Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 21:29:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 13 част  (Прочетена 161901 пъти)
 
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #315 -: ноември 02, 2009, 12:24:07 »

Момичета здравейте, имам следния въпрос: можете ли да ми кажете има ли смисъл цветната снимка на тръбите да се прави с пълна упойка? Благодаря ви предварително!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: ноември 02, 2009, 12:25:25 »

Аз лично смятам, че не, за мен е безмислено. Болката, при мен бе силна, трае само около 2-3 минутки. Това е при ЦС. При хидротубация - мисля, че е по-продължително.
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: ноември 02, 2009, 12:39:08 »

Честито на Рубин и дано скоро я последваме и ние.
Желая  PREGQ на BeRa  и силно стискам палци на всички момичета на които им предстоят куп изследвания...
Аз в края на седмицата имам записан час при доктора да видя дали се е спукала кистата и да видя дали ще продължавам с някакво лечение или ще продължаваме с опитите... Ще ви пиша когато имам новини... 
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #318 -: ноември 02, 2009, 13:33:33 »

Аз лично смятам, че не, за мен е безмислено. Болката, при мен бе силна, трае само около 2-3 минутки. Това е при ЦС. При хидротубация - мисля, че е по-продължително.

Благодаря ти много, gostenka_82, питам, защото много момичета пишат, че болката била силна, дори непоносима. Ясно, че при всеки си е индивидуален прагът на болка - но ако наистина е много болезнено, защо да си го причиняваш, ако може с упойка.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: ноември 02, 2009, 14:21:18 »

При мен болката бе доста силна, но тя е менструална болка и при ЦС боли точно 2-3минутки, не повече.  А една пълна упойка е толкова много отрова, че според мен лично, направо е безмислено. Пак повтарям, мен много ме боля, ама наистина много. Пак съм н амнене, че не е необходима упойка.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: ноември 02, 2009, 15:42:36 »

kleo_20, katya_79 благодаря ви...не остана много скоро ще разберем  smile
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: ноември 02, 2009, 15:46:57 »

Аааа, моля, моля, аз като съм писала по-напред, не значи че не ти стискам палци   blum!!!!

Успех, мила, с теб сме!!!
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: ноември 02, 2009, 16:58:20 »

Момичета, много ви подкрепям и стискам палци силно за вас!  give_rose Аз не съм запозната толкова с проблемите и не мога да ви дам съвет, но най-искрено ви пожелавам положителни резултати!  Good luck
Активен
krisipisi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97


Любовта ще спаси света,обичайте се!


Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: ноември 02, 2009, 21:26:38 »

Аз пък се надявам на 07.11. когато ми е датата за лелята да не ме изненада! Въпреки,че вече не се разочаровам както първия път и си казвам,че сега явно не е момента и когато е писано тогава ще стане!Важното е момичета да не се отчайваме и да не го правим на фикс идея както бях аз първия път когато прявихме опити нон соп и накрая си ми дойде както всеки път!
Тъпото е ,че аз си имам симптоми,че ще ми идва зверския глад и съм супер раздразнителна!
А знам,че при бременност симптомите били същите все едно,че ще ти идва,за това може да си имаме симптомите и датата да ни подмине danceg Успех на всички!
Активен
eliss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



« Отговор #324 -: ноември 02, 2009, 22:49:41 »

Щукнала ми е една мисъл, то по скоро е въпрос и не мога да не ви го задам. Когато се прави фоликуметрия с коремен ехограф, може ли да се измерва големината на фоликула, както например е се прави с  вагинален ехограф.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: ноември 03, 2009, 08:41:39 »

Момичета, много ви подкрепям и стискам палци силно за вас!  give_rose Аз не съм запозната толкова с проблемите и не мога да ви дам съвет, но най-искрено ви пожелавам положителни резултати!  Good luck

Ами дано никога не ти се наложи да се запознаеш....и скоро да напуснеш клубчето  Wink  good.

Крисиписи, истериите, посотянното следене и самонавиване не са в твоя полза, изобщо. Не го мисли толсова, не се следи всеки път, няма смисъл. Като забременееш - ще разбереш, няма да не разбереш, споко. Ще ти стискаме палци за 7-ми!!

Елис, ами не знаму не се бях замисляла, честно казано. Но пък, като се замисля, бременните жени, в напреднала бременност ги преглеждат с коремен, а не вагинален ехограф....

Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: ноември 03, 2009, 08:45:54 »

eliss, може да стане измерване на големината на фоликулите и с коремен ехограх, но според лекарите се получава малко разминаване в стойностите от прегледите с вагинален и коремен ехограф.
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: ноември 03, 2009, 10:49:41 »

Здравейте момичета,искам да ви попитам нещо.Днес трябваше да ми дойде Л,но понеже я няма си направих тест и на него има съвсем бледа втора черта,но наистина супер бледа.Попитах и милото дали я вижда и той каза ,че наистина е супер бледа ,но я вижда.И сега незнам....А от 3 дни имам много големи спазми,все едно вече ми идва,но не би.Чесно казано сам много озадачена.Та цъпроса ми е има ли някоя от вас,която да е видяла супер бледа черта и после да и е дошло въпреки това.
Активен
Мими Рашкова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 562


Едно щастливо семейство!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: ноември 03, 2009, 10:55:30 »

Мацинка, и аз видях много бледа втора черта още на 2-ри ден от закъснението на цикъла. Е резултата при мен е ясен  good Знам за още много момичета от форума, които са мидели втора бледа черта и сега и те вече са мами. Така че не се притеснявай - можеш само да се зарадваш.  good
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: ноември 03, 2009, 10:57:45 »

и при мен втората черта беше почти незабележима, а сега..... ми се качва на главата вече и ме прави луда  blum blum blum така че, както каза Мими, можеш да се радваш  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines