Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 01:19:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПАЗАРДЖИК - част 2  (Прочетена 183757 пъти)
 
Пламена
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #270 -: юли 13, 2010, 18:14:41 »

Здравейте!
Преди време ми бяхте препоръчали фото студио Аква в Пазарджик. Може ли да ми дадете някакви координати - къде се намира, сайт, телефон? Или може да ми кажете някое друго, че не съм от Пазарджик. Мерси предварително
Активен
lusa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


Важното е младите да се обичат...:)


« Отговор #271 -: юли 16, 2010, 07:49:17 »

Здрасти!До полицията има фотостудио.Но сега правят ремонт в този участък.Дано работят!Провери!
От колоната (в центъра е) тръгваш към пазара.Вляво(в глуха уличка) има фото.Работят добре.Доволна съм от услугите им.
« Последна редакция: юли 16, 2010, 07:51:15 от lusa » Активен
pipilota_85
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: юли 20, 2010, 13:11:12 »

Момичета немога да си намеря жива музика за взимането на булката и гълаби за църквата>Ако някой може да ми помогнее  god
Активен
fraulia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23


Светът е за двама...


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: юли 21, 2010, 07:42:54 »

Pipilota, мога да ти препоръчам оркестърът, който ще свири на нашата сватба. Аз лично много ги харесвам и винаги съм искала точно тях да наемем за големия ден. От Брацигово са. Ако искаш мога да ти пратя телефона им на лични, за да провериш дали са свободни за вашата дата good
Активен
ted_
Регистриран

Публикации: 1



« Отговор #274 -: юли 24, 2010, 08:04:09 »

Здравейте!
Зарових се в този сайт и тема, защото имам нужда от опресняване, че ще помагам за сватбата на брат ми. Те също ми споменат за Фазанарията -може ли някакво фото. Не знам защо но предпочетат ресторант с басейн crazy
И имате ли представа какво предлага ресторанта в новия хотел срещу Космото?
И я препомнете какво беше необходимо със всички подробности, забравя се.
Аз им предложих поздравленията да ги приемат в самото начало в ресторанта и после да не мислят за ставане и притеснение на гостите , да ги оставят да ядат и пият на спакойствие Wink
Активен
Anita23
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #275 -: юли 24, 2010, 17:24:07 »

За фотото и видеото вижте дали Стоян Навущанов е свободен. Мога да дам координатите.
Активен
mano
Регистриран

Пол: Мъж
Публикации: 4



« Отговор #276 -: юли 25, 2010, 09:44:45 »

Относно "поздравленията" според мен може да се сложи някъде в ресторанта една маса без столове и всеки от гостите да си сложи каквото има там, така направи един мой приятел. На мен лично този момент ми е най-неприятен като вземат да обикалят като на просия.
Активен
pipilota_85
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: юли 25, 2010, 14:53:57 »

нМомичета някоя от вас знае магазин в Асеновград където мога да си купя различни декорации за да си ократя шампанското и да си изработа някой от окрасите smile
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: юли 25, 2010, 21:51:29 »

pipilota_85, за съжаление не мога да ти помогна, погледни в някоя от темичките за Асеновград или за дреболийки. Пък и в Асеновград продават готови украси, но нямам идея как вървят цените sad

ted_, във форума има достатъчно информация, за да си припомниш какво е необходимо за подготовката и организацията на една сватба - дори имената на самите темички подсказват основните момента smile Този ресторант, за който говориш е част от 4-звездния Гранд хотел Хебър, наистина е много луксозен и предполагам, че ще е доста скъп куверта, съдейки по това че цената на двойна стая в хотела е 160 лв, но нищо не пречи да се отиде направо там и да се пита какви са им предложенията за сватби - ето и сnimki - http://www.grandhotelhebar.net/?in=40&gal=13&lang=bul&hotel=1.
Ето и препратки към Фазанарията - http://avtoservizi.informator.bg/cgi-bin/index.pl?_state=Info&ID=602 и http://fazanaria.biznes.bg/sdid.php?f=290. Дано съм била полезна smile
Активен
kadriana
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22


Va dove ti porta il cuore


Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: юли 27, 2010, 16:54:45 »

Момичета, помагайте!
Нашата сватба се отложи лятото и сега имаме нова дата за септември. Само че, DJ Митко Пильов вече е зает за тогава, както и Николай Мелин. Явно септември е по-силен месец за сватби  crazy  sad
Освен този Цецо, който споменава tina-pz и за който чакам коордианти на "лични", някой има ли идея за друг?
Иначе за ресторант мислим да е Гарден и без това съкратихме гостите и не ми се занимава с тези ..... от Тракия. Вече си имах вземане-даване с тях, когато ходихме да си "изразходваме" платеното капаро.  diablo
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: юли 29, 2010, 08:52:17 »

kadriana, много съжалявам, че сватбата се отложила sad Наистина септември месец е много натоварен от към сватби, може би заради по-хладното време. За съжаление не познавам други DJ освен двамата, които си споменала, погледни в назад в темичката, може някое момиче да е споделило за някого другиго. За ресторант Гарден също не мога да кажа нищо sad Успех с подготовката  give_rose
Активен
kadriana
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22


Va dove ti porta il cuore


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: юли 29, 2010, 18:24:46 »

Аааа, намерихме си  danceg  danceg Още не го познавам човека, но тези дни ще направим среща.
Ще споделям впечатления след сватбата  good
Отиваме да говорим в Гарден  smile
Активен
kadriana
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22


Va dove ti porta il cuore


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: август 02, 2010, 17:11:30 »

Момичета, накой правил ли е сватба в Гарден?
Бих искала да видя някоя снимка от градината примерно, търся идеи за украса на градината. Ако е хубаво времето, ще сме навън (но би било добре да помисля и за вътре :-)
Иначе ми казаха, че те си постилат бели покривки на масите и платно на официалната маса, а пък аз ако желая допълнително мога да си украся.
Мисълта ми е, че в градината е много зелено, има много цветя и растения и ми се струва, че освен по самите маси, не е нужно много да се украсява, защото пък ще стане много претрупано  crazy
Активен
Пламена
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #283 -: август 03, 2010, 12:23:27 »

Здравейте,
дойде време да помисля и за прическата. Не съм от Пазарджик, трябва ми добър фризьор. Не съм много ориентирана каква прическа искам, затова трябва да е добър:)
Моля виииии помагайте!
Активен
pipilota_85
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: август 04, 2010, 10:57:52 »

Аз ще си я правя при една която се намира като тръгнеш от стоматологията към тортата има една аптека на д-р спасов и магазин за пердета.М/У тях има има вход и на 2-ри етаж е салона точно с/у стълбите "Златен Руж".Мого е добра но мисля че тази седмица е отпуска
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines