Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 19:24:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Казанлък - 2 част  (Прочетена 121063 пъти)
 
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #150 -: ноември 03, 2009, 10:36:22 »

Здравей,moyra!Такмо отново ти прегледах албума и мога смело да твардя,че си страхотна булка,много красива,усмихната и лъчезарна Bravo *THUMBS*Искам да ти благодаря,за това което си ми казала,а,и ако мога да те помоля за телефон или някакв адррес за вразка с Жоро и Анелия май бяха give_rose
А относно за роклята ти е невероятна,аз сам гледала сайта на "Сияна",но сам чела много лоши неща за нея като отношение кам клиентите,ти на какво мнение си относно това?Апак наистина има мн.хубави рокли поне в сайта като сам гледала *THUMBS*По твое наблюдение как са цените в"Сияна" а и по принцип на роклите в Асеновград?Знам че по принцип ми е мн.рано още за рокля,но и това не е излишно да се знае :girl_wink:Ве4е като че ли се успокоявам малко,като знам че мога  да разчитам на вас,защото вие наистина много помагате Bravo @}->--и сам много благодарна,че има такива хора като вас,които с желание да помагат на хората @}->--Благодаря Ви,на всички булки! give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose



А относно това как искам да ми изглежда сватбата и идея си нямам,колкото и смешно или глупаво да звучи,защото не сам ходила на сватба от 5-6годишна и незнам кое ще е най-добре да направя,за да е валшебен този така специялен ден за нас,ако можете давайте идеи,мнения,защото наистина незнам  sad
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: ноември 03, 2009, 11:18:30 »

Благодаря,Боби
Ще ти изпратя координатите на водещата на лични,а за роклята ходих 2 пъти до Асеновград,първия път бях сама и не обърнах много внимание на роклите в Сияна,но и не пробвах,втория път взех с мен майка ми и една приятелка и се започна с едно мерене  crazy  ohah,докато не стигнахме до Сияна,аз естествено бях убедена,че вътре няма да си харесам нищо,но си влязохме,предложиха ми да пробвам роклята,заведоха ме в пробната,която е страхотна(с осветление,качват те на един пиадестал,огромно огледало),приготвиха ме и извикаха тогава моите придружителки,а те двете,като ме видяха и онемяха sarcastic,та мисълта ми беше,че в този магазин знаят как да ти създадат настроение,всички магазини в Асеновград се стремят към това,поне моето впечатление е такова pardon ,просто в този беше моята рокля  smile Цените на роклите варираха от 350 до 600лв. в целия град,само съветът ми е да се опиташ да избегнеш абитуриентите май месец  give_rose
Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: ноември 03, 2009, 14:40:28 »

Здравейте и от мен!
Редовно си ви чета,но не съм много по писането smile.Ама да се включа и аз с някое и друго съветче.
Първо,добре дошла на Боби и от мен.Останалите момичета са отговорили доста изчерпателно на въпросите,така че аз искам само да добавя нещо за това как искаш да изглежда сватбата ти.Като за начало можеш да поразгледаш няколко албума в този сайт и донякъде да си изградиш някаква представа - в какъв цвят си я представяш, какви цветя да преобладават.Аз,например реших,че тъй като сватбата е в Кз,искам да има рози.И така-букета ми беше с червени рози,бутониерките бяха червени рози,подаръчетата за гостите бяха рози и т.н.Много харесвам червеният цвят-бордо.Агентката ми предложи няколко цвята,харесах си червения и така решихме украсата в ресторанта да е в бордо,имаше и такива балони,в украсата на шампанското,чашите и свещите-също и т.н.Във форума съм виждала и момичета,заложили на морска тема,което много също много ми хареса.
Така,че-успех и смело напред!Ще видиш,че по някое време главата ти ще се напълни с идеи... good
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #153 -: ноември 03, 2009, 19:27:54 »

Здравейте,на всички булки!Благодаря на moyra и yaci,които ми помагате и откликвате на всеки зададен от мен въпрос *THUMBS*Да yaci,ще погледна няколко албума,ще те послушам,защото вие които вече сте били булки знаете много неща и ни помагате,за което аз сам ви страшно благодарна give_rose give_rose @}->--По-нататък ще ви питам на кой сте разчитали и доверили за грим и прическа,защото салони много в града,ама майсторите не се знае .А между другото колко от вас си живеят  Казанлък,защото можем да се видим когато ви е удобно yahoo
Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: ноември 03, 2009, 21:59:46 »

Ееех,и аз отдавна искам да се видим,но все не можем да се улучим.Така като гледам скоро не се очертава да си ходим до Кз.Живот и здраве по празниците. smile
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #155 -: ноември 03, 2009, 22:39:19 »

Здравей,ralichka!Благодаря ти за услугата,наистина си страхотна,и като визия и роклята е супер,абе всичко е върхът good good good,само че,аз съм от Казанлък и незнам колко тогава 6те ми струва,за мен това са много пари за грим,макар че веднъж ставаш булка и ти наистина си страхотна,тя по принцип от каде е,твоята рокля от Асееновград ли е,Рали?
Активен
grazia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 120



« Отговор #156 -: ноември 04, 2009, 13:56:14 »

Хей как сте булки в това студено време?
Много се радвам че редиците ни стават все повече и повече...хм, аз май доста време съм кандидат булка...Но понякога живота ни поднася и изнедади... Wink
Хм, колкото и да чета, чувствам се доволна че почти никой няма оплаквания о тнищо, имам впредвид бившите булки...
Аз да кажа че си събрах инфото за зарята и ми е ясно, няма как да стане пролетно или лятно време защото деня е дълъг, и 17-18 часа е светло. А няма как да се направи изнесен ритуал в 20 часа.
Макар че водещата ме убеди че можем да го съчетаем с друго събитие от сватбата и отново да стане грандиозно Bravo
 Offtopic Къде ще празнувате Новогодишните празници?
Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: ноември 04, 2009, 14:36:14 »

Разбира се,че можеш да го съчетаеш и с друго събитие,като например след първият брачен танц или преди да се разреже тортата...Щом има желание,ще му намерите и мястото.Преди да организираш,обаче каквото и да било по зарята,първо говори/ако не си го направила вече/с управата на ресторанта за разрешението да има заря.
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: ноември 04, 2009, 16:13:40 »

 smile Ехеее аз май бая съм изпуснала!
Добре дошли на всички нови булки!!!
То аз май няма какво да кажа - закъсняла съм - другите са отговорили.
За водеща и DJ e много по - хубаво.
Боби 123 , ако искаш да ти разкажа по - подробно аз до края на тази седмица съм на работа и може да дойдеш ако искаш. Като решиш пиши да ти кажа къде работя.
Ако се събирате за кафе да се обадите докато все още мога да ходя!!! smile
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #159 -: ноември 04, 2009, 16:56:19 »

Zдравей,anellly!С теб се познаваме бегло,имаме позната Кристина от Стара Загора,и учихме с нея в Текстила,даже аз я питах за теб,защото те познах от снимките като ги гледах.Много 6те се развам да се видим,защото аз наистина исках да те питам за много неща @}->--Ако искаш да се разберем нещо и да се видим или кажи ми адреса кадето работиш и когато е удобно кажи да дойда да се видим *THUMBS*Ти преценяш,каквото кажеш!Благодаря ти предварително anellly!Дано скоро се видим Yes danceg girl_wink
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: ноември 04, 2009, 18:02:15 »

Боби, писах ти на лични!
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #161 -: ноември 04, 2009, 18:45:31 »

Здравей,grazia!Би ли ми казала как стоят нещата със зарята,понеже и аз си го мислех ама нямам си и на идея нито за цени,нито как ваобще се процедира?Благодаря ти предварително,мила give_rose give_rose give_rose
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #162 -: ноември 04, 2009, 18:51:39 »

Здравей,Ани!Разбрах къде работиш good,благодаря ти,но би било добре да ми кажеш към колко и кога като ден да дойда,и ще можем ли да отидем на кафенце,за да ни е по-спокойно? danceg
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: ноември 05, 2009, 10:34:12 »

Боби 123 аз съм на работа до края на тази седмица - включително и събота. От 9:00ч. до 18:00ч. когато имаш време може да минеш. Аз много рядко не съм в офиса.
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #164 -: ноември 05, 2009, 10:52:52 »

OK,Аnellly,ще гледам да дойда до сабота,а ако случайно те няма проблем ли ще ти е да ми дадеш мобилният си номер? give_rose danceg
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines