Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 10:00:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПАЗАРДЖИК - част 2  (Прочетена 179057 пъти)
 
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: октомври 06, 2010, 15:10:13 »

Напълно  съм съгласна  с  теб.Да  не  говорим ,че  разделението  на Севера  и Юга  оказва  своето  влияние.
Причината   поради която  и аз  искам да си организирам  всичко сама ,е че за  годежа  ни  викаха"Деца  ,каквото  вие  кажете  това  ще е ",а  накрая  се оказа  вие  си  гледайте  работата. :huh:Затова  не  искам  разни тетки да ми се  бъркат в  мислите и  да ми казват колко  дълго  трябва  да ми е  булото и разни  други  шщуротии.По  вашите  публикации човек може  доста  добре  да се ориентира какво  точно д а  направи ,за  което много  мерси.
Активен
VeniNY
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #301 -: октомври 18, 2010, 13:56:08 »

Здравейте момичета : smile
Моята сватба мина още Август. Не сам от Пазарджик, но кумувете и мажа ми са. Исках само да кажа ако някой има нужда. Букета ми беше порачан вав Пазарджик . Цветарката се казва Вера, магазина е срещу адвакатурата. Магазина се казва " Цветя при Вера" . Страхотна жена, много разбрана. Занесох и снимки за букета и за бутониерите и всичко беше пеерфектно, точно ме разбра какво искам и как  Bravo Като си видях букета в дена на сватбата бях  yahoo yahoo danceg Просто едно от нещата които бяха префектни  Bravo
Активен
fraulia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23


Светът е за двама...


Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: октомври 24, 2010, 18:01:06 »

Моят букет и бутониерата за младоженеца също бяха от този магазин срещу адвокатурата. Много съм доволна от обслужването, от разбирането и от резултата, който се получи Bravo
Препоръчвам го на всички бъдещи булки от Пазарджик give_rose
Активен
micky_m
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #303 -: ноември 12, 2010, 16:40:51 »

Здравейте , нова съм във форума и имам нужда от помощ. Ще организирам сватбата на сестрата на моя съпруг и те са избрали ресторант Ливадите. Прочетох някои негативни коментари за храната там. Моля , ако някой е правил сватба там да ми даде някакво инфо , защото искам да съм сигурна , че всичко ще е на ниво , тъй като част от гостите ще са чужденци. smile
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: ноември 17, 2010, 13:21:47 »

Здравей,Била  съм няколко  пъти  в  Ливадите,дори приятелят ми  реши  там  да ми  предложи  брак,и  съм доволна  от  кухнята  им.Имат  много  различни  вкусотийки.Обслужването им  също  е  добро.Мисля  че  няма  да имаш  проблем,а  и там са мн отворени  хора.
Активен
kadriana
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22


Va dove ti porta il cuore


Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: декември 15, 2010, 10:14:29 »

Здравейте от омъжените вече  blum
Аз нямах време в предишния пост да конкретизирам, но бях адски болна на сватбата - гърло, кашлица и гласа ми се загуби. Беше ад! Сутринта пих чай и фервекс, после докато бях при фризьорката изпих почти половин шише сироп за кашлица и като ми се приспа....тя хем умря от смях, хем се притесни. А на мен ми беше едноооо... pardon лежерно и спокойно и всякакви неуредици които ми съобщаваха по тел не можеха да ме разстроят  good та така. Е, после се посъбудих като дойдоха гостите в нас, та чааак до 2-3 през нощта. И болна си изкарахме страшно, чак се учудвам от себе си - не седнах цяла вечер и дори не си свалих обувките  blush
И моя букет, бутониери и икебана бяха от Вера  good
Ще пробвам да кача някоя снимка и ще дам координати на DJ на желаещите  Wink
Успех на всички в подготовката и много много весело тържество желая  danceg
Активен
desi_marinova
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #306 -: януари 07, 2011, 13:05:55 »

Аз от съвсем скоро съм в Пазарджик,бъдещият ми съпруг е от тук ;)Спряла съм се на Ливадите защото само там съм ходила на сватба и не беше никак зле,аколкото до кухнята беше страхотна.Тези дни се ровя по разни агенции.Срещам доста трудност в избора на някои неща и ми се иска да имам помощ от специалисти.Ако някои знае кординатите на някоя агенция ще се радвам да ми пише.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: януари 31, 2011, 23:35:52 »

Моля за малко отзиви за комплекс Вионас. Ако някой си е правил сватбата там нека да сподели плюсове и минуси за ресторанта.  give_rose  Ще съм ви благодарна да кажете какви са цените на кувертите и има ли такси? Може ли да се внася алкохол? Всичко което се сетите. Знам,че като отида в р-та ще ми кажат условията,но искам да знам от вече минали сватби какво е положението. Благодаря предварително.
Активен
migles
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #308 -: февруари 12, 2011, 00:06:46 »

здравейте, аз съм нова не съм от Пазарджик, но съм на близо. нашата сватба ше е около август месец, но започнахме да организираме неша. на първо място уведомихме родителските тела че ще има такова събитие,обадихме се на Мелин и до 3 дена трябва да се срещнем с него. утре отиваме да обикаляме да видим за кувертите и за ресторанти и за халки ( само информативно). аз имам рокля, а слънцето трябва да му купим само риза, вратовръзка и обувки и дребни неща. искам да попитам някой може ли да ми помогне относно какви подаръчета за гостите да измисля, но искам да са нестандартни. сещам се че съм виждала канелени пръчици с различни надписи, но в нета никъде не откривам. дайе идеи:)))))))))))))
Активен
veronika_1_9_8_7
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #309 -: февруари 14, 2011, 21:24:30 »

Zdraveite na vsi4ki bade6ti i biv6i bulki vav foruma !!! yahoo Re6ih i az da se vklu4a kam vas! Nashata data e 11.06.2011 ve4erna svatba v r-t chinara. Rabotia s edna mnogo gotina agentka ot pazardjik i sam mnogo danceg s neia.Imam problem s namiraneto na DJ za6toto moiata nadejda Niki Melin togava e v Trakia.MOLIA pomognete!!!
Активен
migles
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #310 -: февруари 15, 2011, 21:59:50 »

мога да ти кажа контактите на един друг ди джей но е от пловдив, но няма проб;ем работи и в други градове и взима същитте пари като Мелин:). нашата сватба е на 30.07 и чакам до два дни мелин да се обади и да се доразберем. ще ти пиша контакта на лични:) каква е цената на твоята агентка:)
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: февруари 17, 2011, 13:51:22 »

Моля за малко отзиви за комплекс Вионас. Ако някой си е правил сватбата там нека да сподели плюсове и минуси за ресторанта.  give_rose  Ще съм ви благодарна да кажете какви са цените на кувертите и има ли такси? Може ли да се внася алкохол? Всичко което се сетите. Знам,че като отида в р-та ще ми кажат условията,но искам да знам от вече минали сватби какво е положението. Благодаря предварително.
Покрай бебка нямам много време за форума, но дано да съм полезна smile
Преди 3 години бяхме на лятна сватба във Вионас на 31 май. Плюсовете са, че навън е хубаво - зелени ливадки с обособени шатри с маси, мостче, по което минават младоженците, басейн. Мисля, че те предлагат украсата на столовете и булченската маса. Кувертът тогава беше 30 лв - салата, предястие, основно, мезе и мисля, че някакви безалкохолни бяха включени (което на мен ми се стори доста скъпо). Храната и обслужването  като цяло не бяха на много високо ниво. Знам, че младоженците си бяха вкарали алкохол и тортата. Най-лошото е, че точно коато сервираха основното, се разнесе една миризма  - вероятно наблизо има свинеферма, а и в 1 часа музиката драстично беше намалена заради гостите на хотела, та деликатно ни намекнаха, че сватбата трябва да приключи. Не ми е много актуална информацията, но все пак е някакъв ориентир smile

veronika_1_9_8_7
, мога да ти препоръчам Митко Пильов - той беше на нашата сватба и всички много го харесаха и после на сватбите на всичките ни приятели той беше DJ. Ако те интересува, пиши ми на лични smile

migles провери в сватбените магазини - канелените пръчици напоследък са доста предпочитан подарък за гостите. В Асеновград също има голямо предлагане, има и в сайта на една пловдивска агенция - migles . Друг вариант е да си ги направиш самичка, ако ти се занимава - продават на едро канелени пръчици, няколко вида панделки, едно благодарствено послание и си готова smile
Активен
migles
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #312 -: февруари 19, 2011, 20:50:07 »

merilen благодаря много за инфото. да се похваля днес купихме халките от магазин диамант, защото решихме, че колкото и да д е далече датата златот ще го увеличат заради баловете и след това цените няма да са същите. ходихме и до един булченски магазин в пазарджик, но нищо не ми хареса, а и ще ходим до асеновград и затова оставихме да купуваме от там:)
Активен
migles
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #313 -: февруари 22, 2011, 21:43:48 »

аз съм от панагюрище и ми кажете някаква идея за сватбена торта и акка ще стане с транспорта? може ли ние да си превозим тортата, защото една позната ми каза че за да станр на етажи били три отделни торти например и се давало стоика. ако е така предполагам че тортите ще са в кутия и ние ще можем да си сглобим стойката:0
Активен
kadriana
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22


Va dove ti porta il cuore


Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: март 09, 2011, 13:20:00 »

migles , нашата торта беше от Захарната къща. Не беше на етажи, а 1 малка за ритуала и същите за десет на гостите.
Тази с етажите наистина седи на стойка, която се "наема" един вид, плаща се депозит за нея в сладкарницата и после го връщат.
Те си ги превозват до мястото на ритуала. Само не съм сигурна като е със стойка дали я сглобяват, защото реално ще е доста рано като я закарат, а тя трябва да стои на студено...Това трябва да питаш.
Успех с подготовката  good
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines