Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 19:26:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Казанлък - 2 част  (Прочетена 121075 пъти)
 
mistral
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #135 -: октомври 29, 2009, 20:14:02 »

korra, добре е че сте намерила решение на проблема си. Що се отнася до кореспонденцията с агенциите, едва ли някоя би Ви отказала дистанционно обсъждане в този свят на високите технологии. Дано сте направили правилния избор.
Активен
beri7
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #136 -: октомври 30, 2009, 13:07:25 »

Кorra здравей, искам да те попитам можеш ли да ми дадеш скайпа на салон Деница, (може и на лични) .
Много се радвам че мога да намеря във форума човек с когото да обменим повечко инфо за този салон. Аз си мисля (по -скоро се надявам),че подготовката на тържествата ни ще минат леко  с помоща на агенцията .Те кипят от интересни и разнообразни предложения
Активен
grazia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 120



« Отговор #137 -: октомври 30, 2009, 14:10:19 »

Хей здравейте на всички...Много се радвам че редиците ни се множат...
 Bravo Bravo
Мен отново започна да ме обзема терската, въпреки че ще имам още време, все пак повечето от нещата са си ми подготвени. Дали някой ще ме открехне по въпроса със зарята и фоерверките? Много ми се искам в момента на обявяването на гражданския бряг да гръмнат заря...хм...има ли час в смисъл до колко най-късно може да се сключи гражданския брак? ( за да е тъмно навън) pardon
 danceg danceg danceg
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: октомври 30, 2009, 14:23:47 »

grazia, ти не си ни казала дата май още.
(Както и новите попълнения, между другото)
В следващите няколко месеца ще е тъмно селд 17-18ч, така че не би трябвало да е проблем  girl_wink

Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #139 -: ноември 01, 2009, 18:41:38 »

 Здравейте,на всички булки в Казанлък!Предстои ми  сватба и незнам откаде да започна :(Ако можете дайте няколко съвета откаде да я подхвана,с кое най-напред да  се захвана.
Активен
grazia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 120



« Отговор #140 -: ноември 02, 2009, 09:28:01 »

Ех че се множим.... Bravo Bravo Bravo
Ами както вече казах в някой от по-старите ми постове, съвета ми към новодошлите е да започват и да четат...Тук има много полезна и ценна информация за всичко. Отново ще повторя, че съм избрала ресторант,  DJ, водеща и дори цветова гама, всичко е ясно...освен...датата... sad sad
Случват се и такива неща...Милото взе да ме обвинява че съм прекалено депресирана и в момента не ставам за булка...но пък аз не смятам така....общо взето чакат мен да кажа кога.......е не от днес за тази събота де  Wink, то всъщност всичко е толкова организирано, че направо си е възможно...
Отново : ДОБРЕ ДОШЛИ НА НОВИТЕ ХУБАВЕЛКИ!  give_rose
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: ноември 02, 2009, 10:49:36 »

Боби123,добре дошла при нас Curtsey
Аз започнах с избор на ресторанта и запазване на дата там,после запазихме дата в църквата и общината  Wink ,вие имате ли си избрана дата вече?

Грация,важното е,че ти се чувстваш добре,а задачата за датата не ми се струва толкова тежка,щом си напреднала толкова с останалата организация и щом зависи само от теб  smile,това ще бъде най-щастливият ден и за двама ви,моят съвет е да не го отлагате,а да се пускате смело  tease
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: ноември 02, 2009, 14:33:30 »

 welcome-2 на всички бъдещи булки!
bobi123 както ти е казала moyra, едни от най-важните неща са дата, ресторант, църква...и вече от там нататък другите неща...колкото по-отрано си решите кога точно искате, толкова по-големи са шансовете ви да си запазите всичките други неща без разочарование -ресторанта, часът на църквата, фото, видео, ДЖ и т.н.
Колкото до агенциите, общо взето те влизат най-активно в подготовката може би седмица две преди сватбата, но те общо взето не ви организират сватбата, а помагат да се реализират вашите идеи. В този ред на мисли, ние сме изключително доволни от нашата агентка, защото нямаше нещо, което ние да сме си поискали и да не бъде предоставенно точно в този вид, в които си го искал...но все пак си мисля, че помощта, която получих от момичета в този форум, е нещото без което не бих се справила -съвети, идеи,  просто нямам думи  give_rose give_rose give_rose
Грация айде чакаме дата.... yahoo
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #143 -: ноември 02, 2009, 17:19:45 »

Здравейте на всички!Искам първо да благодаря на pavla и moyra,които са ми откликнали на вапросите!Аз сам чела всичко което сте споделяли,но нали знаете че зора е докато се започне sad.Ние сме се ориентирали кам тесорант"Зорница",и кам дата 19 иуни,но не сме ходили да проверяваме дали е свободна датата и в царквата не сме проверили,просто сме решили датата и понеже бадештият ми съпруг е командировка в Пазарджик и още не сме задействали нищо,апак аз се притесняжам че няма да успеем и затова щте ми трябва вашата помощт.Относно църквата ваобще не знам коя да е,вие на коя сте се спряли и останахте ли доволни?
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #144 -: ноември 02, 2009, 17:35:18 »

А,сетих се да ви питам,за тази водеща мисля че Милена беше,вие на какво мнение сте за нея и колко струва това удоволствие,какво дефакто прави тя за вашата сватба,gracya ти кои DJ си избрала,фотограф,ние си имаме оператор на бебето ми негов първи братовчед е оператор,казва се Русалин Георгиев и май е снимал на krasenceto 86 вземането на булката и до ресторанта.До колкото разбрах от вас поечето сте избрали агенция"Ралица",може би и аз натам ште се ориентирам,ама колкото пати да отида все не работи sad
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: ноември 02, 2009, 17:40:46 »

bobi123, здравей и от мен!
Според мен, специално за Зорница не е рано от сега да си я резервирате. Ние бяхме на 27 юни и долу-горе по това време миналата година правихме резервация.
Иначе - време имате достатъчно, не се тревожи. Първо уредете датата навсякъде и с хората, които ще ангажирате. Всичко останало си идва само по реда си. Ако ще ползвате агенция - също я ангажирайте по-рано. Освен че ще ви е по-спокойно, те ще ви помогнат и с планирането на нещата във времето. Ние сме доволни от "Ралица" - както вече съм казвала. Ако си живеете в Казанлък, предполагам през седмицата ще ви е по-лесно да я намерите Светла. Ние все уикенда идвахме и се уговаряхме предварително когато искаме да се видим по телефона, понеже както се очаква в събота има сватби и е по-натоварено.
Църквата - ние бяхме с "Св. пророк Илия" - до Тюлбето която е. Аз лично съм много доволна, венчавката беше кратка и приятна, всичко, което попа пееше се разбираше много добре. Църквата е светла, а за градината - няма да коментирам, добре се вижда и отвън, че е чудесно поддържана.
anellly мисля че бяха в църквата до полицията и може би тя ще изкаже мнение за там, от снимките им изглежда много добре също.
Успех ти пожелавам и питай на воля - ние ще помагаме с каквото можем  good
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #146 -: ноември 02, 2009, 18:00:40 »

Ох,bubka,много ти благодаря за това което правиш,и за барзото отзоваване!Да аз сам от Казанлък и наистина мога да ходя да проверявам,апак определено като си дойде моето бебе ще отидем до ресторанта да направим резервация,ама я ми кажете как мога аз да знам точна бройка след като още нищо не сме пращали и незнаем в краина сметка колко човека ще са?Дано не съм нахална,но би ли ми казала bubka,как процедирахте като решихте че ще правите сватба,в смисъл отидохте до агенцията и те какво ви казаха?Аз може и да не задавам правилно вапроса,но ме извинете,надяжам се че ме разбра какво те питах,как се процедира вече като си запазила ресторанта,царквата и общината,а и искам да ви питам какво става ако ж царквата има свободна дата а в общината ако няма  Oh my ...?Благодаря ви предварително,че ме допуснахте до вас и ще ми помагате с каквото можете give_rose
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: ноември 02, 2009, 20:58:54 »

bobi123 май Бубка ти е отговорила на повечето въпроси... в агенцията Светла беше супер отзивчива винаги...на първата среща ни почна от начало: Кога и Къде?, после от там почва къде се отива първо-младоженец, кумове, булка, църква, ритуал, ресторант...и съотвенно ви обяснява какво предлага агенцията за всяка стъпка: украси на ресторант, църква, коли; оркестър; пити; торти и т.н. и от там съответно излизат хиляди неща които да има да мислите, не ме разбирай погрешно всичките тези емоций са толкова хубави... yahoo. Имате доста време, вярно, но и аз не мисля че е рано да си запазите повечето важни неща, така ще сте по-спокойни и ще имате време да мислите за изненади за гостите, първи танц и как точно искате да протече тържеството ви. Колкото до бройката, не се притеснявай някаква приблизителна цифра ще свърши работа, като си спомня нашите как се връткаха почнахме от 80 и спряхме на 130, тези неща така или иначе, поне ние го потвърдихме 4 или 5 дена преди сватбата. А другото за което се сещам е че Светла работи(може би и другата агенция) с хора от общината и тя ни беше "резервирала" жената, която ги бракосъчета...
Колкото до водещата Анели беше с тях, така че тя ще знае най-добре, но мисля че беше доволна...колкото до цената им не мисля че има голяма разлика дали ще ти е ДЖ или ДЖ и водещата...но все пак аз не съм толкова запозната...
А църквата като при Бубка- попа е невероятен и църквата е супер светла...
Айде лека подготовка и от мен.... give_rose
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #148 -: ноември 02, 2009, 21:35:08 »

Здравейте сладурани!Абе бихте ли ми казали за какви списъци и таблички става вапрос,чета че и ценички ималооооо,може ли да ми я пратите?Благодаря ви предварително,сланчица give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: ноември 03, 2009, 09:39:46 »

Боби,ние също бяхме в църквата на Кулата,красива и светла,страхотни снимки стават и е близо до Зорница,но и тази на центъра също е вариант,ти избираш  girl_wink priest
Нашите DJ и водеща бяха Жоро и Ели от Ст.Загора,като ги запазвах и аз нямах идея каква ще е разликата от варианта само DJ,но беше някакси по-разчупено и всичко си вървеше много плавно,в пълен синхрон и никакво напрежение,аз лично повече харесах идеята за дамския глас,който да води  blush ,разликата в цената е минимална и отново е въпрос на избор,така че се подготви за много такива моменти  tease
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines