а после проумяваме че сватбата е и организация и дипломация... Не само рокля и веселие.
Човек като поотрасне и разбира че всяко хубаво нещо си води със себе си и малко стрес, доизпипване, работа. Не се оплаквам- просто съм гледала на сватбената тема малко повече през розовите очила на романтизма и филмите, а сега по-реално, което е хубаво, разбира се. smile
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #129 -: декември 15, 2011, 15:09:08 »

emmmmmy  smile да, така сме всички жени  Girl_hide представяме си го от малки, хиляди пъти си го изживяваме във фантазията си, за разлика от мъжете - на тях като отвориш приказка само и им става скучно  pardon но да, освен приятните емоции има и страшно много работа. организация, трябва да предвидиш страшно много работи...  girl_impossible да си го представиш кое как да ще бъде да се опиташ да предвидиш нещата, да избегнеш проблеми... трудно е, но пък аз съм от хората, които точно организацията ми доставя удоволствие  Girl_hide  blush
и въпреки всичко, цялото тичане и нерви - опитай да се насладиш  smile защото хубавото е и в самото очакване..на самия ден всичко ще ти мине много бързо и след това ще се ядосваш, че не си намерила време да се порадваш  smile после всичко става рутина..  pardon
irena_popova хубаво е, че си емоционален човек  girl_wink изживявай си нещата, както ги усещаш и не се притеснявай от никой  good
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: декември 15, 2011, 16:04:56 »

Момичета, emocia_wa е права - наслаждавайте се на всеки миг от подготовката, карайте го по-спокойно, без нерви - нещата се нареждат!  good .При мен когато наближи датата на сватбата започна да ми става носталчино и мъчничко, че цялата тая суматоха, еуфория и приготовления ще свършат и честичко се питахме с мъжа ми: "Ами когато всичко свърши какво ще правим? Какво ще организираме?"  laugh ГОЛЕМИЯТ ДЕН наистина минава като един миг - един съвет от мен: не забелязвайте малките недостатъци, грешки и т.н., които ще ги има на самия ден, това е неизбежно! И най - добре организираната сватба си има препядствия. Няма смисъл да им се ядосвате, защото после когато всичко отмине ще ви е яд, че не сте се насладили на мига и на чудесния ви ЛИЧЕН ПРАЗНИК!  heart heart heart
Успех,момичета с подготовката! Важното е да правите всичко с любов!  kiss2
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #131 -: декември 16, 2011, 12:50:29 »

m0onlight много хубаво го каза  smile наслаждавайте се, изживявайте си всеки миг и от подготовката и в самия Ден  yahoo
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: декември 17, 2011, 23:32:25 »

Здравейте и в тази темичка...да си кажа и аз болката  tease Ние сме съвсем в началото, сега на 25.12 ще правим годеж, но се вълнувам супер много и като че ли съм повече  ... ентусиазирана. Милото даже ми обяснява как прекалявам  girl_impossible Чета всички теми във форума, свалям си снимки, такива неща...а има толкова много време до големия ден. Никой около мен не се вълнува толкова и започвам да мисля че наистина не се държа много нормално, вкички повтарят "ИМА ВРЕМЕ", а аз не мисля така, иска ми се да имам ясна идея за това какво точно ще се случва . sad Да не говорим че от няколко дни сънувам как закъснявам за сватбата, а после става обърквация и в ресторанта и майка ми обяснява "ИМАШЕ ЕДНА ГОДИНА ДА ОРГАНИЗИРАШ ВСИЧКО И НЕ УСПЯ"  insane Вие как мислите прекалявам ли?     
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: декември 19, 2011, 11:30:06 »

не това си е типичната болест, аз не съм по-добре от теб, та не стига това, ами имам вече папки с примерни снимки за прическии, маникюрии, букетиии... Нормално е -женска лудост. Мъжете само да не викат и да не се карат- ясно е че не се изразяват като нас емоционално tease
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: декември 19, 2011, 11:58:41 »

Момичета, не сте болни - спокойно!!!  :sarcastic:Всички или почти всички сме минали по този път cap cap Наиститна, най-важно е да се насладите на цялата подготовка, защото после ще ви липсва blush  Не обръщайте внимание на половинките - и моят мъж не беше особено ентусиазиран и ми казваше да не се вманиачавам, но просто не могат достатъчно добре да разберат значението на този ден за нас и най-вече колко много сме си мечтали за него и колко много искаме да бъде точно както сме си го представяли girl_in_love girl_in_love girl_in_love За това - опитайте се да се ядосвате колкото се може по-малко и се наслаждавате на тази  "женска лудост" girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines