Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:23:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - част 6  (Прочетена 172607 пъти)
 
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: август 23, 2009, 18:05:09 »

анабела,  Bravo и от мен, аз ги виях твоите преди време, като ги беше пуснала, ама сега пак като ги видях, много ми харесаха, не приличат на ръчни,все едно на машина са правени  shok гледам,че "колежките" се хвалят с купените от тях покани, та искам и аз да похваля моите "помощници",аз се доверих на Такрида от Сф, и съм мн.доволна, каквото се договорихме, се изпълни, навреме, коректно и без излишни емоции, само хубави + това ,че хората бяха мн.любезни  Bravo аз на това мн. държа,защото вс. ден се сблъсквам с големи простаци и в работата, и в личните ми работи и винаги ми прави силно впечатление добрата дума - не струва нищо, но променя много неща!
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: август 23, 2009, 18:10:34 »

BeRa,ще чакам и твоите покани, а аз гледах снимките ти, забелязах,че си качила една рокля, която и аз бях открила, много е хубава, тази "по-жълтата", с презрамките, моята ще има подобна линия, чакам 2ра проба , tease ,дано да я бива,че иначе  beating  !!!
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: август 23, 2009, 22:41:23 »

BeRa,ще чакам и твоите покани, а аз гледах снимките ти, забелязах,че си качила една рокля, която и аз бях открила, много е хубава, тази "по-жълтата", с презрамките, моята ще има подобна линия, чакам 2ра проба , tease ,дано да я бива,че иначе  beating  !!!

ето ги и моите поканииии.....тази е за кумувете и страшно много я харесаха...вчера имахме удоволствието да им я връчим и и бяха много приятно изненадани  yahoo


а това са за гостите


Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: август 24, 2009, 07:15:38 »

оле , може би спя още, но нещо не ги виждам...  Girl_hide
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: август 24, 2009, 20:26:32 »

Мерси, момичета give_rose

Панде, влез в Галерията на BeRa и ще ги видиш. Твоите покани са много хубави, изчистени и стилни. Поздравления!

BeRa, аз точно от покана на Виолет взех идеята с цветята, много са красиви твоите! Даже май са от една и съща хартия.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: август 24, 2009, 20:41:35 »

Момичета, а Виолет къде работи? В смисъл как поддържате контакт и обсъждате какво и как го искате?
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: август 25, 2009, 07:34:39 »

Анабела, видях ги, мерси, те в обща директория с нещицата, и като не ги видях веднага! Сега видях, Браво на BeRa, много хубави, цветът е страхотен,би ми отивал и на моите цветове страшно! Кумската е като бонбон!!!  Bravo   Ние на кумовете подарихме една съвсем друга ,защото ги канихме отдавна, сега ще им дадем една от "редовните" ,да си я имат за спомен! Велвет, погледнах и в твоята галерия, видях тези "порцелановите" аксесоари, аз мнго оги харесжам, този със свтабената двойка, принтнах го на паус като фон и тогоре напечатах текста, стана добре - това беше първата покана за кумовете, която им дадохме още като ги канихме. между другото, като гледам тортите, имам си и фигурка за торта.първо се бях втурила на едни по 60 лв. от някакъв сйт - канадски , тука ги внасят, ама реших ,че е прекалено, за 5 мин се появява тази фигурка и после -само на секцията вкъщи... Wink докато един ден "новото поколение" не реши да си играе с нея и да я счупи. та си имам фигурка ,прили4на, за 10 лв.  danceg
Активен
Poli_85
Ентусиаст
**
Публикации: 61


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: август 25, 2009, 08:22:30 »

Момичета.Вчера видях една покана много хубава, но не можах да я снимам. diablo Тя е в стъклено шишенце-малко,тип старовременно.С тапа.Вътре е навито на руло надписан текст на паос (много оригинален беше текста,но.... angry ) и е вързан с малка сатенена лентичка за да може да се вади.На дъното на шишето имаше пясък с некав брукат-много нежно лъскаше и декоративни малки сухи цветчета.Цветята и лентата както и цвета на буквите бяха в бордо (всъщност каквато ще е темата на сватбата ви)  girl_wink
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: август 25, 2009, 09:47:04 »

Момичета, а Виолет къде работи? В смисъл как поддържате контакт и обсъждате какво и как го искате?

Силвето си работи (мисля) у тях. Принципно в сайта има телефон и e-mail за връзка, а освен това най- вероятно ще ти даде и скайп. До колкото знам изпраща и мостри на изработените покани. pardon Аз не съм обаче най- добрата информация, така че да кажат момичетата, които си правиха покани при нея Girl_hide
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: август 25, 2009, 21:42:11 »

ето ги и моите поканииии.....тази е за кумувете и страшно много я харесаха...вчера имахме удоволствието да им я връчим и и бяха много приятно изненадани  yahoo


а това са за гостите




не ми се вийдат поканките...не мойа да стане номера...форума излезна в профилактика и май за това не можаха не знам или съм направила нещо аз  blush имам ги в галерията си

kungfupanda благодаря ти за думите...радвам се че са ти харесали... и гостите ми са очаровани от резултата...което е най важното за мен... danceg


Активен
Mini
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #340 -: септември 02, 2009, 00:38:00 »

BeRa, сега видях поканите ти, още веднъж  Bravo на Силвето, и поздравления и за теб имаш си страхотни покани. А видях, че имаш и покана за кумовете....твоята не беше ли едно невероятно, прекрасно филмче, надявам се не сте се отказали от него?
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: септември 05, 2009, 22:21:03 »

BeRa, сега видях поканите ти, още веднъж  Bravo на Силвето, и поздравления и за теб имаш си страхотни покани. А видях, че имаш и покана за кумовете....твоята не беше ли едно невероятно, прекрасно филмче, надявам се не сте се отказали от него?

от филмчето не сме се отказали но просто приятелите за които беше предназначено ни отказаха ... не съобразихме една малка подробност че чакаха бебче което трябваше да се роди малко преди сватбата при това със секцио и с право тя се притесняваше дали всичко ще е наред и дали ще се чувства конфортно на сватбата...и вече не вървеше да даваме поканата на сегашните ни кумуве...махнахме момента в който отправяме поканата и си ни остана просто като филм...сега вече бебчо е на 40 дни и всичко е на ред но мама още го кърми и кумата ми наистина нямаше да се чувства спокойно отцъствайки от сватбата за да храни бебока ...а той един сладур  Momy
Активен
blagovesta_i_toni
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: септември 08, 2009, 13:35:02 »

Poli_85, искам да ти дам една идея, ако това което си видяла ти е харесало толкова много просто отеди при някой, който изработвя ръчно разни джунджурии и му обясни, ние така направихме, поканата беше в ума ми и се възползвах от услугите на едно момиче, което изработвя на ръка покани и др. неща. Дори работата ни беше съвместна, тя изботи поканата, а аз лисчето вътре, фотошоп, корел, с каквото можах с това с това си послужих и мисля че станаха много готини, гостите останаха очаровани. Ще ги сложа в галерия за да ги видиш.
Активен
blagovesta_i_toni
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: септември 08, 2009, 13:56:46 »

 :angry:немога да сваля размера на снимките толкова  sad
Активен
blagovesta_i_toni
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: септември 08, 2009, 13:58:18 »

Има снимка на поканата за кумовете в албума ни. sad
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines