Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 11:35:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 4 част  (Прочетена 141983 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: юни 18, 2009, 10:22:42 »

Сватба във Варна - 3 част 
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 18, 2009, 11:22:43 »

Siss незнам коя е сладкарката ,но агенцията се казва "Sieno agency".Незнам точно каква ще е на вкус,но за рожденния ми ден ще поръчаме там за да я опитаме преди сватбата и да знаем какво да поръчаме.Иначе в Амбелино са им много хубави и вкусни тортите,но ценичката е много за такава торта.Аз все се каня да обиколя няколко сладкарници и да питам за цени и пълеж на тортата ама да видим кога ще го направя:)
 Bergeria струва ми се че е твърде ниска цената за отделните парчета-би трябвало да е същата поне като за нормална торта.А показаха ли ти как биха изглеждали малките тортички?
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 18, 2009, 13:51:34 »

trinity_vn   а на вас каква цена ви предлагат за парче? Аз проверих в нашият вилает няколко цеха и явно 2 лв. е нормална цена. Всъщност бях споделила преди време, че много се учудих на цените в Амбелино, като гледах сватбеният им каталог - оказа се че варират от 1,75 до 2,80. Повечето са 1,90-2,00лв. За това се спрях и на тях...
Момичета и на вас да се похваля, получих снимки на поканите си. Вижте в галерията. И споделете кой вариант ви хареса повече с или без инициалите?
« Последна редакция: юни 18, 2009, 13:53:37 от siss » Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 18, 2009, 14:22:49 »

trinity_vn   а на вас каква цена ви предлагат за парче? Аз проверих в нашият вилает няколко цеха и явно 2 лв. е нормална цена. Всъщност бях споделила преди време, че много се учудих на цените в Амбелино, като гледах сватбеният им каталог - оказа се че варират от 1,75 до 2,80. Повечето са 1,90-2,00лв. За това се спрях и на тях...
Момичета и на вас да се похваля, получих снимки на поканите си. Вижте в галерията. И споделете кой вариант ви хареса повече с или без инициалите?

Цената е 2,50 з парче,но мисля,че е добре.По принцип цените се въртят около 2 лв-1.80,2.00,2.30,3.00 за мене над 3.00 си е много.

Много ми харесаха папирусчетата Bravo.Мисля че и двете са хубави ама май с инициали е по-добре.И аз се двуомя още дали да слагам инициали на моите покани. give_rose

Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 18, 2009, 14:58:28 »

siss, поканите са с много красива декорация, наистина са толкова сладурски...
И понеже питаш за мнение, ето и моето - аз лично бих предпочела да има инициали, НО само ако са с друг цвят. Нещо в кафявата гама например, че да се върже с декорацията, иначе сега са ми малко като цопнати безцелно и в този им вид по-скоро бих гласувала за папирусчето без инициали...  judges
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 18, 2009, 15:14:08 »

gtgg точно в десятката good и мен този черен цвят ме дразни. смених го с по-тъмен нюанс на цвета на папируса.
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 18, 2009, 15:43:31 »

Определено без инициалите повече ми допада.
За сладкарница Валентино съм гледала снимка на тяхна торта, всъщност е доста обикновена даже, но не съм им опитвала продуктите, нямам наблюдения и нищо не съм чувала за тях- нито положително, нито отрицателно.
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 18, 2009, 17:42:27 »

gtgg, късметчетата са много хубави. Моите също ще са със звезди, кошничките и те (почти са готови), то май всичко ми е със звезди на мен pardon
siss, и на мен ми харесват повече без инициали. Дори и да са тъмно кафеви, пак ми идва в повече.
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 19, 2009, 10:15:54 »

Записвам се да ви чета. Напоследък не ми остава много време, а и някак изобщо не ми е сватбено. Покрай детето не ми остава време да мисля много, а се ужасявам като си представя колко неща има да се свършат. То сигурно ще успеем да ги свършим, не е да не е останало време, но пак са си доста.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 19, 2009, 11:12:12 »

Бухтичка  - гледам твоята принцеса е още доста малка. Как ще присъства на сватбата ви - при теб, някои друг ще се грижи за нея - решили ли сте? Тя проходила ли е? Моята мома е голяма (на 3 год.) и разбира се - ще има рокля и ще е в центъра на събитията. Тя май се вълнува повече от мен smile

Момичета аз като се наспах и нова идея ми се роди в главата - махам инициалите от поканите, но естествено ги слагам другаде. Къде, къде, та реших на салфетките. Някои има ли идея как/къде мога да си изработя салфетки с инициали? Идеята ми е буквите да са свързани като символ на нашата връзка (някои го бе споменал good).
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 19, 2009, 12:12:48 »

 gtgg много са ти сладки късметчетата не знам защо не си ги харевасш.И аз също някои ги направих с ориз и с такива сребърни перлички.А звездичките можеш да ги сложиш отпред на панделката.Нещо като това на снимката само че не с рапанче smile .Ето ти един линк с малко идейки за морки нещица  Wink http://www.bridalpeople.com/beach-theme-wedding/


* myphoto(6)d.jpeg (54.38 KB, 605x454 - видяно 412 пъти.)
« Последна редакция: юни 19, 2009, 12:51:57 от trinity_vn » Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 19, 2009, 12:41:32 »

момичета идвам с малко снимки,от начало има малко от меденият ни месец 10 снимки после са сватбените от Кумуването ми smile ето линка http://album.svatbata.bg/Krasi_Gogo_Matevi/bg/photos/honey.html
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 19, 2009, 12:55:36 »

kikolina  - на един дъх разгледах всичко. бях отбелязала, че си страхотна булка, но сега бих казала и още по срахотна кума. Сватбата наиситна е била весела.  Bravo Невероятна промяна забелязвам в теб, когато се гримираш judges Да не пропусна и булката - много е сладка и нежна.
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 19, 2009, 13:39:00 »

Грим Маруся Wink и на сватбата и на Кумската сватба,за тия които се колебаят още препоръчвам я с две ръце  pleasantry
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 19, 2009, 13:57:53 »

Може би да не е мястото тук да питам, но на синмките на kikolina видях, че като влизат  младоженците з двойки държат някакви ленти. Това някакъв ритуал ли е? Аз незнам....

kikolina да ти ме насочи към Маруся и аз я ангажирах  give_rose дано резултата е също така хубав  и при мен  smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines