Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 08:23:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на rafaeLa 05.03.2011г.  (Прочетена 59731 пъти)
 
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #195 -: март 07, 2011, 14:01:42 »

Честитоо Рафии честитооо  Bravo Да сте живи и здрави и цял живот влюбени  weddingday nazdrave nazdrave
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: март 07, 2011, 15:13:05 »

Честито, г-жо Кънчева и от мен give_rose Много весела сватба сте имали, много добре звучиш, чакам с нетърпение и аз снимките smile Желая ви безкрайно много щастие и купища любов heart А за настъпването - браво на теб, макар че то е ясно, че с настъпване и без, все ние ще си ги направляваме мъжлетата, като са ни взели, ще ни слушат blum
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #197 -: март 07, 2011, 18:22:46 »

Честито и от мен, мило семейство!

Желая ви много здраве и щастливи мигове заедно!  Party time Нека всички ваши мечти се превърнат в реалност и скоро да ти честитим и в една друга темичка!  danceg Чакаме снимкииии!
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: март 07, 2011, 22:38:54 »

работя по въпроса със снимките, но народа още не е изтрезнял и освестил да прати, щом се случи туй чудо и ви почвам biggrin
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: март 08, 2011, 00:55:49 »

Рафииии! Браво, че всичко е минало страхотно! yahoo tease Bravo И поздрави за настъпването и питката! good Хайде чакаме снимчиците! smile И по-подробно разказче!
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #200 -: март 08, 2011, 11:52:57 »

Честито, г-жа Кънчева  give_rose
браво на вас, всичко е било супер, много се радвам за вас  Bravo good
и аз очаквам подробно разказче и снимчици  smile
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: март 08, 2011, 14:41:17 »

момичета, ето да ви споделя тук няколко снимчици, понеже само толкова имам blush все още народа не е изтрезнял, а и вчера станахме за сефте леля и свяко като съпрузи с моето момче - нашата малка племеница се роди на обяд с името Екатерини-Деспинис и както се досещате поливахме и нейното раждане!

а за сватбата какво да ви кажа - станах около 8 сутринта, закусих, писах във форума и започна голямото приготвяне - прическа, грим, обличане - майка ми само дето удар не получи като се скъса едната презрамка на роклята, та се наложи да я шием, точно бях готова и бяхме направили 2-3 снимки, когато чухме клаксоните на колите и както бях спокойна и ми се разхлопа сърцето, а като чух шумотевицата по стълбите и просто място не можах да си намеря, от нетърпение да си видя хубавия бъдещ съпруг, а той като влезе и просто само се спря на вратата и така се гледахме сигурно цяла минута, а после ме прегърна и каза, че затова нещо е чакал цял живот и ме обича :'(, свекъра просто за една минута не спря да плаче, свекървата и тя подсмърчаше, а баба му на мъжлето като се хвърли отгоре ни да прегърне, само дето не ни удоши biggrin след като премина първото стъписване почна да търси обувката - която му казах къде е скрита, но той или беше забравил или нарочно прерови цялата секция на майка ми докато я намери biggrin татко ни изведе с бяла кърпичка, а пред входа като ритнах менчето първото цвете беше червено - веднага го разтълкуваха, че първородната ни рожба ще е момче - играхме хоро, булото ми реши да пада!! biggrin кумата се спусна да помага и някак си го закрепихме до общината докато мине ритуала - вече ви споделих, че аз го настъпих biggrin не успях да се разплача, като ни обявиха за съпруг и съпруга biggrin беше толкова хубаво, не знам дали вие ще го усетите това, но за мен света коренно се промени - слънцето блесна по-ярко всякаш, а студа не беше толкова страшен (до ритуала в църквата изкарах без наметка на 3 градуса biggrin ) при пристигането ни в църквата все още предишната сватба не беше приключила и всичките ми приятелки се наредиха пред мен, за да не се видим с другата булка, а по време на самия ритуал, кума ни постоянно ни разсмиваше и после майка ми силно притеснена ме питаше студено ли ти беше маминце, че цялата трепереше, а аз всъщност се кисках като зелка biggrin eдинствено се притеснявам, че на мъжлето свещта угасна 2 крачки преди вратата на църквата, отеца го накара да я запали пак от моята свещ и каза, че така Господ ни давал пак знак, че ни е писано да делим една съдба smile след църквата отидохме да се снимаме във фотото и да пием по едно кафе докато гостите се настанят в ресторанта ..
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: март 08, 2011, 14:41:30 »

където малко по-късно ни посрещнаха под звуците на сватбения марш и бурни аплодисменти - мама и свеки ни захраниха, а като разчупихме питката на мен се падна по-голямото парче и мъжлето искаше преиграване, ама нямаше втора питка biggrin танцувахме първия си танц под звуците на Лайнъл Ричи - Хелоу, а танца поздрав за кумовете беше Стинг - Шейп ъф май харт (това беше тяхният първи танц, когато се ожениха) и разплакахме кумата, защото те изобщо не очакваха, че ще се сетим, двете двойки родители поздравихме с песента на Фамилия Тоника - Люлякови нощи smile нататък вечерта премина в много танци, хора и игри - най-много харесаха играта с обувките и въпроса - кой командва в къщи? - на когото ние единодушно отговорихме, че това съм аз biggrin а по-късно имаше една игра специално за момците в заведението, в която щяха да печелят бутилка уиски, но ние не уточнихме, че "бутилката" е с грамаж 25гр., имахме известни проблеми и с хвърлянето на букета, защото при първото хвърляне никоя мома не го хвана, а при второто две само дето не се сбиха за него biggrin а най-голям смях падна като младоженеца трябваше да свали жартиера - защото в него бях пъхнала един чифт бикини, които той извади първи и като ги показах на всички очите им станаха ееееееееееееей такива, защото решиха, че това са моите бикини biggrin в крайна сметка и букета и жартиера отидоха в една съща двойка - а те обещаха, когато някога се заженят, да поканят нас за кумове, защото ние ще бъдем най-големите виновници за това събитие biggrin на булчинското хоро последен води кума - и получихме второто потвърждение, че първородното ни дете, ще е момче, нооо ще видииим biggrin последните гости изпратихме около 2:30 през нощта, а след това с кумовете се отправихме към в къщи където отворихме разменените подаръци - те ни подариха кафе-машина за еспресо, а ние на тях електронна рамка - в общи линии, който от каквото има нужда - стояхме и си приказвахме някъде до към 5 сутринта, когато ги изпратихме и им пожелахме лека нощ, а след това седнахме да преброим паричките и прочетем картичките - ей тука вече наистина се съдрах да плача, просто такива мили пожелания не бях и подозирала, че можем да получим .. в заключение, ще кажа, че не мога да бъда по-доволна от първия ни семеен празник - дори персонала на ресторанта споделиха, че скоро не са имали такава весела и сърдечна сватба, в която на моменти по масите не са останали хора, защото всички са били на дансинга, а в неделя сутринта, когато станахме и пихме кафе от новата ни кафе-машина, ни се обадиха много от гостите да ни поздравят отново и да ни споделят, че дълго ще помнят сватбата ни, а една от лелите на мъжлето ми, дори ме помоли да й помогна да организира сватбата на дъщеря си през септември - защото децата им са в чужбина и са възложили тази отговорност на нея и на сватята й biggrin - та така аз може би сега започвам да осъзнавам какво щастие съм изпитала в онзи ден, защото сега дори само като си погледна халката и се просълзявам, а мъжленцето не спира да ме нарича - хубавата ми женичка - днес дори за празника отново ми е подготвил изненада, но аз не знам каква е и тръпна в очакване biggrin само ще добавя, че снощи ходихме до свекърите, за да занесем цвете на свекито, защото днес няма да се видим с тях, та свекъра като ме видя, все едно английската кралица влезе у тях - хубавата ни снахичка, нашето момиче, на татко децата - честно ви казвам пищисах се, ако можех щях да се женя за един и същ мъж всяка събота 52 пъти в годината biggrin
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: март 08, 2011, 16:37:18 »

 cray cray cray Браво Рафи, от радост и вълнение и аз се просълзих. Много се радвам, че всичко е минало като миг за вас. Надявам се тази искра да не спира цял живот и искренно се надявам скоро да пишеш в една друга тема, за да имаме още по-хубав повод за честитене, защото едно е сватбата, а друго е....вашата любов в едно мъниче. А сега ще гледам снимките на красивата булка и нейния принц. give_rose
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: март 08, 2011, 21:32:00 »

Рафи, пи ли 1 и заради мен? Нали обеща?

Тоооолкова мн се радвам като чета написаното. Явно е бил голям купон  и вие мн сте допринесли за това. Благородно ти завиждам, да знаеш!
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #205 -: март 08, 2011, 21:57:04 »

 Bravo Супер разказ! Много се радвам, че е минало така хубаво! Не мога да видя снимките за жалост, обаче  sad
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: март 08, 2011, 22:39:21 »

То май още няма снимки.
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #207 -: март 08, 2011, 22:55:53 »

момичета, ето да ви споделя тук няколко снимчици, понеже само толкова имам blush
Клик на думичката "тук" smile
Много хубав разказ! Пренесох се и го изживях с теб smile
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: март 09, 2011, 01:54:45 »

 blush радвам се, че ви е харесал, аз сигурно и половината не помня, но се опитах да се мобилизирам biggrin Утре заминаваме за велинград и се надявам да изкараме добре - ще си взема лап топа, за да мога да ви списвам своевременно впечатления kiss
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #209 -: март 09, 2011, 09:36:41 »

Рафи страхотен разказ, личи си че е била хубава и весела сватба, а ти сияеш на снимките  Bravo give_rose
и аз се развълнувах докато четох  cray, браво на мъжа ти така нежно те нарича, и на свекърите, дано оценят каква снахичка си имат и да не ви ядосват повече
приятна почивка ви пожелавам, релаксирай за всички нас  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines