Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 11:32:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 4 част  (Прочетена 141965 пъти)
 
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 20, 2009, 10:18:03 »

вероятно ще проходи точно за събитието good, което всъщност е по-лошият вариант май....
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 20, 2009, 22:17:49 »

Момичета, да се похваля  danceg
Днес ходих по магазините да меря рокли! Бях си набелязала 5-6 неща, премерих 4 и се спрях на две. Невероятен напредък от моя страна - очаквах, че това ще е една доста мъчителна част по отношение на избора..., а то даже се отказах да премеря всички първоначално набелязани модели.
Резултатът от обиколката като цяло е доста обнадеждаващ, въпреки че при всички положения следва шиене по поръчка. Просто и двете рокли ми бяха доста големички и не може да се разминат само с малка корекция, а пък едната е в златисто (и то много много наситено... въпреки че като я облякох, дори в този цвят и въпреки размера, не ми се искаше изобщо да я събличам... ) Та, така, ще си мисля наколко дни, най-вероятно ще си взема другарче за консултация и ще ги облека още по вднъж и тогава ще остане само да се справят с изработката в магазина...
Ако съм ви събудила любопитството, в галерията има снимки на двете моделчета.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #32 -: юни 20, 2009, 22:26:18 »

Видях снимките на роклите и .....  Oh my ...  shok  tease - аз си бях харесала и двете рокли преди smile
Активен
amera
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #33 -: юни 20, 2009, 22:47:38 »

gtgg, роклите са много хубави!  Bravo В галерията ти видях стъклено лебедче. Откъде го купи? Предполагам е подаръче за гостите.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 21, 2009, 11:28:04 »

gtgg наистина голям напредък. При мен също се получи така в края на крайщата се спрях на два модела и си взех консултанти - и двете странични мнения бяха единудушни, което досат ме улесни. Първата рокля много ми хареса good този модел беше и мой фаворит.
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 21, 2009, 14:04:04 »

gtgg, роклите са много хубави!  Bravo В галерията ти видях стъклено лебедче. Откъде го купи? Предполагам е подаръче за гостите.
Да, това е подаръчето. Скоро ще кача и снимка как като цяло ще изглежда с "опаковката", че мострата, коята си направих постоянно я разнасям напред-назад и вече прилича на баница... Иначе го купих от София съвсем ненадейно. Търсех разни неща за декорация и в следващия момент държах торба със 100 лебедчета  funnytooth Импулсивно взето решение, но не съжалявам smile
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 21, 2009, 16:17:38 »

gtgg, и аз се бях спряла на първата рокля, която е в галерията ти  funnytooth, но намерих нещо, което още повече ми хареса  danceg , но така или иначе е много близко като идея. Жалко че няма как да ви я покажа, роклята е все още в Бг при шивачката, няколко дена преди сватбата ще я взема.
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 21, 2009, 17:44:13 »

момичета, много ме радват мненията ви, успокоявам се за избора, че нещо повечето хора около мен са привърженици на "тортенските" рокли, от които аз направо се изприщвам (въпреки че са красиви сами по себе си) Не мога да си представя, че ще облека такова чудо и на метър и половина около мен да няма никой заради габаритите  blum или пък да се чудя как да се навра в колата или да седна на масата, или пък, като ми се приходи до онова място...  blush Ама това си е мое мнение. Дано не засегна някой. За всяка рокля си има подходящия човек  smile и има много красиви булки тип торта...
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 21, 2009, 22:44:00 »

момичета, много ме радват мненията ви, успокоявам се за избора, че нещо повечето хора около мен са привърженици на "тортенските" рокли, от които аз направо се изприщвам (въпреки че са красиви сами по себе си) Не мога да си представя, че ще облека такова чудо и на метър и половина около мен да няма никой заради габаритите  blum или пък да се чудя как да се навра в колата или да седна на масата, или пък, като ми се приходи до онова място...  blush Ама това си е мое мнение. Дано не засегна някой. За всяка рокля си има подходящия човек  smile и има много красиви булки тип торта...
good good good
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 22, 2009, 09:00:05 »

Добро утро! Успешна и Sunshine  седмица на всички.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #40 -: юни 22, 2009, 09:37:54 »

Мацки, кажете някой добър маникюрист във Варна.. Имам предвид добър специалист, да разбира от ужасни нокти като моите  tease
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 22, 2009, 10:46:10 »

Аз като съм си във Варна ходя само в "Арлет" до Римски терми, смея да твърдя, че са страхотни маникюристките.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #42 -: юни 22, 2009, 11:42:00 »

Аз там ходя на фризьор (но фризьорката ми скоро се премести)  good Значи и маникюра ще пробвам там smile
Просто искам някой, който не просто лакира хубаво, а може да приложи и лечение, терапии и т.н.
Активен
Sisilla
Ентусиаст
**
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 22, 2009, 21:01:34 »

Моля за насоки за магазини за костюм за младоженеца. Крайно време е остават 12 дни. shok
Ако може имена на магазини и горе долу адреси и също да са на прилични цени. girl_impossible
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #44 -: юни 22, 2009, 21:11:34 »

Този въпрос ни занимаваше през последните дни и мисля, че мога да ти бъда полезна smile
- Франт - има магазин на Владислав, точно до светофара срещу пощата; още един магазин се намира на центъра в уличката зад Miro;
- Златев
- CREO
- Pierre Cardin
Всичките гореизборени са на центъра по главната (Княз Борис)
- има и още на същото място, но не се сещам за имената в момента;
- Крис - срещу Амазония;
- Nicola Gioka - от кукления театър нагоре в посока Амазония;
- Мъжки свят
- Rolman - на Мария Луиза;
- Drago&Rado - срещу ВИНС-а;
- Denil - на Любен Каравелов, срещу училище Кирил и Методий; в момента имат много добра промоция, но пък не голям избор на цветове.
- Неделник - близо до читалище Христо Ботев
- Даная - до New Yorker;
- Adelly - на Владислав

По-прилични цени има в магазините по Владислав (там има доста магазини), в Крис, CREO, но все пак си зависи от плата. Тези от вискоза вървят по 100 и нещо, студената вълна започва от 200. Известната марка слага още към цената.

Малеее, на колко места сме били  Girl_hide
Бяхме и в още магазини, но не мога да се сетя за всички имена  pardon Дано съм била полезна  give_rose
« Последна редакция: юни 22, 2009, 21:16:37 от Слънце » Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines