Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 13:18:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Казанлък - 2 част  (Прочетена 120886 пъти)
 
grazia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 120



« Отговор #45 -: септември 16, 2009, 07:01:04 »

Благодаря на всички за хубавите пожелания. Искам да ви кажа, че сватбеният ми ден определено е най - щастливия в живота ми до този момент. Чувството е просто неописуемо, но съм сигурна, че всички вече сами сте се уверили ( или ще се уверите) в това. Нямам търпение да кача снимките.

 Yes Yes danceg :danceg:ПОЗДРАВЛЕНИЯ КРАСЕНЦЕ!
Пожелавам ти да сте най-щастливото и сплотено семейство!
Ама...хайде разказвай де, разказвай повече... Bravo
Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: септември 16, 2009, 08:38:03 »

Чакаме снимкиии...
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 17, 2009, 09:37:29 »

Ей къде се изгубихте всички - аз имам малко временце да драсна някой друг ред.
Да ви питам кой закичва бутониерите на младоженеца, родителите му и кумовете? Че тук в един разгорещен спор се втурнахме  diablo искат да ми скъсат нервите!
Активен
grazia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 120



« Отговор #48 -: септември 17, 2009, 09:53:00 »

Ей къде се изгубихте всички - аз имам малко временце да драсна някой друг ред.
Да ви питам кой закичва бутониерите на младоженеца, родителите му и кумовете? Че тук в един разгорещен спор се втурнахме  diablo искат да ми скъсат нервите!

според мен, до колкото съм чувала, младоженеца го закичва майка му като тръгват от вкъщи към кума. т.е. още преди цялата дандания.

И ти ще разказваш после, нали?
 Bravo
Много щастие от мен!  give_rose
Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: септември 17, 2009, 09:57:59 »

Ей къде се изгубихте всички - аз имам малко временце да драсна някой друг ред.
Да ви питам кой закичва бутониерите на младоженеца, родителите му и кумовете? Че тук в един разгорещен спор се втурнахме  diablo искат да ми скъсат нервите!
Свекървата закичва всички.Така ни казаха в агенцията,макар,че аз съм присъствала и на сватби,където булката закичва всички.И после като дойдат при теб,пак свекървата закичва твоите родители.Поне при нас беше така.
Успех и спокойни последни метри...
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: септември 17, 2009, 10:07:06 »

Олее, това със закичването май е различно навсякъде. Аз го знам така - в кумовете: свекървата закичва кума и кумата, а кумата закичва свекитата, младоженеца, брат/сестра - които е в списъка за закичване.
После в булката - или тя или кумата (виждала съм и двата вараинта) закичва родителите и там братя/сестри на булката.

Поздравления и за новото семейство в нашата темичка - Красенце, бъдете много щастливи! Очакваме те с разказче и снимки скоро  good
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: септември 17, 2009, 12:41:16 »

И при нас свекървата закичваше всички, младоженец, кумове и т.н както сте ги наредили по списък. И на нас така ни казаха от агенцията и може би зависи от обичайте на даденото място така че както си го искате можете да си го направите и Анели не се ядосвай за глупости, тропаш с крак и така де тва си е твоята сватба....важното е купон да стане  yahoo хайде ако не влезнеш пак скоро ти пожелавам един незабравим, красив, слънчев, прекрасен сватбен ден...Целувки
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: септември 17, 2009, 13:05:31 »

Яци снимките са ви невероятни.... good good good толкова сте хубави, а фотосесията в църквата е просто страхотна... Кои ви беше фотографа?
Май са ни на превършване булките, айде бързо следващата партида да се обажда, че какво ще правим цяла зима?!
А между другото и аз вкарах малко нови снимки, ако има любопитки хихихихи и айде Красенце чакаме и вашите....
Активен
krasence86
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: септември 17, 2009, 18:20:06 »

Аз като гледам ще се забавя с качването на снимките. Моля да ме извините.
Проблема ми е, че максимално разрешената големина на снимка е 2 МВ, а мойте са по 5 МВ и нагоре. Трябва да намеря програма, която да ги смачка малко. Ако някой може да помогне, ще бъда много благодарна.
И тук искам да вмъкна, че съм изключително доволна от фотографа. Направи ни страхотни снимки - но няма да говоря излишно - вие сами ще се уверите като ги видите. Казва се Добромир и мога да го препоръчам на всички най-отговорно. Дебело ще подчертая, че не е главорез като някой други в града ни, а работата му е на много по-високо ниво. Но вие ще се уверите. Само да успея да кача снимките.
Активен
krasence86
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: септември 17, 2009, 18:31:31 »

Със сигурност няма да забравя да похваля и Милена и Жоро. Те водиха нашата сватба. Направиха страхотно шоу. И всичките ни гости казаха, че не са присъствали на по-хубава сватба. Имахме си сватбените ритуали, много забавни игри и МНОГО, МНОГО танци и хора. Беше супер.

Още не съм получила видеото, но като го изгледам ще пиша отзиви и за него.

Агенцията ("Ралица") се справи перфекто, всичко беше както искахме - но вие повечето сте се спрели на нея, така че няма нужда да я препоръчвам. Не сте сгрешили в избора.

В ресторант "Зорница" също всичко беше както трябва, гостите харесаха вечерята и обслужването. На другия ден си взехме остатъка от това, което бяхме вкарали.

Ако имате въпроси, ще се радвам да помогна.
Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: септември 18, 2009, 07:23:58 »

Красенце, ето тук има полезна информация. http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,550.0.html. Аз чрез тази програма си намалих снимките, че и те бяха доооста големи.
Радвам се, че и при теб всичко е протекло както трябва. Това е на й -важното. И булката, и младоженеца да останат доволни.
Павла, за фото и видео заснимане ползвахме услугите на "ВЕКОМ". Ние бяхме с 2 камери и въпреки, че излиза по - скъпо, отколкото с една, не съжаляваме, защото ефекта е голям. Направиха ни и страхотно филмче, а през целия ден на сватбата много ни помагаха - какво да направим, точно в кой момент и т.н.
Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: септември 18, 2009, 07:51:51 »

Забравих нещо...Тази събота /пристигаме късния следобед/, неделя и понеделник съм в Казанлък. Така, че ако има желаещи за кафенце...smile
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: септември 18, 2009, 11:56:35 »

Красенце не се притеснявай за снимките, ние сме просто големи любопитки и даваме зор...иначе знам че доста време отнема да се свият, качат, надпишат и т.н аз го правих с фото-шопа и голяма играчка...да не говорим, че фотографите ми тръшнаха суровият си материал (нямахме време да ги чакаме да ги обработват, а сега ги чакаме да ни дойдат на гости и да ни ги донесат, ама кой знае?!) с над 7000 снимки  girl_impossible Така че напълно те разбирам, само свирни като си готова.
А за Добромир, какво да кажа... много готин....аз съм му фенка, сигурна съм че се е справил блестящо и наистина чакам с нетърпение да видя какво е направил този път... съвсем случайно се засякохме по път за нашата фотосесия минавахме пакрай Зорница, а той там си имаше сватба и тъкмо щяха да влизат в ресторанта....направи ни скорострелна фотосесия не повече от 5 мин все пак другата сватба го чакаше(мисля че бях писала затова и преди), но като видях снимките просто  judges но си права излишно е да го хвалим излишно, работата му говори сама за себе си...
Радвам се че сте останали доволни от сватбата си и че хората ангажирани да направят вашият сватбен ден специален са се справили.... и че сте си спретнали голямо купонче  yahoo yahoo yahoo
Приятен уйкенд от мен, момичета! give_rose
Активен
krasence86
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: септември 18, 2009, 23:59:04 »

Аз най после завърших сватбения ни албум и много си го харесвам. Вече можете да го разгледате. Дано и на вас ви хареса.

http://album.svatbata.bg/Baltadjievi/bg/welcome.html
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: септември 19, 2009, 16:09:32 »

Еха Красенце супер са ви снимките....тази където миришеш букета си, ми е любима....ехххххх.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines