Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 11:33:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Казанлък - 2 част  (Прочетена 120864 пъти)
 
Djudit
Новак
*
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 03, 2009, 12:57:05 »

Павле аз се обадих на жената от Гурково и тя ми каза да и пратя имейл с адрес и тя ще ми прати мостри. И вие ли така контактувахте? Имаш ли представа ако отива в Гурково дали мога да ги видя на живо. Между другото доста ми харесва идеята. Много ти благодаря.
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 03, 2009, 13:52:26 »

Хей Djudit ние направо отидохме на място, бяхме им се обадили че ще отидим предваритело. Цеха е мъничък, но пък виждаш на място какво правят-имат свещички-малки, големи и доста интересни неща. Големи сладури са и двамата (мъж и жена). Иначе контактувахме с емайли през по-голяма част от времето-те разработват логото ви-инициалите ви, датата на сватбата, могат да направят каквото искате вие и ни ги пращаха тези неща на емайл, за да си изберем точно какво искаме. Но пък Гурково не е далеч и ние затова отидохме на място да ги видим. Та мисля си, че ако им кажете че предпочитате да отидете на място няма да ви върнат... А и още Светла от сватбеният салон има мостричка от тези подарачета при нея- ако попитате може да ви я покаже на живо- (на Теодора и Иво от сватбата).Успех
Активен
Djudit
Новак
*
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 04, 2009, 07:57:36 »

Павле решихме да отидем на място и да ги видим. Много ти благодаря.  give_rose
Активен
grazia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 120



« Отговор #18 -: септември 04, 2009, 08:19:36 »

Хееееей, здравейте момичета,
Въпреки че при мен нещата май малкоооооо ще се променят във времето и пространството, не спирам от време на време да пъхам носле тук  girl_wink
Хей, Красенце...какви нервни кризи, какви притеснения shok за какво? Спокойно, сигурна съм че сте свършили повечето от половината работа по подготовката!

На мен за подаръчета много ми харесват канелките! Имам една и ще с еопитам да я снимам ако искате да ги видите!

 give_rose
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: септември 04, 2009, 11:04:40 »

Хей Djudit добро решение, ей го къде е Гурково, пък и като знам какъв рай е в този цех с всички тези ароматни свещички и джунджорийки малко ви завиждам...пък и може и нещо друго да си харесате. Тези същите хорица на нас ни бяха направили малки свещички(за да видим, как ще стоят), бордо с черно лого вътре (первоначелно си мислехме че свещички ще са ни подарачетата), но май излизаха малко по-скъпо (2.40 или нещо подобно) от плочките, пък и Иво направо се влюби в тея плочки и така. Айде успех, надявам се да ви е ползотворно ходенето  give_rose
Грация ти вярно се загуби, надявам се всичко е наред около теб или поне с надежда, че скоро всичко ще е нормално...вярно ни липсваш и отсъствието ти се усеща...грижи се за себе си...гушки от мен...
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 04, 2009, 15:37:50 »

Ей, Павла обувките на сестрати са страхотни. Ако не е тайна може ли да кажеш от къде сте ги купили, че аз все още не съм си взела  smile , ами немога да си харесам , а и то вече избор нямаааааа nea
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 04, 2009, 17:34:17 »

anellly поръчахме ги он-лайн от този сайт http://www.bananashoes.com/sandals-4-inch-heels/index7.html . Мисля че имат доставка до България, но незнам колко ще струва...Ако искаш мога да им се обадя да попитам, а и колко време ще ги доставят нямам на представа. Мойте ги поръчах от ето този-мисля че  бях гледала като тези на сестра ми там, а  дойдоха малко по-бързо от нейните и като че ли ми се струва че бяха по-евтини http://www.alternative-footwear.co.uk/index1.html.
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 05, 2009, 09:47:23 »

Обувките са супер , но моя крак е много нефелен и задължително трябва да ги меря.  sad
Тук  харесах едни  и може би ще си ги взема днес ако естествено ми станат и ако ми остане време , че в 16:00ч. съм на пробна  Makeup
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 07, 2009, 12:17:29 »

 give_rose Красенце, сигурно няма да се срещнем във форума, съдейки по Бубка и Павла / последната седмица не влизаха -  нормлно / , но пък може да се видим утре при психиатъра. Сигурно си доста развалнувана и всъщото време - напрегната. Пожелавам ти една топла, красива, щастлива и вълшебна  Сватбааааdrum  singer  violin  Dance2 twohearts DANCE bounce
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 07, 2009, 12:24:17 »

Даммм, последната седмица е весела  tease

  Offtopic  На мен пак ми се очертава да идваме към Казанлък този уикенд, така че ако има желаещи за кафенце, моля кажете - събота цял ден и неделя може би до обяд съм там.
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 07, 2009, 14:44:57 »

Ехааааа кафенце  yahoo само , че ние ще ходим в СЗ за обувки и ако се приберем по - навреме ако няма желаещи ще ти се обадя да се видим, а пък айде дано този път се престраши още някой.  smile
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 07, 2009, 15:14:50 »

 Offtopic Ами поне мъжете може да се престрашат  tease
Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 07, 2009, 18:35:09 »

Еее,най - после може да се видим:bravo:.Тази седмица очакваме да станат DVD-то и албума и още не сме решили на 100%, но станат ли идваме към Кз.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 07, 2009, 19:56:36 »

Yaci, трябвало е явно да станеш булка, за да се видим и с теб.
Пиши на мен или на Анели, ако ще идвате едно ЛС с телефонче  good
Активен
Djudit
Новак
*
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 10, 2009, 08:04:19 »

Добро утро на всички. Къде се изгуби пак народа?  smile
При нас настана едно спокойствие след като запазихме по-важните неща, а като се замислих имам малко повече от три седмици и взех малко да се шашкам. Мислим другата седмица да ходим да си оправяме и медицинските, че това и то не търпи отлагане.
Хубав слънчев ден на всички.
P.S.Вчера в Казанлък е имало 9 сватби  danceg
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines